Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
bry :hi:
zrobilem sobie dzisiaj breloczek dope na wycinarkach cnc w szkole :cheesy:

tylko musze go pomalowac na bialo lakierem :wink:

http://s4.postimg.org/gljcc8lah/image.jpg

Zdolniacha :decayed:

co to za szkoła ze na cnc robicie, ja na warsztatach w technikum dostawałem tępy pilnik i z sześcianów stalowych kulki robiłem :grin:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
zrobilem sobie dzisiaj breloczek dope na wycinarkach cnc w szkole :cheesy:

tylko musze go pomalowac na bialo lakierem :wink:

http://s4.postimg.org/gljcc8lah/image.jpg

a gdzie uszko żeby przyczepić do kluczy?? :wink: dobra robota :wink: możesz uruchomić produkcję

---------- Post dopisany at 15:49 ---------- Poprzedni post napisany at 15:48 ----------

:siema:

siema siema :decayed: pijemy co?

Opublikowano
  • Autor

hahahah wszyscy by Pili ostatnio :) Może pora coś zorganizować ? Jakaś FIFA :wink:

Opublikowano
bry :hi:
zrobilem sobie dzisiaj breloczek dope na wycinarkach cnc w szkole :cheesy:

tylko musze go pomalowac na bialo lakierem :wink:

http://s4.postimg.org/gljcc8lah/image.jpg

Zdolniacha :decayed:

co to za szkoła ze na cnc robicie, ja na warsztatach w technikum dostawałem tępy pilnik i z sześcianów stalowych kulki robiłem :grin:

technikum komunikacyjne koło AWFu :wink:

ale ja jestem na profilu informatyk, nie mamy zadnych zajec na cnc, chyba tylko zawodówka ma tam zajecia ale korzystać moze kazdy :thumbup1:

a i mamy duzo tam jakichs maszyn ktore nawet nie wiem do czego sluza :grin::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ułanów ?

Opublikowano
zrobilem sobie dzisiaj breloczek dope na wycinarkach cnc w szkole :cheesy:

tylko musze go pomalowac na bialo lakierem :wink:

http://s4.postimg.org/gljcc8lah/image.jpg

a gdzie uszko żeby przyczepić do kluczy?? :wink: dobra robota :wink: możesz uruchomić produkcję

do "d" przyczepie jakies kolko/lancuszek i tez bedzie dobrze, ale oczko tez mozna zrobic, zaden problem :thumbup1: logo w corelu zrobilem na jednej przerwie pomiedzy lekcjami (5min) wiec dolozyc jedno kolko to sekunda :decayed:

szkoda ze juz mam wolne od dzisiaj bo bym jutro kilkanascie sztuk powycinal, a tak dopiero po swietach cos podzialam :tongue:

---------- Post dopisany at 15:55 ---------- Poprzedni post napisany at 15:54 ----------

Ułanów ?

tak

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Dobre małolatki się kręcą w tym technikum zwłaszcza w lecie, jedną prawię przejechałem na światłach bo na inną lookałem:decayed:

Opublikowano

to nie to technikum Pablo :tongue:

Ty masz na mysli meliorke i fryzjerke, one sa kawaleczek wyzej :wink:

Opublikowano

Pablo dobrą dupe znajdzie nawet w seminarium dla kleryków :grin::polew:

żarcik :wink:

Opublikowano
Pablo dobrą dupe znajdzie nawet w seminarium dla kleryków :grin::polew:

żarcik :wink:

Dobre :polew:

---------- Post dopisany at 17:34 ---------- Poprzedni post napisany at 17:33 ----------

to nie to technikum Pablo :tongue:

Ty masz na mysli meliorke i fryzjerke, one sa kawaleczek wyzej :wink:

Na ułanów, a światła miałem na myśli jak masz wieczystą bo co chwile się tam kręcą jak idą na tramwaj.

Opublikowano

ozi daj jakis namiar na te kartingi na rybitwach

---------- Post dopisany at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany at 18:13 ----------

Panowie w piątek o 20 jest zarezerwowanych pare wózków, gdyby ktoś chciał dostać lanie to zapraszam.

Opublikowano
hahahah wszyscy by Pili ostatnio :) Może pora coś zorganizować ? Jakaś FIFA :wink:

Jestem za tylko w sobotę najlepiej jeśli by się dało :naughty:

---------- Post dopisany at 19:20 ---------- Poprzedni post napisany at 18:49 ----------

484110_594507567228868_415666348_n.jpg

:naughty:

Opublikowano
:hi: z wieczora
Opublikowano

Ozi będziesz na spocie to wziąłbyś 3 ramki ode mnie dla Crisa :whistling:

Opublikowano

pomalowane :tongue:

IMG_20130327_195749.jpg

Opublikowano

:good:

Ja mam naklejki gdzieś w domu dupne doope :decayed:

Opublikowano
Ozi będziesz na spocie to wziąłbyś 3 ramki ode mnie dla Crisa :whistling:

Powinienem byc, gadalem z crisem i naswietlil mi temat, tak ze wez ze soba te ramki.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.