Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
btw, dzisiaj mrugalem jakiemus gosciowi w B5 sedan ciemna zielen na ramkach klubowych bo myslalem ze ktos od nas, wymijam go a ten sie na mnie patrzy jakbym nie wiem co mu zrobil :facepalm:

pewno ktos opchnal fure z ramkami i gosciu nawet nie wie o co kaman :doh:

Pewnie mehow'a była B5, miał lampy z przodu polifty + hid.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zgadza sie, przedlift z lampami z polifta+hid

ramki srebrne

Opublikowano
a czy w B5 był mikro lift bo kumpel Pabla ma aluminiowe dywaniki i nie wie czy to sprzed tego mini czy mikro

Dojebayeś bo to było amelyynium więc :ssij::decayed:

Czekam na kolejne welurowe ale chłop coś odpier^^la bo tydzień temu kupiłem i jeszcze nie dotarły a miał być kurier.

Opublikowano

siema wszystkim :hi:

Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano

Czekam na kolejne welurowe ale chłop coś odpier^^la bo tydzień temu kupiłem i jeszcze nie dotarły a miał być kurier.

ktore kupiles? :smiley:

Opublikowano

Już wiesz które :wink:

Opublikowano
:thumbup1:
Opublikowano

:hi:

siemanko, jak tam Pany? Opuchlizna i malinowe nosy zeszły? :naughty:

Opublikowano

Dante dziękuje za pomoc :thumbup1:

no to gramy z barmanami :naughty:

Opublikowano

btw, dzisiaj mrugalem jakiemus gosciowi w B5 sedan ciemna zielen na ramkach klubowych bo myslalem ze ktos od nas, wymijam go a ten sie na mnie patrzy jakbym nie wiem co mu zrobil :facepalm:

pewno ktos opchnal fure z ramkami i gosciu nawet nie wie o co kaman :doh:

nie tylko na Ciebie :wink:codziennie rano go widzę na NH

---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:19 ----------

Bieremy?

czekam do końca licytacji

---------- Post dopisany at 14:45 ---------- Poprzedni post napisany at 14:44 ----------

To zapytam jeszcze raz , jedziemy w czwartek na Kartingi?

:wink:

No to jestemy umowieni. Prop rybitwy bo jest podobno spoks.jak zawsze :wink:

Opublikowano

Waski co z Chlopem z AutoSpeciala? dowiedzial sie cos??

Opublikowano

ja w piątek mogę :wink:

tak? nie masz innych planów?

---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ----------

:hi:, gdzie w Krk kupię żółtą folię do oklejenia halogenów??

widzę, że kolega wie na kim wzorować sie :grin:

---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ----------

Opublikowano

ja w piątek mogę :wink:

tak? nie masz innych planów?

---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ----------

:hi:, gdzie w Krk kupię żółtą folię do oklejenia halogenów??

widzę, że kolega wie na kim wzorować sie :grin:

---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ----------

:przebiegly::decayed:

Opublikowano

Wygrana która nie cieszy tak bardzo :kwasny:

Opublikowano

ja w piątek mogę :wink:

tak? nie masz innych planów?

---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ----------

:hi:, gdzie w Krk kupię żółtą folię do oklejenia halogenów??

widzę, że kolega wie na kim wzorować sie :grin:

---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ----------

:przebiegly::decayed:

:wink4:

Opublikowano
Wygrana która nie cieszy tak bardzo :kwasny:

Statystyki bramek sobie podbili :decayed:

Opublikowano
widzę, że kolega wie na kim wzorować sie :grin:

nie robiłeś czasem niedawno programu w TTC?? :grin::grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.