Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:bry: w ten słoneczny dzionek :decayed:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nsa4 100 lat:decayed:

Opublikowano

Sławku 100 lat i wymarzonej R8ki!

Przyjedź na spota tą TTką bo ludzie zapomną jak wyglądasz i czym jeździsz :decayed:

Opublikowano

Nsa4 najlepszego :decayed:

AUDI.jpg

Opublikowano
Gratulacje ramzes - tylko ladne imie wybierz :)

No właśnie, może Mu dasz Kerczi na imię :-)

Wysyłane z mojego Vertu Constellation Quest za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
PANOWIE MUSZĘ SIE POCHWALIĆ WŁAŚNIE SIĘ DOWIEDZIAŁEM ŻE ZOSTANE TATUSIEM :decayed:

Gratuluję :oklasky:

Żona już wie :naughty:

Wyśpij się :wink:

Było zajebiaszczo, dzięki panowie ;)

co też ci podłączyli anal+

Kerczi Jak coś Ja mogę jechać tym sprzętem :wink:

W skrzynce na pace :naughty:

bo to autokar kibiców jednego z Krakowskich klubów (wybrali opcję - kuszetki)

Opublikowano

Witam wszystkich ,Dzięki panowie, TT-ka sprzedana ,dopiero w grudniu się zjawię na spocie teraz mnie nie ma .Pozdrawiam

Opublikowano
Witam wszystkich ,Dzięki panowie, TT-ka sprzedana ,dopiero w grudniu się zjawię na spocie teraz mnie nie ma .Pozdrawiam

Zrób swoje i wracaj R8ką :wink:

Opublikowano
  • Autor

Fantomas a dlaczego tam takim madry nie byłeś ? :decayed:

Opublikowano
Fantomas a dlaczego tam takim madry nie byłeś ? :decayed:

Bo mi się tamtam zepsół

Opublikowano
Gratulacje ramzes - tylko ladne imie wybierz :)

No właśnie, może Mu dasz Kerczi na imię :-)

Wysyłane z mojego Vertu Constellation Quest za pomocą Tapatalk 2

Możemy zrobić ankiete :grin:

Opublikowano
Gratulacje ramzes - tylko ladne imie wybierz :)

No właśnie, może Mu dasz Kerczi na imię :-)

Wysyłane z mojego Vertu Constellation Quest za pomocą Tapatalk 2

Możemy zrobić ankiete :grin:

po co ?

audik lub audika i po temcie

Opublikowano
Gratulacje ramzes - tylko ladne imie wybierz :)

No właśnie, może Mu dasz Kerczi na imię :-)

Wysyłane z mojego Vertu Constellation Quest za pomocą Tapatalk 2

Możemy zrobić ankiete :grin:

po co ?

audik lub audika i po temcie

Żona się ucieszy :polew:

Opublikowano
  • Autor

Panowie k.... zróbcie cos z tą pogodą , żeby chociaż nie padało :facepalm:

---------- Post dopisany at 15:00 ---------- Poprzedni post napisany at 14:55 ----------

widzieli ? Audi zaskoczyło we Frankfurcie! Oto Nanuk Quattro Concept

Opublikowano
Panowie k.... zróbcie cos z tą pogodą , żeby chociaż nie padało :facepalm:

---------- Post dopisany at 15:00 ---------- Poprzedni post napisany at 14:55 ----------

widzieli ? Audi zaskoczyło we Frankfurcie! Oto Nanuk Quattro Concept

Chyba ktoś się powiesił i tak leje :facepalm:

A co do Audi to chciałbym poczuć ten moment :decayed:

Opublikowano

Panowie, poszukuje chetnego (najlepiej w tym tygodniu), ktorego zawioze do Cieszyna i przyjedzie mi takim oto sprzetem do Krakowa - kto ile i dlaczego?

http://a1.img.v4.skyrock.net/6977/59266977/pics/3067922393_1_28_ts9I8CYJ.jpg

W sobotę po południu mogę jechać, chyba że Ci się bardzo spieszy to jutro o 20-tej

---------- Post dopisany at 15:54 ---------- Poprzedni post napisany at 15:38 ----------

Opublikowano
:hi: z wieczora
Opublikowano

Czołem panowie

Od jutra pomykam na IAAA do Frankfurtu n/Menem .

Zrobie Wam fotki nowinek motoryzacyjnych a moze nawet "smyczki" z audi dostaniecie :)

p.s.

Elektryczne smyczki... bo takie czasy w motoryzacji idą !

Opublikowano
Czołem panowie

Od jutra pomykam na IAAA do Frankfurtu n/Menem .

Zrobie Wam fotki nowinek motoryzacyjnych a moze nawet "smyczki" z audi dostaniecie :)

p.s.

Elektryczne smyczki... bo takie czasy w motoryzacji idą !

Dzięki Koleś :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.