Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To zapytam jeszcze raz , jedziemy w czwartek na Kartingi?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

taką BMke potrzymać troche w szopie i razy dwa krzyczeć

Opublikowano
czekam do końca licytacji

---------- Post dopisany at 14:45 ---------- Poprzedni post napisany at 14:44 ----------

To zapytam jeszcze raz , jedziemy w czwartek na Kartingi?

ja w piątek mogę :wink:

Opublikowano

co do kartów, to byłem ostatnio na tej nowej hali na rybitwach, koło urzedu celnego i musze powiedzec ze jest :kox:, jedynie co zabija to cena, ale warunki, sam tor i wózki bardzo fajne.

Opublikowano

Boseron powiedz wac Pan kiedy jedziemy podmieniac haki?

---------- Post dopisany at 14:54 ---------- Poprzedni post napisany at 14:53 ----------

licytujemy e30?

Opublikowano
gdzie on sie uchował w takim stanie :kox:

no ciekawe 93tyś mil x 1,6=148tyś km a fartuchy błotników i progi bez żadnych obić od kamyków i bez śladu wypiaskowania :eusathink:

jak tym ktoś jeździł że najechał 150tyś i auto z zewnątrz wygląda jak nowe i ponoć w oryginale czyli rozumiem że nic nie malowane

Opublikowano
gdzie on sie uchował w takim stanie :kox:

no ciekawe 93tyś mil x 1,6=148tyś km a fartuchy błotników i progi bez żadnych obić od kamyków i bez śladu wypiaskowania :eusathink:

jak tym ktoś jeździł że najechał 150tyś i auto z zewnątrz wygląda jak nowe i ponoć w oryginale czyli rozumiem że nic nie malowane

też mi własnie cos nie pasi, zwłaszcza ze strukturą lakieru, miejscami jest baran oryginalny a miejscami nie, na pewno wypicowana do sprzedazy ale cos zalatuje, bo mimo wszystko za ładne jak na przebieg, trzeba by zprawdzic miernikiem i tyle, cena na razie smieszna, ciekawy jestem ze zaden szwab nie licytuje, bo w niemcowni to takie auta z 5tyś e nie zchodzą,a w wersji amerykańskiej z klimą to juz w ogóle.

Opublikowano
Opublikowano

Kiere mam taką

244w29z.jpg

Zegary takie

12951ca3f5cfa84emed.jpg

a deskę taką

11551761_3_644x461_kokpit-panel-tunel-audi-a4-b5-pozostale.jpg

Opublikowano

Karol haki w przyszłym tygodniu po świętach na spokojnie.

Opublikowano

bodowp sprawdz czy masz znaczki audi na błotnikach przednich i 99% bedzie wiadomo

Opublikowano
bodowp sprawdz czy masz znaczki audi na błotnikach przednich i 99% bedzie wiadomo

I lampy z tyłu

Opublikowano
bodowp sprawdz czy masz znaczki audi na błotnikach przednich i 99% bedzie wiadomo

mam jakieś 10cm zaraz pod kierunkowskazami

Opublikowano
bodowp sprawdz czy masz znaczki audi na błotnikach przednich i 99% bedzie wiadomo

mam jakieś 10cm zaraz pod kierunkowskazami

no to masz przed I liftem

Opublikowano

hehe lampy z tyłu inne bo pewnie cała ćwiara była wstawiana :decayed:

Opublikowano

lampy z tylu inne bo polifty ladniejsze i pewnie ktos wsadzil :tongue:

a tak z ciekawosci - jakie masz z przodu lampy? zwykle czy soczewki?

btw, dzisiaj mrugalem jakiemus gosciowi w B5 sedan ciemna zielen na ramkach klubowych bo myslalem ze ktos od nas, wymijam go a ten sie na mnie patrzy jakbym nie wiem co mu zrobil :facepalm:

pewno ktos opchnal fure z ramkami i gosciu nawet nie wie o co kaman :doh:

Opublikowano

zwykłe

Opublikowano
czekam do końca licytacji

---------- Post dopisany at 14:45 ---------- Poprzedni post napisany at 14:44 ----------

To zapytam jeszcze raz , jedziemy w czwartek na Kartingi?

ja w piątek mogę :wink:

No to jestemy umowieni. Prop rybitwy bo jest podobno spoks.

Opublikowano

a czy w B5 był mikro lift bo kumpel Pabla ma aluminiowe dywaniki i nie wie czy to sprzed tego mini czy mikro

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.