Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ozi daj jakis namiar na te kartingi na rybitwach

---------- Post dopisany at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany at 18:13 ----------

Panowie w piątek o 20 jest zarezerwowanych pare wózków, gdyby ktoś chciał dostać lanie to zapraszam.

ja przyjmuje wyzwanie pare razy już tam jeździłem :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ozi daj jakis namiar na te kartingi na rybitwach

---------- Post dopisany at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany at 18:13 ----------

Panowie w piątek o 20 jest zarezerwowanych pare wózków, gdyby ktoś chciał dostać lanie to zapraszam.

ja przyjmuje wyzwanie pare razy już tam jeździłem :naughty:

Chyba bede musial was pogodzic leszcze :wink:

Opublikowano

a chcesz miec konkurencje? :decayed:

:acute:

:grin:

Opublikowano
ozi daj jakis namiar na te kartingi na rybitwach

---------- Post dopisany at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany at 18:13 ----------

Panowie w piątek o 20 jest zarezerwowanych pare wózków, gdyby ktoś chciał dostać lanie to zapraszam.

ja przyjmuje wyzwanie pare razy już tam jeździłem :naughty:

Chyba bede musial was pogodzic leszcze :wink:

już zacieram ręce

Opublikowano

siemka :hi:

72784_449441348463998_1824425829_n.jpg

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:02 ----------

ozi daj jakis namiar na te kartingi na rybitwach

---------- Post dopisany at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany at 18:13 ----------

Panowie w piątek o 20 jest zarezerwowanych pare wózków, gdyby ktoś chciał dostać lanie to zapraszam.

ja przyjmuje wyzwanie pare razy już tam jeździłem :naughty:

Chyba bede musial was pogodzic leszcze :wink:

już zacieram ręce

w sumie też mógłbym pojeździć :decayed:

Opublikowano

a chcesz miec konkurencje? :decayed:

:acute:

:grin:

a ja myslalem zeby po 10-15zl sprzedawac breloczki/loga a tu widze ze Ty sporo drozej sprzedajesz :naughty:

i mam jeszcze kilka innych pomyslow na tego typu gadzety :lol1:

Opublikowano

Ja nie jestem producentem...

Opublikowano

:hi:

Panowie czy macie może jakiś patent na łatwe wyjęcie RNS-E z konsoli?? Szarpałem się z tym dziś dłuższą chwilę i wydaje się, że navi siedzi bardzo ciasno w koszu i nie mogę jej wyjąć. Dodam,że do demontażu używam dwóch kompletów wyjmaków i w sumie to powinny one po włożeniu do otworów w navi się zablokować i służyć do jej wyciągnięcia, ale w moim przypadku tak nie jest :kwasny:

Opublikowano
hahahah wszyscy by Pili ostatnio :) Może pora coś zorganizować ? Jakaś FIFA :wink:

Jestem za tylko w sobotę najlepiej jeśli by się dało :naughty:

---------- Post dopisany at 19:20 ---------- Poprzedni post napisany at 18:49 ----------

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/484110_594507567228868_415666348_n.jpg

:naughty:

a gdzie masz numery boczne, koguta i blachy w stylu "HP ..." (dla Poznania akurat "HPU...")? Policja kupuje porsche? Internauci: 'A ludzie suchy chleb jedzą' :grin:

a co do FIFY jestem jak najbardziej "ZA" jeśli można oczywiście się wprosić na granie:wink:

Opublikowano
Powinienem byc, gadalem z crisem i naswietlil mi temat, tak ze wez ze soba te ramki.

Zawsze mam w bagażniku arsenał akcesoriów :decayed:

---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ----------

:jerk:

Opublikowano
  • Autor

Boseron, zwycięstwo :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

A4 od bramki do bramki 0h18m w nocy... (Chodzi o odcinek Kat. Krak.)

Dajcie namiary na te go-karty oraz co i jak?

Opublikowano

Jakie auto? Musiałeś lecieć non stop ponad 200km/h

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Jakie auto? Musiałeś lecieć non stop ponad 200km/h

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

1.8 T poleci koło 240km/h :wink:, przynajmniej po programie tak było

Opublikowano

Nie chodzi o max tylko o wysoką średnia w związku z czym ciągle b. Wysokie prędkości

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.