Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
widzę, że kolega wie na kim wzorować sie :grin:

nie robiłeś czasem niedawno programu w TTC?? :grin::grin:

nie zakładałeś czasem niedawno gwintu u siebie? :grin::grin::grin:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nex chce sobie szybki przyciemnic na wzór i podobieństwo...:grin::grin::grin:

Opublikowano
Nex chce sobie szybki przyciemnic...:grin::grin::grin:

:cheesy::lol1::sarcastic:

Opublikowano
Nex chce sobie szybki przyciemnic na wzór i podobieństwo...:grin::grin::grin:

na razie nie mam kasy, jedynie wyskrobię ze skarpety jeszcze może na żółtą folię :grin::grin:

---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ----------

widzę, że kolega wie na kim wzorować sie :grin:

nie robiłeś czasem niedawno programu w TTC?? :grin::grin:

nie zakładałeś czasem niedawno gwintu u siebie? :grin::grin::grin:

jak ja pisałem o gwincie że będę zakładał w tym roku, to Ty jeszcze o nim nie myślałeś :wink:

Opublikowano

Pany a jak świecą te żółte halogeny w porównaniu z ori

Opublikowano
Pany a jak świecą te żółte halogeny w porównaniu z ori

zapewne 50% :grin:

Opublikowano
Nex chce sobie szybki przyciemnic na wzór i podobieństwo...:grin::grin::grin:

na razie nie mam kasy, jedynie wyskrobię ze skarpety jeszcze może na żółtą folię :grin::grin:

---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ----------

widzę, że kolega wie na kim wzorować sie :grin:

nie robiłeś czasem niedawno programu w TTC?? :grin::grin:

nie zakładałeś czasem niedawno gwintu u siebie? :grin::grin::grin:

jak ja pisałem o gwincie że będę zakładał w tym roku, to Ty jeszcze o nim nie myślałeś :wink:

chyba Cie cycki swędzą :wink: popytaj chłopaków to Ci powiedzą coś o moim zdaniu na temat gleby i kiedy o tym myślałem :wink:

---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ----------

Pany a jak świecą te żółte halogeny w porównaniu z ori

jak byś był na ostatnim spocie to byś widział.. :wink:

Opublikowano

żółta folia dziurawi trochę światło, ale wygląda fajnie :wink:

Opublikowano

Siki weroniki :lol1:

Opublikowano

chyba Cie cycki swędzą :wink: popytaj chłopaków to Ci powiedzą coś o moim zdaniu na temat gleby i kiedy o tym myślałem :wink:

kiedy myślałeś nie wiem, ale jak uważasz że sugerowałem się tym że Ty zrobiłeś po tym jak dałeś foto na forum to się mylisz :naughty::naughty:.

1509.png

post z 15.09.2012 :grin::grin::grin:

:ssij:

:polew::polew:

---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ----------

nie fikaj synku :decayed::decayed:

Opublikowano

Kuźwa co za ujowe forum (chodzi o wygląd) :decayed:

Opublikowano

no dziwnie się tu piszę :polew::polew:

Opublikowano

chyba Cie cycki swędzą :wink: popytaj chłopaków to Ci powiedzą coś o moim zdaniu na temat gleby i kiedy o tym myślałem :wink:

kiedy myślałeś nie wiem, ale jak uważasz że sugerowałem się tym że Ty zrobiłeś po tym jak dałeś foto na forum to się mylisz :naughty::naughty:.

http://img197.imageshack.us/img197/7852/1509.png

post z 15.09.2012 :grin::grin::grin:

:ssij:

:polew::polew:

:bla: mówię Ci popytaj chłopaków u nas kiedy ja już chciałem gwint wrzucać:guma::closed:

Opublikowano

Ktoś tu ostatnio na spocie zakładał żółtą folię na ksenon 6000k i była kosa:kox:

Opublikowano

ja myśle o wrzuceniu hida na halogen

Opublikowano

:bla: mówię Ci popytaj chłopaków u nas kiedy ja już chciałem gwint wrzucać:guma::closed:

:friends::cheesy:

---------- Post dopisany at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany at 23:12 ----------

ja myśle o wrzuceniu hida na halogen

a ja myślę że to ujowy pomysł :decayed:

Opublikowano

why ?

Opublikowano

:bla: mówię Ci popytaj chłopaków u nas kiedy ja już chciałem gwint wrzucać:guma::closed:

:friends::cheesy:

:drinks: lepiej mi powiedz jakiego smaru użyłeś do przesmarowania nakrętek gwintu bo spotkałem się z różną opinią a Ty przecież wszechwiedzący jesteś :whistling:

Opublikowano

Maaaasłem:decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.