Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: może to sposób na interes :mysli:

na takiej przestrzeni jaka potrzebna jest do takiego toru, mam biznesy które przyniosą większe zyski :wink4:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: może to sposób na interes :mysli:

na takiej przestrzeni jaka potrzebna jest do takiego toru, mam biznesy które przyniosą większe zyski :wink4:

To dawaj ....

Opublikowano

:hi: może to sposób na interes :mysli:

na takiej przestrzeni jaka potrzebna jest do takiego toru, mam biznesy które przyniosą większe zyski :wink4:

ja też chętny :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

hahha to zróbmy liste :polew:

Opublikowano

i tak nie powie :evil: nie podzieli się :polew:

Opublikowano

no pewnie że nie :naughty:

Jak ktoś ma kawałek ziemi taki to niech uderzy do mnie :naughty:

a i nie ukrywam że z pustego to i samolon nie naleje więc jeszcze by się kasa przydała :polew: :polew: pomysł to najmniejszy problem :tongue4:

Opublikowano

no pewnie że nie :naughty:

Jak ktoś ma kawałek ziemi taki to niech uderzy do mnie :naughty:

a i nie ukrywam że z pustego to i samolon nie naleje więc jeszcze by się kasa przydała :polew: :polew: pomysł to najmniejszy problem :tongue4:

Ja mam :mysli:

Opublikowano

no pewnie że nie :naughty:

Jak ktoś ma kawałek ziemi taki to niech uderzy do mnie :naughty:

a i nie ukrywam że z pustego to i samolon nie naleje więc jeszcze by się kasa przydała :polew: :polew: pomysł to najmniejszy problem :tongue4:

Ja mam :mysli:

a czego Ty nie masz :gwizdanie:

Opublikowano

no pewnie że nie :naughty:

Jak ktoś ma kawałek ziemi taki to niech uderzy do mnie :naughty:

a i nie ukrywam że z pustego to i samolon nie naleje więc jeszcze by się kasa przydała :polew: :polew: pomysł to najmniejszy problem :tongue4:

Ja mam :mysli:

a czego Ty nie masz :gwizdanie:

a coś nie tak kolego :evil:

Opublikowano

Jak już wymyślisz to pogadamy :decayed:

Opublikowano

Nie piszcie tu o pomysłach na biznes bo Wam zaraz skopiują pomysł.Teraz kopiowanie i podkradanie w modzie :polew:

Opublikowano

Ale my tylko ogólnie piszemy żeby smaczek zrobić :polew: :polew:

żadnych konkretów :gwizdanie:

Opublikowano

Jak już wymyślisz to pogadamy :decayed:

ale co ma myśleć :mysli:[br]Dopisany: 21 Sierpień 2008, 11:03 _________________________________________________

Nie piszcie tu o pomysłach na biznes bo Wam zaraz skopiują pomysł.Teraz kopiowanie i podkradanie w modzie :polew:

Już jeden patrzy i czyta :polew:

Opublikowano

jak masz taka powierzchnie w miescie to juz prosta sprawa, nawet duzo myslec nie trzeba a i kasy swojej nie musisz miec :wink4:

Opublikowano

jak masz taka powierzchnie w miescie to juz prosta sprawa, nawet duzo myslec nie trzeba a i kasy swojej nie musisz miec :wink4:

no ba wiadomo :decayed:

Goniłem Cię wczoraj na bobrzyńskiego ale musiałem skręcić na pocztę :wink4:

Opublikowano

Robert znalazłeś ten nocleg na miejscu?

Opublikowano

Goniłem Cię wczoraj na bobrzyńskiego ale musiałem skręcić na pocztę :wink4:

Ogrze Ty mieszkasz gdzies w tych okolicach?

Opublikowano

Robert znalazłeś ten nocleg na miejscu?

właśnie szukam ,wysłałem kilka zapytań :)[br]Dopisany: 21 Sierpień 2008, 13:09 _________________________________________________

Goniłem Cię wczoraj na bobrzyńskiego ale musiałem skręcić na pocztę :wink4:

Ogrze Ty mieszkasz gdzies w tych okolicach?

Nie tylko On :gwizdanie:

Opublikowano

tak , mieszka w pobliżu[br]Dopisany: 21 Sierpień 2008, 13:11 _________________________________________________Robert powiedz od kiedy chcesz jechać , czy od środy do niedzieli? jak chcesz to mogę zadzwonić tam gdzie my spimy

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.