Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

taki młody a taki ..... ;-) Rozumiem że oszczędzasz na fele ;-) ?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
taki młody a taki ..... ;-) Rozumiem że oszczędzasz na fele ;-) ?

felgi już od miesiąca czekają grzecznie w domu :wink: teraz to by się wydajniejsza pompa przydała :decayed:

Opublikowano

a ja się właśnie zastanwiam czy by opon 17 kumplowi nie sprzedać i nie kupić 18"

Opublikowano

Żona się ucieszy :decayed:

Opublikowano

oj ;-)

---------- Post dopisany at 00:29 ---------- Poprzedni post napisany at 00:27 ----------

Te by były idelanie gdyby opony były lepsze: Felgi 18" 5x112 Porsche 5x112 (3103361820) - motoAllegro

Miałbym takie 18 i 19 ;-) Na zimę możnaby dokupić 17 do kompletu ;-)

Opublikowano

fajne są tylko mi ten rant nie pasi, jakby go nie było to już dawno dzwoniłbym do gościa czy się nie wymieni za moje :decayed: ciekawi mnie jeszcze liczba cieżarków na nich, bo coś ich w piz*u najebane jest, więc chyba felgi swoje widziały :wink:

Opublikowano

zawozisz do malowania i prostowania i są jak nowe ;-)

Opublikowano
Bry:hi: Dostałem zaproszenie na spota w czwartek. Jak będę miał chwile to wpadnę... może mnie podszkolicie z obsługi bo nie wiem czy mam kompa z możliwością podglądu spalania itp. Auto mam od wczoraj na manetce od kirunku jest jakiś przycisk SET, a nie mam kiedy się tym pobawić. Pozdrawiam ;)

Zapraszam :wink4:

Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Powitać :)

Opublikowano

Powitać z rana... Ale się wczoraj zmasakrowalem. O 20 juz spałem grzecznie w łóżeczku :-\

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

:hi:

nex

Nie wiem co kieruje ludźmi by obniżać zawieszenie na naszych drogach. Sprowadziłem kiedyś Golfa III obniżonego ze 6cm i to była masakra! Jeździłem z głową przy szybie i wypatrywałem nierówności, dziur, kolein... Przejechanie przez osiedle to było wyzwanie - kilka progów zwalniających i przeprawa przez każdy jak przez Pireneje. Rozwaliłem również miskę olejową - dzięki obniżonemu zawieszeniu oczywiście. A że pracowałem wtedy w Wawie to kłopotów miałem w cholerę.

Gratuluję pomysłu...

:facepalm: nie wiem co mam Ci napisać. chyba każdy robi tak jak uważa za słuszne i co mu sprawia przyjemność... i nie to ładne co ładne ale co się komu podoba...

http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-frc3/892244_442048822530384_1414696754_o.jpg

fanti zamówiłem 2 sztuki B8 chcesz jedną po rabacie?:decayed:

to jednak Ty zabrałeś te dwie sztuki :decayed: to koło robi robotę

Powitać z rana... Ale się wczoraj zmasakrowalem. O 20 juz spałem grzecznie w łóżeczku :-\

ważne żebyś miał dziś siły na rezanie :kox:

Wąski pomożesz z oponkami?? :wink:

Opublikowano
:hi: taaa Wąski lekarstwem na wszystko :naughty::wink:
Opublikowano
:hi: taaa Wąski lekarstwem na wszystko :naughty::wink:

???????

---------- Post dopisany at 09:13 ---------- Poprzedni post napisany at 09:08 ----------

Aaaa teraz zakumalem

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Fantowski, Ty w robocie? czy jedziemy do Wąskiego???

Opublikowano
Fantowski, Ty w robocie? czy jedziemy do Wąskiego???
a Ty jedziesz do Wąskiego :whistling:

---------- Post dopisany at 09:16 ---------- Poprzedni post napisany at 09:15 ----------

Fantowski, Ty w robocie? czy jedziemy do Wąskiego???
a Ty jedziesz do Wąskiego :whistling:

wiesz kto jest od roboty :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.