Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
A wiesz, że muszę poszukać oznaczeń i sprawdzić jaki to silnik :facepalm: po patrzę na forum gdzie to znaleźć i sprawdzę z ciekawości :grin:

popatrz na wlepce na podłodze w bagarzniku jezeli jeszcze jest, albo w książce serwisowej jak masz, a jak nie to na silniku bedzie oznaczenie, ale na 99% to jest 1z bo ahu chyba wychodziły dopiero po lifcie, ale nie dam sobie głowy uciąć.

Nie wiem kiedy był lift... to jest 97r i ma już te nowsze lampy z tyłu. Książki nie mam zdołałem tylko przeczytać nr. silnika, a do bagażnika nie zaglądałem :wink:

EDIT: jednak to nr. głowicy :facepalm::grin:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
http://a4-klub.pl/images/misc/quote_icon.png Zamieszczone przez ozi_wells http://a4-klub.pl/images/buttons/viewpost-right.png

sporo troche :kwasny: w biskupicach za 900 z przekładką mają.

spoko, nie mam parcia na sprzedaż ;-)

a nie chcesz felg 18cali w rozliczeniu sa w giełdzie małopolskiej

a wiesz ze nawet myślałem o tych Twoich felgach ;-)

Opublikowano
http://a4-klub.pl/images/misc/quote_icon.png Zamieszczone przez ozi_wells http://a4-klub.pl/images/buttons/viewpost-right.png

sporo troche :kwasny: w biskupicach za 900 z przekładką mają.

spoko, nie mam parcia na sprzedaż ;-)

a nie chcesz felg 18cali w rozliczeniu sa w giełdzie małopolskiej

a wiesz ze nawet myślałem o tych Twoich felgach ;-)

no to zastanów sie, mozemy sie dogadac :decayed:

Opublikowano

Masz same fele bez opon jak rozumiem ?

Opublikowano

podać Wam nr do siebie :naughty:

Opublikowano
podać Wam nr do siebie :naughty:

do mnie chyba nie masz ;-) *** chyba ;-)

Opublikowano
  • Autor

Panowie wie ktoś moze czy Mini Coopera da sie po VIN-ie sprawdzić ?

Opublikowano

tak same fele mam

WĄSKI rozluźnij poślady :wink:

---------- Post dopisany at 13:04 ---------- Poprzedni post napisany at 13:03 ----------

Panowie wie ktoś moze czy Mini Coopera da sie po VIN-ie sprawdzić ?

pewnie sie da bo to BMW

Opublikowano
no własnie miał ahu a tam juz jest zmienna geomertia w turbinie i wogóle inny silnik, z takiego mozna spokojnie tyle zrobic.

w AHH jest zmienna geometria. AHH,AHU,1Z, AFN,AVG to praktycznie te same silniki rożniące się tylko osprzętem, więc z każdego idzie tyle samo zrobić, kwestia że AHU i 1Z jest turbo bezzmiennej geometrii i jeśli ktoś chce wydajniejsze turbo (BRD,AWX itp.) musi zmienić sterowanie + ECU

Opublikowano
Panowie wie ktoś moze czy Mini Coopera da sie po VIN-ie sprawdzić ?
sprawdzę :wink:
Opublikowano
no własnie miał ahu a tam juz jest zmienna geomertia w turbinie i wogóle inny silnik, z takiego mozna spokojnie tyle zrobic.

w AHH jest zmienna geometria. AHH,AHU,1Z, AFN,AVG to praktycznie te same silniki rożniące się tylko osprzętem, więc z każdego idzie tyle samo zrobić, kwestia że AHU i 1Z jest turbo bezzmiennej geometrii i jeśli ktoś chce wydajniejsze turbo (BRD,AWX itp.) musi zmienić sterowanie + ECU

własnie miałem to pisać ze w AHU jest stała geometria

Opublikowano
A wiesz, że muszę poszukać oznaczeń i sprawdzić jaki to silnik :facepalm: po patrzę na forum gdzie to znaleźć i sprawdzę z ciekawości :grin:

popatrz na wlepce na podłodze w bagarzniku jezeli jeszcze jest, albo w książce serwisowej jak masz, a jak nie to na silniku bedzie oznaczenie, ale na 99% to jest 1z bo ahu chyba wychodziły dopiero po lifcie, ale nie dam sobie głowy uciąć.

ja mam ahu, 1998r :wink: (do sprzedania) :tongue:

Opublikowano
Siemka :hi:

ps. Gruszka odpisuj czasem na smsy :)

on z pijanymi nie tańczy

Opublikowano
A wiesz, że muszę poszukać oznaczeń i sprawdzić jaki to silnik :facepalm: po patrzę na forum gdzie to znaleźć i sprawdzę z ciekawości :grin:

popatrz na wlepce na podłodze w bagarzniku jezeli jeszcze jest, albo w książce serwisowej jak masz, a jak nie to na silniku bedzie oznaczenie, ale na 99% to jest 1z bo ahu chyba wychodziły dopiero po lifcie, ale nie dam sobie głowy uciąć.

Nie wiem kiedy był lift... to jest 97r i ma już te nowsze lampy z tyłu. Książki nie mam zdołałem tylko przeczytać nr. silnika, a do bagażnika nie zaglądałem :wink:

EDIT: jednak to nr. głowicy :facepalm::grin:

minilift byl od 98, a ten juz z prawdziwego zdarzenia od 99

moze masz przelozone lampy albo masz z koncowki 97 i sie zalapales.

porownaj kiere i zegary

Opublikowano

Mini lift był już w '97 - ja mam właśnie taki :jezyk:

Opublikowano

gdzie on sie uchował w takim stanie :kox:

---------- Post dopisany at 14:29 ---------- Poprzedni post napisany at 14:28 ----------

cza by zapytać o kontakt myjni gdzie pucuje wózek :decayed:

---------- Post dopisany at 14:30 ---------- Poprzedni post napisany at 14:29 ----------

pamięta ktoś moją B5 to była unikatowa koza :decayed:

d5be2d7072084984gen.jpg

Opublikowano

I tak moja koza jest lepsza :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.