Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
konkurencja dla Pabla :naughty:

KERCZIEGO nie satysfakcjonuje moja cena :decayed:

Opublikowano
Panowie mam do sprzedania 19sztuk nowych telefonow SONY XPERIA Z

cena?

ok. 1900ZŁ - jutro będe wiedział konkretnie

Opublikowano

Tutaj macie szczegółową recenzję :arrow2:Sony Xperia Z

Opublikowano
konkurencja dla Pabla :naughty:

KERCZIEGO nie satysfakcjonuje moja cena :decayed:

bo masz szefa cwaniaka...:facepalm:

to tak jakbys przyszedl do Waskiego kupic zderzak i zapytałbyś się Go ile za ten zderzak,

a Wąski odpowiedziałby Ci - to zaproponuj ile możesz dać...

Opublikowano

527806_10151324696841976_788632835_n.jpg

:grin::grin::grin:

Opublikowano

fantowski, założyłem opony zimowe na przód i wiszę :decayed:

Opublikowano
Panowie mam do sprzedania 19sztuk nowych telefonow SONY XPERIA Z

19 szt :kox: pewnie z tira spadły :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Kerczi po ile sztuka ? :decayed:

Opublikowano

Kuźwa cały czas mam dylemat czy opchnąć moją S3 i kupić Z-tke:facepalm:

Opublikowano
fantowski, założyłem opony zimowe na przód i wiszę :decayed:

ja wczoraj wisiałem :decayed:

Opublikowano
Kerczi po ile sztuka ? :decayed:

czytaj forum

---------- Post dopisany at 17:48 ---------- Poprzedni post napisany at 17:47 ----------

fantowski, założyłem opony zimowe na przód i wiszę :decayed:

ja wczoraj wisiałem :decayed:

ech chopoki nie miała baba kłopotu to se kupiła :decayed:

---------- Post dopisany at 17:52 ---------- Poprzedni post napisany at 17:48 ----------

mam kolegę z B6 który ma tak "opuszczone" jak wasze po tym co przeszedł z tym autem to dziękuję za takiego naleśnika. Jak zaliczycie w trasie o północy chopka kończąc z dziurą w misie daleko od domu to wam odejdzie ochota na szuruburu poszły konie po betonie a jazda z nosem przy szybie po nieznanych drogach to jak dla mnie bez sensu

Opublikowano
Kuźwa cały czas mam dylemat czy opchnąć moją S3 i kupić Z-tke:facepalm:

Ja bym pogonił zważywszy na to że S4 już zapowiadają.

A zetka kocurek tele już wnet go miał będę.

Opublikowano
Ja bym pogonił zważywszy na to że S4 już zapowiadają.

A zetka kocurek tele już wnet go miał będę.

S4 raczej nie będę chciał bo po co mi nowe bajery w takim samym "opakowaniu"

Poczekam do S5.

Opublikowano

Ja też sie nastawiałem na S4 i się zawiodłem. Zostaję przy swoim S3 i do kompletu dokupiłem Note 10.1

Kerczi - Twoja oferta jest za***ista :thumbup1: gdybym był na kupnie nowego telefonu to brałbym w ciemno

Opublikowano
mam kolegę z B6 który ma tak "opuszczone" jak wasze po tym co przeszedł z tym autem to dziękuję za takiego naleśnika. Jak zaliczycie w trasie o północy chopka kończąc z dziurą w misie daleko od domu to wam odejdzie ochota na szuruburu poszły konie po betonie a jazda z nosem przy szybie po nieznanych drogach to jak dla mnie bez sensu

Ale ja nie wiszę tak jak świrus fantowski, mnie hopka już nie ryje na 18" :wink:, a między nadkolem z przodu a szczytem opony mam z 2cm, czyli pewno coś koło tego co zawias w A4 1 BE? :decayed:

Opublikowano
fantowski, założyłem opony zimowe na przód i wiszę :decayed:

A mówiłem ma spocie ze gleba tylko na niskoprofilowki :-)

---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ----------

mam kolegę z B6 który ma tak "opuszczone" jak wasze po tym co przeszedł z tym autem to dziękuję za takiego naleśnika. Jak zaliczycie w trasie o północy chopka kończąc z dziurą w misie daleko od domu to wam odejdzie ochota na szuruburu poszły konie po betonie a jazda z nosem przy szybie po nieznanych drogach to jak dla mnie bez sensu

Ale ja nie wiszę tak jak świrus fantowski, mnie hopka już nie ryje na 18" :wink:, a między nadkolem z przodu a szczytem opony mam z 2cm, czyli pewno coś koło tego co zawias w A4 1 BE? :decayed:

w podpisie widzę że chyba masz jednak niżej niż 1BE ;-)

Opublikowano

Dante nie spadły z tira a z orange na przedłużeniu umowy... Cub jutro będzie konkret, ale telefon wypasiony...

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Dante nie spadły z tira a z orange na przedłużeniu umowy... Cub jutro będzie konkret, ale telefon wypasiony...

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

to był żarcik oczywiście :decayed: moją dziewczynę namawiam na tą Z-kę :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.