Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ją widziałem wczoraj na autostradzie w kierunku wrocka to chłop stał na awaryjkach

Wysyłane z mojego Vertu Constellation Quest za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany at 17:28 ----------

Gruszka zapisałeś im w umowie ze maja zakaz sciagania naklejki aquaauto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Ja ją widziałem wczoraj na autostradzie w kierunku wrocka to chłop stał na awaryjkach

Wysyłane z mojego Vertu Constellation Quest za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany at 17:28 ----------

Gruszka zapisałeś im w umowie ze maja zakaz sciagania naklejki aquaauto?

Oczywizda, reklama poszła w polske ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś w Krakowie lub okolicach jakiegoś mądrego fachowca ktory mógłby roztoczyć mi otwory centrujące w felgach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest reklama :naughty:

Bardzo dobra reklama :decayed::decayed::decayed:

Miodzio a Biskupice zadzwoń do chłopaków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś w Krakowie lub okolicach jakiegoś mądrego fachowca ktory mógłby roztoczyć mi otwory centrujące w felgach??

Czaja Wieliczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profesor filozofii stanął przed swymi studentami i położył przed sobą kilka przedmiotów. Kiedy zaczęły się zajęcia, wziął spory słoik po majonezie i wypełnił go po brzegi dużymi kamieniami. Potem zapytał studentów, czy ich zdaniem słój jest pełny. Oni zaś potwierdzili. Wtedy profesor wziął pudełko żwiru, wsypał do słoika i lekko potrząsnął. Żwir oczywiście stoczył się w wolną przestrzeń między kamieniami. Profesor ponownie zapytał studentów, czy słoik jest pełny, a oni ze śmiechem przytaknęli. Profesor wziął pudełko piasku i wsypał go, potrząsając słojem. W ten sposób piasek wypełnił pozostałą jeszcze wolną przestrzeń. Profesor powiedział: "Chciałbym, byście wiedzieli, że ten słój jest jak wasze życie. Kamienie - to ważne rzeczy w życiu: wasza rodzina, wasz partner, wasze dzieci, wasze zdrowie. Gdyby nie było wszystkiego innego, wasze życie i tak byłoby wypełnione. Żwir - to inne, mniej ważne rzeczy: wasze mieszkanie, wasz dom albo wasze auto. Piasek symbolizuje całkiem drobne rzeczy w życiu, w tym waszą ciężką pracę. Jeżeli najpierw napełnicie słój piaskiem, nie będzie już miejsca na żwir, a tym bardziej na kamienie. Tak jest też w życiu: Jeśli poświęcicie całą waszą energię na drobne rzeczy (pracę), nie będziecie jej mieli na rzeczy istotne. Dlatego dbajcie o rzeczy istotne - poświęcajcie czas waszym dzieciom i waszemu partnerowi, dbajcie o zdrowie. Zostanie wam jeszcze dość czasu na pracę, dom, zabawę itd. Zważajcie przede wszystkim na duże kamienie - one są tym, co się naprawdę liczy. Reszta to piasek."

Po zajęciach jeden ze studentów wziął słój, wypełniony po brzegi kamieniami, żwirem i piaskiem. Nawet sam profesor zgodził się, że słój jest pełny. Student bez problemu wlał do słoja butelkę piwa. Piwo wypełniło resztę przestrzeni - wręcz wsiąknęło w piasek - teraz słój był naprawdę pełen.

Morał z tej historii - nieważne, jak bardzo wasze życie jest wypełnione, zawsze jest jeszcze miejsce na browarka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:siemanko :wink:

nie było mnie tu kilka dni.. powrót z wawki do rodu kraka i aż człowiekowi lepiej na sercu.. boseron ładne jaja masz z tył autem.. powiedz mi szukasz już nowego wozu?

Kerczi dzięki... jesteś kolega..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myjnia u Wąskiego - Polecam w 100%:banan::hi:

To auto masz jak nowe

---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ----------

A myjnia swoją drogą jak wszystko za co zabierze się Wąski, za***ista

a Świstak zawija sreberka :naughty:

---------- Post dopisany at 10:58 ---------- Poprzedni post napisany at 10:58 ----------

Zna ktoś w Krakowie lub okolicach jakiegoś mądrego fachowca ktory mógłby roztoczyć mi otwory centrujące w felgach??

Czaja Wieliczka

Naprawa, felgi aluminiowe i stalowe – Marek Czaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie,

raz jeszcze chciałem się przypomnieć się z piątkową imprezą w Murray'u, oczywiście klubowicze będący klientami Studia- obecność obowiązkowa, cała reszta towarzystwa również będzie mile widziana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...