Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
No właśnie, trzeba zrobić program...

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

przecież masz

---------- Post dopisany at 15:22 ---------- Poprzedni post napisany at 15:21 ----------

---------- Post dopisany at 15:17 ---------- Poprzedni post napisany at 15:15 ----------

Fantowski widać że masz autko po programie bo szedłeś równo na Zakopiance :wink:

---------- Post dopisany at 15:17 ---------- Poprzedni post napisany at 15:17 ----------

Siemian mam foto z Twoim zaangażoaniem w naprawe autka Dawida :decayed:

szedłem jak szedłem i szybciej nie mogłem bo jakiś kolo w czarnej b7 bez relingów trzymał cały czas lewy pas.. :kox:

przyznaj ze wszedłeś w tunel aerodynamiczny żeby mniej spalić :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
No właśnie, trzeba zrobić program...

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

przecież masz

---------- Post dopisany at 15:22 ---------- Poprzedni post napisany at 15:21 ----------

---------- Post dopisany at 15:17 ---------- Poprzedni post napisany at 15:15 ----------

Fantowski widać że masz autko po programie bo szedłeś równo na Zakopiance :wink:

---------- Post dopisany at 15:17 ---------- Poprzedni post napisany at 15:17 ----------

Siemian mam foto z Twoim zaangażoaniem w naprawe autka Dawida :decayed:

szedłem jak szedłem i szybciej nie mogłem bo jakiś kolo w czarnej b7 bez relingów trzymał cały czas lewy pas.. :kox:

przyznaj ze wszedłeś w tunel aerodynamiczny żeby mniej spalić :decayed:

:grin: tak tak :decayed:

btw ciekawe czy wrzuci ktoś Twoje zdjęcie z BT :naughty:

Opublikowano

fota nie zła :whistling: ciekawe co żona powie :whistling:

Opublikowano

nie, bo z liścia :naughty:

---------- Post dopisany at 15:27 ---------- Poprzedni post napisany at 15:26 ----------

fota nie zła :whistling: ciekawe co żona powie :whistling:

żona juz widziała na moim phonie , ze tak powiem ważne że sam spałem :decayed:

Opublikowano

ale mam juz za malo...trzeba przyatakowac Zielucha...

Opublikowano
:hi: witam wszystkich
Opublikowano
:hi: witam wszystkich

czesc kolego :wink:

jak temperaturka w b7?

Opublikowano
No właśnie, trzeba zrobić program...

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Ta i potem jak trochę popada snuć się 100km/h bo ślisko.... Idze idze

Opublikowano

Dbalem o dobre samopoczucie wspoltowarzyszy podróży :-)

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
:hi: witam wszystkich

cześć Kierowco :naughty:

Opublikowano

W czwartek spot na Makuszyńskiego na kartach?

albo na jakimś innym torze?

Opublikowano

Witajcie Panowie,

Dobrze, że wróciliście cali i zdrowi :wink:

Nie chciałby któryś z Was kupić sobie nowy Tablet Samsung Note 10.1??

Opublikowano

Panowie, może mi ktoś puścić na pw numer do Wąskiego?

Opublikowano

Fantowski wrzuciłeś do siebie już tą nową kierownicę??

Czy ktoś może mi potwierdzić, że poduszka z B8 podejdzie bez problemu do B6?? Różne są opinie i nawet w technicznym można znaleźć informacje, iż poduszka z B8 może w B6 nie wystrzelić przy wypadku.

Siemian oferuje mi zupełną nówkę s-line MF z B8 wraz z taśmą i modułem za nieco powyżej 1600 zł i mocno się nad nią zastanawiam :kwasny:

Opublikowano
Nie chciałby któryś z Was kupić sobie nowy Tablet Samsung Note 10.1??

Ja skupuje nówki po 1600zł

Jak Ci się nie pali to wystaw na allegro.

---------- Post dopisany at 17:12 ---------- Poprzedni post napisany at 17:12 ----------

Fantowski wrzuciłeś do siebie już tą nową kierownicę??

Tak zapodał kierę, lennox w piątek na stacji nie mógł w to uwierzyć:jerk::grin:

Opublikowano
Nie chciałby któryś z Was kupić sobie nowy Tablet Samsung Note 10.1??

Ja skupuje nówki po 1600zł

Jak Ci się nie pali to wystaw na allegro.

Ja swój chcę pogonić za 1400 zł. Kupiłem go jako nówkę przez allegro w zeszłym tygodniu,ale doszedłem do wniosku, że specjalnie go nie potrzebuję :decayed:

Opublikowano
Fantowski wrzuciłeś do siebie już tą nową kierownicę??

Czy ktoś może mi potwierdzić, że poduszka z B8 podejdzie bez problemu do B6?? Różne są opinie i nawet w technicznym można znaleźć informacje, iż poduszka z B8 może w B6 nie wystrzelić przy wypadku.

Siemian oferuje mi zupełną nówkę s-line MF z B8 wraz z taśmą i modułem za nieco powyżej 1600 zł i mocno się nad nią zastanawiam :kwasny:

Oczywiście że nie podejdzie "bez problemu" w B6 masz Air Bag jedno nabojowy w B7 i B8 są już dwa naboje. Podczas wypadku komputer decyduje czy odpalić jeden nabój czy dwa a co za tym idzie czy poduszka ma się mocniej napełnić czy słabiej.

W B6 jest jeden nabój który napełnia poduszkę komputer nie przetwarza danych o decyzji jak ma zadziałać air bag.

Podpięcie airbag-u z B7 , B8 do B6 i sposób jego działania to zagadka która się rozwiąże gdy komuś to wypali a wypalić raczej na pewno wypali ale czy we właściwy sposób czy nie zasilno lub za słabo hu..go wie

Opublikowano
Opublikowano
Panowie, może mi ktoś puścić na pw numer do Wąskiego?

0700 a reszta dowolna :wink:

Opublikowano

Wąski potrzebuje dystanse na tył 15mm masz coś takiego ? plus śruby

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:25 ----------

Panowie z B7 nie chce nikt dokładki s-line do B7 na jeden komin oddam za stówe kolor czarny stan idealny

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.