Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ramzes - Graulejszyn !!!!!!!!!

Panowie, poszukuje chetnego (najlepiej w tym tygodniu), ktorego zawioze do Cieszyna i przyjedzie mi takim oto sprzetem do Krakowa - kto ile i dlaczego?

3067922393_1_28_ts9I8CYJ.jpg

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
PANOWIE MUSZĘ SIE POCHWALIĆ WŁAŚNIE SIĘ DOWIEDZIAŁEM ŻE ZOSTANE TATUSIEM :decayed:

No to gratulacje kolego. :decayed:

Dzieki Pany za spota:hi:

Opublikowano
PANOWIE MUSZĘ SIE POCHWALIĆ WŁAŚNIE SIĘ DOWIEDZIAŁEM ŻE ZOSTANE TATUSIEM :decayed:

Dołączam się do gratulacji:)

---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:29 ----------

Dzięki za spota koledzy i dzięki Gabriel za pomoc.

Opublikowano

Ramzes gratuluję :))

Podziękował za spota, frekwencja :good:

Cuber dzięki za powrót, pojawiłeś się niczym kamikaze że aż mnie ciary przeszły :decayed:

---------- Post dopisany at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ----------

Przedstawiamy wam najbardziej wyjątkowe Audi R8 w Polsce. Jest to pierwszy egzemplarz Audi R8 V8 GTR który wyjechał z naszego serwisu. Jako baza do modyfikacji posłużyło Audi R8 coupe z silnikiem 4.2 V8 FSI. Założenia tego projektu były od początku szalone: samochód ma rozwijać moc ponad 700 KM, a jego wygląd zewnętrzny ma w pełni zdradzać jego niesamowite możliwości. Modyfikacja silnika była trudnym i czasochłonnym przedsięwzięciem. Pod maską zainstalowano dwa kompresory ROTREX-a C38-61. Cały system doładowania, chłodzenia, układ dolotowy i nowy system smarowania opracowano specjalnie dla tego samochodu przez firmę TTS Performance. W układzie wydechowym zastosowaliśmy sportowy tłumik Abt uwalniający z tego potężnego silnika równie potężny dźwięk. Po wielu godzinach strojenia silnika na hamowni ostatecznie udało się uzyskać imponujące osiągi jednostki napędowej: moc maksymalna to ponad 710 KM a moment obrotowy sięga daleko ponad 600 Nm. To wyjątkowe R8 katapultuje się od 0 do 100 km/h w zaledwie 3,1 s, sprint od 0 do 200 km/h zajmuje imponujące 9,2 s. Przyspieszanie kończy się dopiero przy prędkości 328 km/h i wynika z długości przełożeń skrzyni biegów. W przyszłości skrzynia biegów zostanie jeszcze wydłużona. W przeniesiemy tak potężnej mocy na skrzynię biegów pomaga sportowe sprzęgło z okładzinami z kevlaru, wyprodukowane specjalnie dla tego samochodu. Dla opanowania tego potwora na drodze niezbędne były modyfikacje zawieszenia i układu hamulcowego. R8 V8 GTR otrzymało sportowe gwintowane zawieszenie. Ze względu na jego uniwersalność i zaawansowaną technologię, zdecydowaliśmy się zastosować KW Variant 3 HLS 4 z regulacją wysokości, twardości i siły odbicia. To zawieszenie ma także inną, bardzo przydatną w aucie sportowym funkcję: system hydraulicznego podnoszenia nadwozia na przedniej i tylnej osi, który pozwala na uniesienie samochodu o 35 mm przy pokonywaniu przeszkód. Audi fabrycznie było wyposażone w konwencjonalne hamulce ze stalowymi tarczami. Ten system zastąpiliśmy najbardziej wydajnymi hamulcami ceramicznymi, na przedniej i tylnej osi. To wyjątkowe R8 natychmiast hamuje nawet z najwyższych prędkości, a siła hamowania nie słabnie nawet po rozgrzaniu tarcz hamulcowych.

Audi R8 V8 GTR otrzymało całkowicie nowy wygląd, a wszystkie elementy nadwozia które zastosowaliśmy są lżejsze od fabrycznych. Pakiet aerodynamiczny Abt Sportsline dla modelu R8 GTR obejmuje elementy wykonane z karbonu: Przedni zderzak Tylny zderzak Progi boczne Powiększone boczne wloty powietrza Imponujące tylne skrzydło Boczne lusterka (z wyścigowego Audi R8 LMS) Pokrywa silnika wykonana z karbonu, i szyba z poliwęglanu z otworami poprawiającymi chłodzenie komory silnika (także z wyścigowego Audi R8 LMS)

Dodatkowo dla zmniejszenia masy samochodu zamontowaliśmy przednią maskę także wykonaną z karbonu. Lżejsze od seryjnych są także felgi Abt CR Superlight. Na przedniej osi koła mają rozmiar 9 x 19" ze sportowymi oponami Michelin Pilot Sport CUP 235/35 R19, tylną oś wyposażono w felgi 11 x19" z oponami 305/30 R19. Dzięki zastosowaniu lekkich materiałów udało się zmniejszyć masę samochodu o 60 kg co znacząco wpłynęło na jego właściwości jezdne.

Dla pełni kontroli nad samochodem w kabinie znalazł się zestaw trzech zegarów DEFI Advance BF, które wskazują wartości: ciśnienia doładowania, ciśnienia oleju, temperatury gazów wylotowych. Dopieszczając wnętrze auta zastosowaliśmy miłe dla oka detale takie jak welurowe dywaniki z grafiką Abt Sportsline. Poprawiliśmy także system car audio dzięki stacji multimedialnej Alpine IVA D800R.

Opublikowano

Ta R8-ka jest obłędna:shock3::shock3::shock3:

Opublikowano

Dzięki za spota :wink:

Opublikowano

Dzieki rowniez wszystkim :wink:

Opublikowano

Było zajebiaszczo, dzięki panowie ;)

Sent from my S Max

Opublikowano

:hi: dzięki za spota :wink:

---------- Post dopisany at 07:43 ---------- Poprzedni post napisany at 07:38 ----------

PANOWIE MUSZĘ SIE POCHWALIĆ WŁAŚNIE SIĘ DOWIEDZIAŁEM ŻE ZOSTANE TATUSIEM :decayed:

Gratulacje :drinks:

Opublikowano
Było zajebiaszczo, dzięki panowie ;)

Sent from my S Max

Tiaaa :decayed:

Opublikowano
PANOWIE MUSZĘ SIE POCHWALIĆ WŁAŚNIE SIĘ DOWIEDZIAŁEM ŻE ZOSTANE TATUSIEM :decayed:

gratulacje różowa pytko :decayed:

:hi:dzień dobry wszystkim

też macie takiego powera do pracy jak ja? :facepalm:

Opublikowano

Mnie od rana głowa napi**dala :/

Opublikowano
PANOWIE MUSZĘ SIE POCHWALIĆ WŁAŚNIE SIĘ DOWIEDZIAŁEM ŻE ZOSTANE TATUSIEM :decayed:

Gratulacje :wink:

---------- Post dopisany at 09:02 ---------- Poprzedni post napisany at 09:01 ----------

Ramzes - Graulejszyn !!!!!!!!!

Panowie, poszukuje chetnego (najlepiej w tym tygodniu), ktorego zawioze do Cieszyna i przyjedzie mi takim oto sprzetem do Krakowa - kto ile i dlaczego?

http://a1.img.v4.skyrock.net/6977/59266977/pics/3067922393_1_28_ts9I8CYJ.jpg

JA lub KEPASA

Opublikowano

k**wa zapomniałem o kepassie

Wysyłane z mojego Vertu Constellation Quest za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor
PANOWIE MUSZĘ SIE POCHWALIĆ WŁAŚNIE SIĘ DOWIEDZIAŁEM ŻE ZOSTANE TATUSIEM :decayed:

gratulacje :decayed:

dzieki all za spota :)

Kerczi Jak coś Ja mogę jechać tym sprzętem :wink: prawka brak na taki sprzęt ale co tam tez będzie za***iście :kox:

Opublikowano

Siema :hi:dzięki panowie jak wyzdrowieje stawiam kubełek :decayed: życzę miłego dnia

Opublikowano
Siema :hi:dzięki panowie jak wyzdrowieje stawiam kubełek :decayed: życzę miłego dnia

chyba wiaderko :decayed: wódki :kox::naughty:

Opublikowano
Siema :hi:dzięki panowie jak wyzdrowieje stawiam kubełek :decayed: życzę miłego dnia

chyba wiaderko :decayed: wódki :kox::naughty:

Wódeczka Krzysiu jak sie urodzi :decayed:

Opublikowano

Bry wszystkim:hi:

Opublikowano

Gratulacje ramzes - tylko ladne imie wybierz :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.