Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Panowie życzę Wam miłej zabawy w BT i tego abyście objechali na letnich gumach bez większych przygód :wink:

Opublikowano

jarko Wszystkiego Najlepszego! :kox:

---------- Post dopisany at 12:42 ---------- Poprzedni post napisany at 11:57 ----------

Tajemnica sukcesu Samsunga Galaxy S4: gdzie powstaje Galaxy S4?

Ciekawy artykuł.

Opublikowano

KERCZI, doszły Ci ledy?

Opublikowano

:siema:

jarko wszystkiego najlepszego !!!

PABLO jak ustalicie szczegoly wyjazdu do BT to jak mozesz napisz tu, bo bym sie pod Was podpial

Opublikowano
PABLO jak ustalicie szczegoly wyjazdu do BT to jak mozesz napisz tu, bo bym sie pod Was podpial

Oki dzisiaj na spocie ustalimy co do jutrzejszego wyjazdu a później wrzucimy na forum.

Opublikowano
nie no Panowie ponosi Was z tymi letnimi oponkami, tu nie tylko znaczenie ma czy jest snieg czy nie ale rowniez temp. mokry asfalt i temp okolice 0 hmmmm :facepalm:.

:hi:

W sumie to nie tak do końca :wink: Trochę propagandy jest z tą temperaturą...

Natomiast byłem w zeszły weekend w Zakopcu i okolicach i niektóre drogi były bielutkie (ubity zmrożony śnieg, lód)

Opublikowano

To super, chętnie się z Wami wybiorę :-) Ale żeby w Bukowinie wcześniej być, Śląsk już o 13 chce się integrować na miejscu ;-)

Opublikowano

kto melduje się na spocie? :decayed:

---------- Post dopisany at 15:49 ---------- Poprzedni post napisany at 15:48 ----------

To super, chętnie się z Wami wybiorę :-) Ale żeby w Bukowinie wcześniej być, Śląsk już o 13 chce się integrować na miejscu ;-)

niektórzy musieliby brać urlop, żeby być tam na 13...:wink: my lecimy jakoś o 16..

Opublikowano

Panowie wstępnie ustawiamy się jutro o 16:00 na orlenie przy obwodnicy na Zakopiańskiej a wyjeżdżamy o 16:30!

Mapa :arrow2: Mapy Google

Opublikowano

Pany dzwonił Cuber ze w BT śnieg sypie więc tylko zima :whistling:

Opublikowano
Pany dzwonił Cuber ze w BT śnieg sypie więc tylko zima :whistling:

423385_556292567735739_17316931_n.jpg

Fotka przed sekundy :whistling:

Opublikowano

też jak mogę to wpadnę na spota. Jeśli trafię ;)

Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk

Opublikowano
kto melduje się na spocie? :decayed:

Ja będę na bank :wink:

Opublikowano

Też się zadecyduje na chwilę:wink:

Opublikowano

Ja tyż oczywiście, D4NTE tyż bo będziemy rezać ksenony :decayed:

Opublikowano

No Panowie dzis Wam chyba nej.... troche styropianu

Meteorogramy - meteorograms

no i zapowiaaja mrozy na weekend. a tu prognoza na Bukowine rowniez styropianowo i mrozno Meteorogramy - meteorograms

Milego wypoczynku i Dobrej Zabawy Wam Zycze :)

Opublikowano

Prowiant %%% kupiony na jutro :kox:

Opublikowano

dopije kawe i jadę do Was moje drogie GalerJanki :decayed:

Opublikowano

kurfa a mnie znowu zasypuje :kwasny:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.