Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No właśnie dlatego nie kupuje :-)

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: słońce od razu chce się żyć :kox:
Opublikowano

dobry :hi:

Opublikowano

wybieram się do Biskupic potrzebuje coś ktoś :whistling:

Opublikowano
:hi: słońce od razu chce się żyć :kox:

dokładnie micha zaciesza :decayed:

wybieram się do Biskupic potrzebuje coś ktoś :whistling:

szkoda, że nie gadałeś wcześniej bo potrzebowałbym obrócić oponke z przedniego felunku o 180stopni bo mam ucięty rant i kijowo to wygląda :kwasny: a nie możesz jechać jutro?

Opublikowano

Nie możesz tak, musisz zamienić parę miejscami

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Nie możesz tak, musisz zamienić parę miejscami

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

no w sumie racja..

Opublikowano
:hi:

Panowie czy macie może jakiś patent na łatwe wyjęcie RNS-E z konsoli?? Szarpałem się z tym dziś dłuższą chwilę i wydaje się, że navi siedzi bardzo ciasno w koszu i nie mogę jej wyjąć. Dodam,że do demontażu używam dwóch kompletów wyjmaków i w sumie to powinny one po włożeniu do otworów w navi się zablokować i służyć do jej wyciągnięcia, ale w moim przypadku tak nie jest :kwasny:

Może na odwrót je założyłeś albo zbyt płytko

Opublikowano
Jakie auto? Musiałeś lecieć non stop ponad 200km/h

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Praktycznie non stop 180km/h

---------- Post dopisany at 10:44 ---------- Poprzedni post napisany at 10:41 ----------

Jakie auto? Musiałeś lecieć non stop ponad 200km/h

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

1.8 T poleci koło 240km/h :wink:, przynajmniej po programie tak było

Mam bez chipa i 220 po równym poszedł, więcej nie deptałem bo nie było było za bardzo możliwości.

(testowane kiedyś tam - nie dziś w nocy)

Opublikowano

Witam,

mam pytanie drodzy forumowicze z KRK i okolic.

Posiada ktoś może sprawny kabelek VAG TACHO?

Muszę odczytać pin ze starego licznika i go szybko zmienić.

Opublikowano

fantowski, nie pier**l zakładaj lato, mieszkasz w krk i Ty się jeszcze boisz zimy?? :grin:, nie martw się , nie stwardnieją Ci opony :grin:

---------- Post dopisany at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany at 11:42 ----------

zobaczysz jak teraz łyka się zakręty na pełnej piździe :decayed:

Opublikowano

ja będę miał więcej zabawy z gwintem niż myślałem aby wsadzić lato to muszę poczekać aż wróci kumpel i da dostęp do garażu ;-)

Opublikowano
fantowski, nie pier**l zakładaj lato, mieszkasz w krk i Ty się jeszcze boisz zimy?? :grin:, nie martw się , nie stwardnieją Ci opony :grin:

---------- Post dopisany at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany at 11:42 ----------

zobaczysz jak teraz łyka się zakręty na pełnej piździe :decayed:

na święta lece na śląsk także wiesz...:wink:

Opublikowano
ja będę miał więcej zabawy z gwintem niż myślałem aby wsadzić lato to muszę poczekać aż wróci kumpel i da dostęp do garażu ;-)

na zime wyciągasz gwint?? Czy nowy nabytek

---------- Post dopisany at 11:55 ---------- Poprzedni post napisany at 11:55 ----------

fantowski, nie pier**l zakładaj lato, mieszkasz w krk i Ty się jeszcze boisz zimy?? :grin:, nie martw się , nie stwardnieją Ci opony :grin:

---------- Post dopisany at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany at 11:42 ----------

zobaczysz jak teraz łyka się zakręty na pełnej piździe :decayed:

na święta lece na śląsk także wiesz...:wink:

właśnie miałem to pisać że jak lecisz gdzieś daleko to też bym się zastanowił :thumbup1:

Opublikowano
ja będę miał więcej zabawy z gwintem niż myślałem aby wsadzić lato to muszę poczekać aż wróci kumpel i da dostęp do garażu ;-)

na zime wyciągasz gwint?? Czy nowy nabytek

---------- Post dopisany at 11:55 ---------- Poprzedni post napisany at 11:55 ----------

fantowski, nie pier**l zakładaj lato, mieszkasz w krk i Ty się jeszcze boisz zimy?? :grin:, nie martw się , nie stwardnieją Ci opony :grin:

---------- Post dopisany at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany at 11:42 ----------

zobaczysz jak teraz łyka się zakręty na pełnej piździe :decayed:

na święta lece na śląsk także wiesz...:wink:

właśnie miałem to pisać że jak lecisz gdzieś daleko to też bym się zastanowił :thumbup1:

tyle, że lecę z zapakowanymi zimówkami więc na miejscu jakby co mogę zmienić na przodzie na zimę, jak dojbie śniegu :wink: a jak nie to zimówki już zostaną i wrócę na lecie na krk bo nie mam gdzie tutaj kół trzymać..

Opublikowano
ja będę miał więcej zabawy z gwintem niż myślałem aby wsadzić lato to muszę poczekać aż wróci kumpel i da dostęp do garażu ;-)

na zime wyciągasz gwint?? Czy nowy nabytek

nie wykręcałem, w tamto lato malowałem wszystkie sprężyny i jak wczoraj zobaczyłem ich stan to się za głowę złapałem :/ Jednak co ori lakier to ori lakier. Narazie tego nie ruszam ale muszę obrócić sprężynę bo jakoś dziwnie siedzi i odbija bardziej w stronę koła i haczy o nie. Jak podadzę to zedrę rant i samą sprężynę. jak mi przyjdzie wyciągać go z auta to mi trochę zejdzie ale najwyżej od razu napakuję odbojów z golfa ;-)

---------- Post dopisany at 12:03 ---------- Poprzedni post napisany at 12:02 ----------

Jedź na zimowych, a wracaj na letnich ;-)

Opublikowano

Nie zapomnijcie o przed świątecznym dzisiaj spociku :wink4:

Opublikowano
Nie zapomnijcie o przed świątecznym dzisiaj spociku :wink4:

ja będe :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.