Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale Fantowski jeszcze wymieniamy sie dystansami prawda?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Nex zalozylem ledy od Tomnika - i powiem Ci ze zwariowalem - jest jasnosc ;)

a które dokładnie kupiłeś i ile zapłaciłeś? możesz rzucić info na PW :wink:

Dostał za darmo cały pakiet, warunkiem była opinia po założeniu i temat, jak byś miał lepszą pamięć to byś wiedział obiboku! :decayed:,

http://a4-klub.pl/malopolskie-85/spociki-krakowskie-czwartek-godzina-20-00-galeria-kazimierz-parking-niebieski-15697/index3286.html#post3399868

Opublikowano

Dostał za darmo cały pakiet, warunkiem była opinia po założeniu i temat, jak byś miał lepszą pamięć to byś wiedział obiboku! :decayed:,

http://a4-klub.pl/malopolskie-85/spociki-krakowskie-czwartek-godzina-20-00-galeria-kazimierz-parking-niebieski-15697/index3286.html#post3399868

Jeszcze się deklarował że byłby chętny :grin:

Opublikowano
Nex zalozylem ledy od Tomnika - i powiem Ci ze zwariowalem - jest jasnosc ;)

a które dokładnie kupiłeś i ile zapłaciłeś? możesz rzucić info na PW :wink:

Dostał za darmo cały pakiet, warunkiem była opinia po założeniu i temat, jak byś miał lepszą pamięć to byś wiedział obiboku! :decayed:,

http://a4-klub.pl/malopolskie-85/spociki-krakowskie-czwartek-godzina-20-00-galeria-kazimierz-parking-niebieski-15697/index3286.html#post3399868

niekiedy zbyt szybko czytam tematy jeśli mnie nie ma jakiś czas... :wink:

Kerczi założył do B7, to ja na takich zasadach mogę założyć do B6 :wink:

---------- Post dopisany at 12:15 ---------- Poprzedni post napisany at 12:14 ----------

ale Fantowski jeszcze wymieniamy sie dystansami prawda?

przecież wiesz :whistling:

Opublikowano

mam narazie zapierdziel, ale popoludniu wszystkim wszystko odpisze.

Opublikowano
Kerczi założył do B7, to ja na takich zasadach mogę założyć do B6 :wink:

Myślę, że wkrótce będziesz miał możliwość zakupić sobie cały pakiet bo najprawdopodobniej wkrótce pojawi się temat w odpowiednim dziale z dokładnym opisem, zdjęciami i możliwością zakupu modułów. Zapewne pełen pakiet nie będzie przekraczał tak jak z VW 200-300zł.

---------- Post dopisany at 12:37 ---------- Poprzedni post napisany at 12:32 ----------

Myślę, że żywotność, bezawaryjność, precyzja wykonania i efekt, przekona do zakupu modułów przez użytkowników CCCO tak jak to jest na forum Pasków :wink:

Opublikowano

kurde, zachorowalem na biale RECARO albo RS4 :facepalm:

Opublikowano
kurde, zachorowalem na biale RECARO :facepalm:

no co Ty :facepalm:

Opublikowano
kurde, zachorowalem na biale RECARO albo RS4 :facepalm:

Za dużo się na siemiana napatrzyłeś :decayed:

Opublikowano
:decayed::decayed::decayed:
Opublikowano

yebany ma węch :grin:

Opublikowano
yebany ma węch :grin:

:grin:

---------- Post dopisany at 14:17 ---------- Poprzedni post napisany at 14:16 ----------

:decayed::decayed::decayed:

co żeś tu chciał ?? :tongue4:

to co mi sprzedasz? i dlaczego tak drogo? :decayed:

Opublikowano

na to trzeba sobie zasłużyć :decayed: Bose bierz nie bądz trąba :decayed::decayed:

Opublikowano

Kto ma jakies znajomości z oponami w biskupicach, potrzebuje 4x225/45/17

Opublikowano
Kto ma jakies znajomości z oponami w biskupicach, potrzebuje 4x225/45/17

WYSTARCZY że pojedziesz powiesz że od Karola Roberta i na pewno 100 zł taniej :wink: mam nadzieję :naughty:że dla nas maja inne ceny niż dla ludu :whistling:

---------- Post dopisany at 15:03 ---------- Poprzedni post napisany at 14:56 ----------

Kto ma jakies znajomości z oponami w biskupicach, potrzebuje 4x225/45/17

dzwoniłem od 900-1200 komplet

Opublikowano

ok dzięki

Opublikowano

Wąski super sprawa z tym warsztatem przynajmniej nie naprawiałbym auta w garazu podziemnym u Miodzia tylko jak człowiek w warunkach do tego stworzonych, ostatnio potrzebowałem założyć osłony pod silnikiem i nadkola i skorzystałem z usług FeuVertu :facepalm: 250 zł a tak mógłbym zrobić to sam w 2 godziny

---------- Post dopisany at 15:17 ---------- Poprzedni post napisany at 15:15 ----------

Fantowski widać że masz autko po programie bo szedłeś równo na Zakopiance :wink:

---------- Post dopisany at 15:17 ---------- Poprzedni post napisany at 15:17 ----------

Siemian mam foto z Twoim zaangażoaniem w naprawe autka Dawida :decayed:

---------- Post dopisany at 15:18 ---------- Poprzedni post napisany at 15:17 ----------

a tak wogóle to siema wszystkim

Opublikowano
Wąski super sprawa z tym warsztatem przynajmniej nie naprawiałbym auta w garazu podziemnym u Miodzia tylko jak człowiek w warunkach do tego stworzonych, ostatnio potrzebowałem założyć osłony pod silnikiem i nadkola i skorzystałem z usług FeuVertu :facepalm: 250 zł a tak mógłbym zrobić to sam w 2 godziny

---------- Post dopisany at 15:17 ---------- Poprzedni post napisany at 15:15 ----------

Fantowski widać że masz autko po programie bo szedłeś równo na Zakopiance :wink:

---------- Post dopisany at 15:17 ---------- Poprzedni post napisany at 15:17 ----------

Siemian mam foto z Twoim zaangażoaniem w naprawe autka Dawida :decayed:

szedłem jak szedłem i szybciej nie mogłem bo jakiś kolo w czarnej b7 bez relingów trzymał cały czas lewy pas.. :kox:

Opublikowano

No właśnie, trzeba zrobić program...

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.