Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co z tymi Twoimi oponami ? Dzwoniłeś do kolesia ? Mógłbyś przy okazji zapytać czy ma jakieś 215/35/19 ?

jade dzisiaj i zapytam :wink:

Dzięki, a gdzie to wogóle jest ?

---------- Post dopisany at 12:11 ---------- Poprzedni post napisany at 12:09 ----------

zimo sklej już ci......e :kwasny:

Zapowiadali dzisiaj że ma pół metra śniegu spaść :grin::facepalm:

Nie rób jaj bo ja już na lecie :kwasny:, czuje że będę zmieniał bo do domu mam górę

Nie boisz się dziur ? Kurde ja żeby zejść na lato to jeszcze muszę dolną rozpórkę wyciagnąć bo nią haczę o wszystko podczas jazdy. No i dystans na tył musi wlecieć bo pod gwint nie podejdzie. Będą mi ranty felg z tyłu wystawały jak nic :/ Zastanawiam się czy buda nie będzie dobijać do nich bo byłby klops :/ Najlepiej chyba gdyby zmienić skok gwintu na minimalny ale to nie w V1 :/

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

przecież jak widzę dziury to je omijam :decayed:. Ja się boje śniegu bo na lecie pod górę taką jak do mnie, nie ma szans

Opublikowano
przecież jak widzę dziury to je omijam :decayed:. Ja się boje śniegu bo na lecie pod górę taką jak do mnie, nie ma szans

Trzeba było zostać w NH a nie gdzieś w górach mieszkać :decayed:

Opublikowano

nie bo w NH są złodzieje :decayed:

Opublikowano
nie bo w NH są złodzieje :decayed:

Wszędzie są, u Ciebie dodatkowo teraz biegają dziki i zwierzęta dostają pierdolca że sobie mylą dziurki:decayed:

295541_502347189810929_1127491127_n.jpg

Opublikowano
  • Autor

Siemka ALL :hi:

Opublikowano
nie bo w NH są złodzieje :decayed:

u Ciebie dodatkowo teraz biegają dziki

przynajmniej mam co jeść, a Ty musisz stać w kolejce w biedronce :grin:

Opublikowano
nie bo w NH są złodzieje :decayed:

u Ciebie dodatkowo teraz biegają dziki

przynajmniej mam co jeść, a Ty musisz stać w kolejce w biedronce :grin:

:grin:

Opublikowano
przynajmniej mam co jeść, a Ty musisz stać w kolejce w biedronce :grin:

Oj tam pod nosem mam kilka sklepów :decayed::grin:

Opublikowano

ale dziczyzny nie kupisz :decayed:

Opublikowano
ale dziczyzny nie kupisz :decayed:

Mało to mu dzikich kotów biega pod blokami :grin:

Opublikowano

Jak były działki przy pasie to jeszcze można było zapolować z psem na dziczyznę :decayed::grin:

Opublikowano

jak nie przestanie sypać to rano cudem będzie dojechać do domu :grin:

Opublikowano

Zapowiadali dzisiaj że ma pół metra śniegu spaść :grin::facepalm:

byłem wczoraj w Zakopanym wydmuchać pająki z turbiny i przyznam że tam śniegu od ... :facepalm:

Opublikowano

na Azorach pada śnieg ;-)

Opublikowano

witam wszystkich :hi:

Opublikowano
na Azorach pada śnieg ;-)

Ku..a dawno nie sypało :kwasny:

Opublikowano

Panowie mam pytanko, czy B6 miało taką opcję fabryczną jak załączanie automatyczne świateł (postojowe + mijania + wszystko co z nimi świeci tablica, podświetlenie kokpitu) poprzez czujnik zmierzchu?? Tzn po odpaleniu silnika załączają się drl automatycznie, jeżeli jest zmrok drl wyłącza a załącza normalne światła automatycznie). Pytam, bo widziałem że w B6 jest włącznik świateł z napisem AUTO i włącznik drl 0-1. Czy to AUTO na tym polega?? Czy napis AUTO służy tylko do DRL

---------- Post dopisany at 17:29 ---------- Poprzedni post napisany at 17:26 ----------

coś w ten deseń:

http://a4-klub.pl/malopolskie-85/spociki-krakowskie-czwartek-godzina-20-00-galeria-kazimierz-parking-niebieski-15697/index3267.html#post3379385

Opublikowano
  • Autor

w B6 nie było świateł do jazdy w dzień były dopiero w modelu B7 ( i tutaj sie pojawiał przełacznik DRL ) przełaczniki obok włacznika świateł były w B6 do coming home oraz do sterowania wysokoscią lamp gdy nie było xenonów z tego co pamietam :)

---------- Post dopisany at 18:31 ---------- Poprzedni post napisany at 18:30 ----------

Przełacznik jaki widziałeś mógł być z modelu B7 :)

Funkcja Auto działała na zasadzie zmierzchu i odpalenia lamp mijania

Opublikowano

ok dzięki za info.

Idę zmieniać przód na zimowe, pier***e :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.