Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Śniegu ładnie najeba.... :decayed: a chciałem do Bukowiny jechac na lecie ups.....

ps. dzieki deante za zaproszenie na piłkę :hi:

ps. dzięki Gabriel za transport :hi:

ps. dzięki Boseron za gre

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Musze Wam powiedziec, ze tylko w krakowie padalo, u mnie nie ma ani cm wiecej...w wieliczce, tez nie za duzo nasypalo:wink:

dzieki za meczyk!

Opublikowano
Śniegu ładnie najeba.... :decayed: a chciałem do Bukowiny jechac na lecie ups.....

ps. dzieki deante za zaproszenie na piłkę :hi:

ps. dzięki Gabriel za transport :hi:

ps. dzięki Boseron za gre

Fajnie że przyjechaliście :wink:

Jak wracaliśmy z Boseronem to tym razem żeśmy nie poszaleli bo ulice w opłakanym stanie a osiedle zasypane w 3 d*py:kwasny:

Opublikowano

cos pieknego!!!

Opublikowano

u mnie 15cm nasypało a gdzieniegdzie jak nawiało to dużo więcej. Jak bym nie zmienił wczoraj opon to bym spał w aucie :decayed:

Opublikowano

Co tacy wszyscy przerażeni? Przecież to tylko śnieg :grin::grin: Potrzeba Wam było letnich gum, naciągów, dokładek i gwintów? :wink::wink:

Opublikowano
Co tacy wszyscy przerażeni? Przecież to tylko śnieg :grin::grin: Potrzeba Wam było letnich gum, naciągów, dokładek i gwintów? :wink::wink:

tak potrzeba nam tego było :decayed:

:hi:wszystkim

Opublikowano

Fanta lepiej :ad::quattro::decayed:

Opublikowano

:hi: i już po śniegu a tyle gadania :decayed: Karol jak kabelek ?podłączony :whistling:

---------- Post dopisany at 08:50 ---------- Poprzedni post napisany at 08:49 ----------

Wąski bardzo Wam dziękuje za pomoc :thankyou2:
za co :whistling:

---------- Post dopisany at 08:51 ---------- Poprzedni post napisany at 08:50 ----------

fajny

Jeździłbym tym szybkim Borkiem… | klasyczny.com

Opublikowano
:hi: i już po śniegu a tyle gadania :decayed: Karol jak kabelek ?podłączony :whistling:

---------- Post dopisany at 08:50 ---------- Poprzedni post napisany at 08:49 ----------

Wąski bardzo Wam dziękuje za pomoc :thankyou2:
za co :whistling:

---------- Post dopisany at 08:51 ---------- Poprzedni post napisany at 08:50 ----------

za czas, kabelek, gumy itd itd. :wink:

Opublikowano
600324_501810949883799_1291606927_n.jpg
Opublikowano
Co tacy wszyscy przerażeni? Przecież to tylko śnieg :grin::grin: Potrzeba Wam było letnich gum, naciągów, dokładek i gwintów? :wink::wink:

tak ;-)

Opublikowano

Ruks ty się znasz myślisz że mają przekroczone DMC w takim zestawie i czy kierowca pierwszego słonia musi mieć już B+E :eusathink:

Opublikowano

Ruks ty się znasz myślisz że mają przekroczone DMC w takim zestawie i czy kierowca pierwszego słonia musi mieć już B+E :eusathink:

:polew:

ważne że jest sztywny hol

Opublikowano

Ruks ty się znasz myślisz że mają przekroczone DMC w takim zestawie i czy kierowca pierwszego słonia musi mieć już B+E :eusathink:

DMC zależy od słonia :wink: natomiast kierujący pierwszym słoniem powinien mieć prawo jazdy "słoń + E" a podpięty z tyłu słoń odblaskowe światła w kształcie trójkąta :wink: gdyż tworzy "zespół słoni" :grin:

---------- Post dopisany at 10:30 ---------- Poprzedni post napisany at 10:26 ----------

girls-messe-hostessen-genf-19-fotoshowimagenew-6e9858c1-667324%282%29-b55eeee607b5b5da6c28c48c0030f014.jpg

Brunetka, blondynka czy siwa przyfarbowana na rudo? :wink:

Opublikowano

Od wieków dziś wpadło mi 100zł i 4 pkt stali na Tischnera, dziady zawsze przed 10:00 stoją i się przyzwyczaiłem że później ich nie ma to wyszło jak wyszło :decayed:

:siema:

Opublikowano
Od wieków dziś wpadło mi 100zł i 4 pkt stali na Tischnera, dziady zawsze przed 10:00 stoją i się przyzwyczaiłem że później ich nie ma to wyszło jak wyszło :decayed:

:siema:

za co?

Opublikowano

dziady ;-)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.