Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ma Bozia lokatorów na tym świecie :facepalm:

W piątek jakiś pajac zabił 24 latka na Grodzkiej o 3 w nocy

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Milioner zrobił przyjęcie urodzinowe.Zaprosił mnóstwo ludzi, nagle woła wszystkich nad basen i mówi:

-Organizuję konkurs - kto przepłynie basen pełen krokodyli otrzyma nagrodę, czyli 1 000 000$.

Brak chętnych.

- OK - mówi milioner - dostanie milion dolców i moje Ferrari...

Nadal brak chętnych.

- Hmm... Milion dolców, Ferrari i... moją najlepszą ku*wę!

Nagle plusk i... w basenie gość macha rękami ile sił i płynie tak szybko, jak tylko daje radę.Wychodzi po drugiej stronie basenu i zdyszany mówi:

- Gdzie jest ta ku*wa?

Na to milioner:

- Spokojnie, masz tu milion dolarów...

- Gdzie jest ta ku*wa? - powtarza gość z basenu.

- Spokojnie, masz milion i moje Ferrari...

Na to zadyszany gość:

- Gdzie jest ta ku*wa co mnie wepchnęła?!

:polew::polew::polew:

Opublikowano
Milioner zrobił przyjęcie urodzinowe.Zaprosił mnóstwo ludzi, nagle woła wszystkich nad basen i mówi:

-Organizuję konkurs - kto przepłynie basen pełen krokodyli otrzyma nagrodę, czyli 1 000 000$.

Brak chętnych.

- OK - mówi milioner - dostanie milion dolców i moje Ferrari...

Nadal brak chętnych.

- Hmm... Milion dolców, Ferrari i... moją najlepszą ku*wę!

Nagle plusk i... w basenie gość macha rękami ile sił i płynie tak szybko, jak tylko daje radę.Wychodzi po drugiej stronie basenu i zdyszany mówi:

- Gdzie jest ta ku*wa?

Na to milioner:

- Spokojnie, masz tu milion dolarów...

- Gdzie jest ta ku*wa? - powtarza gość z basenu.

- Spokojnie, masz milion i moje Ferrari...

Na to zadyszany gość:

- Gdzie jest ta ku*wa co mnie wepchnęła?!

:polew::polew::polew:

:polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

2:07s :kox:

Opublikowano
  • Autor

Dzień dobry all :)

Opublikowano

Hej Audimaniacy

Opublikowano

Dobry wszystkim :hi:

Opublikowano

Witam towarzystwo,

Jeden koleś mnie wykiwał z sprawie skończenia mojej instalacji skrętnych xenonów i jestem na lodzie. 20 wyjazd do Czarnogóry a trochę*pozostało do zrobienia.

Ktoś zna kogoś kto się*zajmuje doposażaniem VAGów bądź sam ma ochotę wspólnie rozkminić schematy ( http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b7-montaz-dzialanie-ukladu-samopoziomowania-xenon-b7-skretne-205304/ ) i prześledzić okablowanie u mnie? Browary na mój koszt.

Opublikowano

:bry: ekipa.

Hej Audimaniacy

A ty to kto?:decayed::grin:

175957_1a.jpg

180313_1c.jpg

Beedzie?:decayed:

Led marker + H8 6000K

To są fotki z soboty jak jeszcze nie założyłem H7 5000K bo nie miałem zakichanych adapterów, dzisiaj rano już zostały zamontowane, teraz bój się niebieskich :decayed:

Opublikowano

do pierwszej kontroli powiadasz?? :decayed:

Opublikowano

Pablo ma szczęście do niebieskich :grin:

Opublikowano

Siema ekipa :hi:

Pablo ma szczęście do niebieskich :grin:

A na stacji kontroli ma takie rabaty że przegląd roczny robi za friko :grin:

Opublikowano
do pierwszej kontroli powiadasz?? :decayed:

Pożyjemy zobaczymy, spryskiwacze mogę dorezać u chłopaków bo rozmawiałem z nimi na ten temat dzisiaj.

"The Station" - New Audi Commercial - YouTube

:grin:

Opublikowano
Siema ekipa :hi:
Pablo ma szczęście do niebieskich :grin:

A na stacji kontroli ma takie rabaty że przegląd roczny robi za friko :grin:

:nabijasie::nabijasie::nabijasie:

Opublikowano
A na stacji kontroli ma takie rabaty że przegląd roczny robi za friko :grin:

Szyby lennox szyby robiły robotę dlatego częste kontrole były :decayed:

Opublikowano

Pablo i na hu... ci to potrzebne

ludzie to sobie lubią życie utrudniać :facepalm:

Opublikowano

Na to by nie było tych żółtych badziewnych świateł :wink:

W razie czego mam na boku te osramy H7 coś jak podświata w X3 u boserona.

Opublikowano

Pany wy spotykacie się w każdy wtorek?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.