Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

szkoda, że tego mojego nie da się naprawić... :kwasny: a pasowałoby mi złożyć jakiegoś paścia pod vaga i tylko do grzebania na forum :wink: dałoby radę?

Wszystko się da, tylko będzie bolało po kieszeni. Poszukam tej płyty jeszcze, tylko trafić nienaprawianą to będzie cud.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry:

Panowie dzisiaj o 21:00 zaczynamy na rybitwach zjazd a wcześniej ustawka ok 20:00 na Bora na parkingu przy Krokusie od strony BP.

Opublikowano
:bry:

Panowie dzisiaj o 21:00 zaczynamy na rybitwach zjazd a wcześniej ustawka ok 20:00 na Bora na parkingu przy Krokusie od strony BP.

Ok

Wysyłane z mojego Vertu Constellation Quest za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
:bry:

Panowie dzisiaj o 21:00 zaczynamy na rybitwach zjazd a wcześniej ustawka ok 20:00 na bora na parkingu przy krokusie od strony bp.

bede

Opublikowano

Wąski ruszasz z Zabierzowa moze?;)

Opublikowano
Wąski ruszasz z Zabierzowa moze?;)

nie nie :wink:

---------- Post dopisany at 11:29 ---------- Poprzedni post napisany at 11:28 ----------

Poniżej zamieszczam informacje odnośnie Tłustego czwartku 2:

5 września 2013

20:00 – 21:00 – zapisy na „czasówki”

21:10 – 22:20 – przejazdy (w zależności od ilości zgłoszonych samochodów)

22:30 – 23:00 – luźne upalanko23:10 - … „Ćwiara”

Oczywiście w międzyczasie pokazy zagwarantuje nam Ostra Jazda A catering ogarnie Salt & Pepper Food Truck.

Jeżeli ktoś ma ochotę, może zapisać się na czasówki wcześniej. W takiej sytuacji piszcie PW do BRZ Team lub Monika Duda z numerem rejestracyjnym samochodu, marką, modelem i silnikiem.

Prosimy również ponownie o zachowanie porządku na naszej miejscówce, szanujmy ją, bo jest miejscem które jest dla nas, więc nie syfcie pod siebie. Kosze na śmieci będą rozstawione. Pety utylizujcie w butelkach, albo w ustawionych popielniczkach. Zadbajmy o to miejsce, żeby służyło nam jak najdłużej! Weźcie ze sobą dowody osobiste i podpisujcie się na petycji w biurze PowerKart odnośnie wybudowania Toru Wyścigowego w Krakowie.

Przypominam tez, że policja musi Was wpuścić na teren PowerKart, nie może Wam zakazać tam wjazdu, to jest teren prywatny, miejmy jednak nadzieję, że policja podejdzie do tego normalnie i nie będzie utrudniala organizacji legalnych czwartków.

Do zobaczenia!

Opublikowano

Niemiec płakał jak sprzedawał

72843_243824292431205_62160302_n.jpg

w piątek na wieczór jade do niemcowni po ten dresowóz, ale wczesniej pablo musi mi dac namiar na dobry dres :wink:

Opublikowano

A było rafaello w popielniczce ?

Wysyłane z mojego Vertu Constellation Quest za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

siema :hi:

Opublikowano

ufffffff, w końcu mam lapka :)

Opublikowano

cześć wszystkim !

Właśnie wróciłem z Budapesztu w BMW 2,0 na jednym baku ( 900 km przez Sahy) - kochany dieselek !

średnia prędkość 75 km , czas coś około 6 godz.

ktoś che moją benzynę? :)

Opublikowano
cześć wszsytkim !

Właśnie wróciłemz Budapesztu w BMW 2,0 na jednym baku ( 900 km przez Sahy) - kochany dieselek !

średnia prędkość 75 km , czas coś około 6 godz.

ktoś che moją benzynę? :)

czesc :wink:

a wezmiesz w rozliczeniu mojego diesla ?? :decayed:

Opublikowano

combi ?

..... bo się zastanawiam :) ale AUDI już miałem , teraz coś innego szukam !

Opublikowano

ja mam avanta, chętnie się zamienię ;-)

Opublikowano
combi ?

..... bo się zastanawiam :) ale AUDI już miałem , teraz coś innego szukam !

b6 w sedanie :wink: za to, że nie kojarzysz mojego wozidła :whip2:

Opublikowano

sorki .... (gafa!) ale jeszcze w głowie mi szumi i "nadal jadę"

Właśnie avanta to napewnie nie przygarnę ... (rolki i narty mieszczę w bagażniku) a z "tatuś + wózek" nie chcę byś skojarzony przez te wszystkie "długonogie piekności" .

( bez obrazy)

p.s. Jak q...... wstawiacie te emotiki tutaj ? co to trzeba być informatykiem 3 klasy aby to zrobić ?

Opublikowano

ustawienia -> ustawienia ogolne -> Zaawansowany edytor WYSIWYG

---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ----------

wtedy Ci sie pojawiaja emoty i mozesz nawalac ile wlezie :wink:

Opublikowano

Panowie dzięki za smutnego spota.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.