Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie - bawcie się dobrze w BT. :decayed::decayed::decayed: Bezpiecznej jazdy życzę.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Miłej zabawy koledzy :wink:

Opublikowano

Dzięki, czekamy na orlenie z Fantowskim, Szymeniu i Domjenickiem do 16:30 i jedziemy bo masakra jest na zakopiańskiej.

Opublikowano

Spytaj się Fantowskiego czy bedzie jutro na stoku ?

Opublikowano

Będzie

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Będzie

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

tiaaa ty to akurat wiesz dobry śpiwór masz bo chyba będziesz spał w aucie na rondku z tego co widzę po tym zdjęciu spod stasindy bo nie widzę cię na letnich pod tą górę będziecie się razem z grusią grzali i ogonkami stykali :decayed:

---------- Post dopisany at 17:30 ---------- Poprzedni post napisany at 17:28 ----------

Pytam bo jakby się wybierał to może bym się z nim umówił. Zapowiadają na jutro ładną pogodę a skoro takie warunki to może bym się wyrwał z chaupy i zdarł rdzę z kantów bo w tym roku nigdzie na deskach nie byłem :kwasny:

niech mi Fantowski wyśle na PW swoją komórkę to jakby co jutro będę do niego dzwonił

Opublikowano

Powitać z BT :hi::D

Opublikowano

Powiem Wam ze w końcu w BT zobaczyłem RSA Gruszki i nie powiem robi mega robotę... Kosmos

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Powiem Wam ze w końcu w BT zobaczyłem RSA Gruszki i nie powiem robi mega robotę... Kosmos

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

przykryłem śniegiem, żeby nie macali

Opublikowano
Będzie

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

tiaaa ty to akurat wiesz dobry śpiwór masz bo chyba będziesz spał w aucie na rondku z tego co widzę po tym zdjęciu spod stasindy bo nie widzę cię na letnich pod tą górę będziecie się razem z grusią grzali i ogonkami stykali :decayed:

Wyjechać da radę, gorzej ze zjechaniem :grin:

Opublikowano
Powiem Wam ze w końcu w BT zobaczyłem RSA Gruszki i nie powiem robi mega robotę... Kosmos

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

przykryłem śniegiem, żeby nie macali

a ja sądziłem że oni sobie jaja robili, a Ty faktycznie kupiłeś RS-a ? Gratki ;-) Przyjedź kiedyś nim na spocik ;-)

Opublikowano
Powiem Wam ze w końcu w BT zobaczyłem RSA Gruszki i nie powiem robi mega robotę... Kosmos

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

przykryłem śniegiem, żeby nie macali

a ja sądziłem że oni sobie jaja robili, a Ty faktycznie kupiłeś RS-a ? Gratki ;-) Przyjedź kiedyś nim na spocik ;-)

mam nadzieję, że w czwartek się już nim na spocie pojawi :decayed:

Opublikowano

ale miazga :jaaaaa::oops::OMG::sesese::suicide_anim::whip2:

Powiem Wam ze w końcu w BT zobaczyłem RSA Gruszki i nie powiem robi mega robotę... Kosmos

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

szymeniu z esa sie uppierdala, mega furacz :shock3:

---------- Post dopisany at 08:26 ---------- Poprzedni post napisany at 08:24 ----------

Będzie

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

tiaaa ty to akurat wiesz dobry śpiwór masz bo chyba będziesz spał w aucie na rondku z tego co widzę po tym zdjęciu spod stasindy bo nie widzę cię na letnich pod tą górę będziecie się razem z grusią grzali i ogonkami stykali :decayed:

---------- Post dopisany at 17:30 ---------- Poprzedni post napisany at 17:28 ----------

Pytam bo jakby się wybierał to może bym się z nim umówił. Zapowiadają na jutro ładną pogodę a skoro takie warunki to może bym się wyrwał z chaupy i zdarł rdzę z kantów bo w tym roku nigdzie na deskach nie byłem :kwasny:

niech mi Fantowski wyśle na PW swoją komórkę to jakby co jutro będę do niego dzwonił

jak fantowski pojedzie na deske to stawiam 1l :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

image.jpg

---------- Post dopisany at 09:05 ---------- Poprzedni post napisany at 09:04 ----------

Bo pić to trza umieć

Opublikowano

:siema:

Miażdży ten srebrny (8P) RS4 Gruszki..

Teraz upalaliśmy po Łysej Polanie S6 Szymona, fura marzenie :slina:

Opublikowano
:hi::hi:
Opublikowano

w której budzie ten eres??

wszystkie rs są grubymi kozakami,

gratuluje nabywcy :thumbup1:

Pozdrawiam BT

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.