Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jade z tym telefonem i moze podskocze zawiezc felgi chlopakom...ale musze jeszcze wytrzezwiec...

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Fantowski, Ty w robocie? czy jedziemy do Wąskiego???

w robocie jestem.. :kwasny: do 16 pracuje a po pracy może do biskupic pojadę bo mam koła w aucie zapakowane i pasowałoby ten temat ogarnąć..

Opublikowano
Fantowski, Ty w robocie? czy jedziemy do Wąskiego???
a Ty jedziesz do Wąskiego :whistling:

---------- Post dopisany at 09:16 ---------- Poprzedni post napisany at 09:15 ----------

Fantowski, Ty w robocie? czy jedziemy do Wąskiego???
a Ty jedziesz do Wąskiego :whistling:

wiesz kto jest od roboty :naughty:

wiedzialem ze to powiesz...tak KON I TRAKTOR

Opublikowano
jade z tym telefonem i moze podskocze zawiezc felgi chlopakom...ale musze jeszcze wytrzezwiec...

:wink: KAWA ?

---------- Post dopisany at 09:21 ---------- Poprzedni post napisany at 09:20 ----------

Fantowski, Ty w robocie? czy jedziemy do Wąskiego???

w robocie jestem.. :kwasny: do 16 pracuje a po pracy może do biskupic pojadę bo mam koła w aucie zapakowane i pasowałoby ten temat ogarnąć..

Karol Ci ogarnie
Opublikowano

Fanta a co potrzebujesz? Bo będę rzeczywiście w Biskupicach

Skąd ta kawa ma być? Ze Statoil?

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Skąd ta kawa ma być? Ze Statoil?

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

taaaaa
Opublikowano

Skąd ta kawa ma być? Ze Statoil?

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

taaaaa

szykuj dwie kawy na 14 :kox:

Opublikowano

fantowski, dziś się woziłem i już nie szuram :naughty::naughty:

Opublikowano
fantowski, dziś się woziłem i już nie szuram :naughty::naughty:

na spota w czwartek przyjedź, ciekawe kto ma niżej :decayed:

Opublikowano

:bry:

Co wy takie poranne ptaszki od 6:00 rano już nawijacie tutaj :decayed:

Opublikowano

siema :hi:

Opublikowano
to koło robi robotę

Wiedziałem że to powiesz :naughty:

Felunek robi w uj robotę :kox:

Opublikowano

zimo sklej już ci......e :kwasny:

Opublikowano
fantowski, dziś się woziłem i już nie szuram :naughty::naughty:

na spota w czwartek przyjedź, ciekawe kto ma niżej :decayed:

To chyba oczywiste że Ty wariacie, ja tak nie dał bym rady jeździć :wink:

Przyjadę na spota jak się cieplej zrobi

Opublikowano
zimo sklej już ci......e :kwasny:

Zapowiadali dzisiaj że ma pół metra śniegu spaść :grin::facepalm:

Opublikowano
zimo sklej już ci......e :kwasny:

Zapowiadali dzisiaj że ma pół metra śniegu spaść :grin::facepalm:

Łoooookutwa.. zimo wyp.j !!

Opublikowano

Pojeb^^a ta zima, nadrabia za ostatnie 2 lata bo jak pamiętamy to prawie w ogóle nie było zimy :grin:

Opublikowano
zimo sklej już ci......e :kwasny:

Zapowiadali dzisiaj że ma pół metra śniegu spaść :grin::facepalm:

jak coś to będę dzwonił ;-)

---------- Post dopisany at 11:53 ---------- Poprzedni post napisany at 11:52 ----------

zimo sklej już ci......e :kwasny:

Zapowiadali dzisiaj że ma pół metra śniegu spaść :grin::facepalm:

Łoooookutwa.. zimo wyp.j !!

Co z tymi Twoimi oponami ? Dzwoniłeś do kolesia ? Mógłbyś przy okazji zapytać czy ma jakieś 215/35/19 ?

Opublikowano

Co z tymi Twoimi oponami ? Dzwoniłeś do kolesia ? Mógłbyś przy okazji zapytać czy ma jakieś 215/35/19 ?

jade dzisiaj i zapytam :wink:

Opublikowano
zimo sklej już ci......e :kwasny:

Zapowiadali dzisiaj że ma pół metra śniegu spaść :grin::facepalm:

Nie rób jaj bo ja już na lecie :kwasny:, czuje że będę zmieniał bo do domu mam górę

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.