Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fajny telefon ale jednak bateria gorzej trzyma niż w S3 z tego co rozmawiałem z osobami co ją używają i szkoda że nie ma baterii wymiennej ale z drugiej strony ani razu nie wyciągałem z "konieczności" u mnie baterii w S3 więc to nie aż taki wielki minus, dobrze że wejście na karty micro sim.

KERCZI zainstaluj apke app2sd i sprawdź czy widzi ta Ztka zewnętrzny nośnik czyli kartę pamięci i wtedy można przenosić aplikacje na kartę z zawartością.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pablo z tego co widzę to działa bateria podobnie

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Pablo z tego co widzę to działa bateria podobnie

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

No wiem mówiłeś mi dzisiaj..

Sprawdź tą apkę, darmowa jest.

Opublikowano
Pablo z tego co widzę to działa bateria podobnie

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

ja mam to zapodane i wszystko ogarniam tym w fonie co trzeba

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ----------

Karol kolega od złotego biznesu się odezwał :wink: mam mejla

Opublikowano

Ten to jest idiota [Car crash] - YouTube

Stare ale jare :decayed:

---------- Post dopisany 20-03-2013 at 00:46 ---------- Poprzedni post napisany 19-03-2013 at 23:36 ----------

News: Klasa S uchwycona bez kamuflażu! | TopGear.net.pl - Polska strona fanów TopGear

Nowa S klasa:slina:

Opublikowano

bry:hi: w sobote lece do Zawiercia i Zabrza jakby ktoś coś potrzebował przerzucić. BTW. jest tu na forum opcja "mobil" tak żeby na telefonie było lepiej przeglądać np. bez grafiki itp. ?

Opublikowano
konkurencja dla Pabla :naughty:

KERCZIEGO nie satysfakcjonuje moja cena :decayed:

bo masz szefa cwaniaka...:facepalm:

to tak jakbys przyszedl do Waskiego kupic zderzak i zapytałbyś się Go ile za ten zderzak,

a Wąski odpowiedziałby Ci - to zaproponuj ile możesz dać...

:decayed: życie

---------- Post dopisany at 09:26 ---------- Poprzedni post napisany at 09:25 ----------

Kuźwa cały czas mam dylemat czy opchnąć moją S3 i kupić Z-tke:facepalm:
widzisz a ja dostałem takiego starego paścia :wink: ale darowanemu nie zagląda się :naughty:

KAROL adres do wysyłki :whistling:

---------- Post dopisany at 09:27 ---------- Poprzedni post napisany at 09:26 ----------

fantowski, założyłem opony zimowe na przód i wiszę :decayed:

ja wczoraj wisiałem :decayed:

mówiłem zostaw lato :decayed: to nie :decayed:
Opublikowano

ja tez mowilem o lecie, Waski masz pw z wysylka

Pablo widzi zewnetrzna pamiec

Opublikowano
mam kolegę z B6 który ma tak "opuszczone" jak wasze po tym co przeszedł z tym autem to dziękuję za takiego naleśnika. Jak zaliczycie w trasie o północy chopka kończąc z dziurą w misie daleko od domu to wam odejdzie ochota na szuruburu poszły konie po betonie a jazda z nosem przy szybie po nieznanych drogach to jak dla mnie bez sensu

Ale ja nie wiszę tak jak świrus fantowski, mnie hopka już nie ryje na 18" :wink:, a między nadkolem z przodu a szczytem opony mam z 2cm, czyli pewno coś koło tego co zawias w A4 1 BE? :decayed:

to po co był Ci gwint?? :decayed:

---------- Post dopisany at 10:06 ---------- Poprzedni post napisany at 10:06 ----------

mówiłem zostaw lato :decayed: to nie :decayed:

taaa to już w ogóle byłaby miazga :wink:

Opublikowano

ja juz jutro zakładam LATKO :)

Opublikowano
ja juz jutro zakładam LATKO :)
Twardy jesteś :naughty:
Opublikowano
ja juz jutro zakładam LATKO :)
Twardy jesteś :naughty:

nie to co fantowski

Opublikowano
:hi:, no trzeba sie jeszcze koło 3 tyg wstrzymać z wymianą :grin:. Mnie zajmuje 14min przełożenie przodu, więc bede sobie cyklicznie wymieniał :grin:
Opublikowano

Siema Panowie! :hi:

Dziś faktycznie aż szkoda na zimówkach jeździć :decayed: ja jak zobaczyłem ile zostało mi mm opony po tej zajebistej wiosno-zimie, to aż za głowę się złapałem jak się starły

Opublikowano

i jest dylemat jechac na zimie czy lecie :eusathink:

Opublikowano
i jest dylemat jechac na zimie czy lecie :eusathink:

Hmmm... na zimie w lecie pojedziesz, na odwrót to już nie za bardzo :tongue4:

Opublikowano
Pablo widzi zewnetrzna pamiec

Tak myślałem :kox:

Będziesz miał czas to zainstaluj Automapę ode mnie co Ci zapodałem kiedyś i sprawdź czy zainstaluje się na karcie pamięci.

:siema: ekipa :)

Opublikowano
i jest dylemat jechac na zimie czy lecie :eusathink:

nie no oczywiście że lato no co ty :kox:

no i oczywiście w klapkach :beach:

bierz przykład z Pabla on zawsze na zloty tylko w letnich klapkach lata

szkoda zimówek widać że tam wiosna

a na podjeździe pod stasindę może być ciekawiej :decayed:

Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano
  • Autor

Boseron , w górach snieg :) w weekend mają byc mrozy wiec FWD lato i wyjazd w góry ? :facepalm:

Siemka all :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.