Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

1377504946_by_braciaR_inner.gif

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mój Syn był w Barcelonie i ma zdjęcie z samym Messim

8amyvy7e.jpg

---------- Post dopisany at 15:36 ---------- Poprzedni post napisany at 15:35 ----------

Był na meczu z Lewante wygranym przez Barce 7:0

---------- Post dopisany at 15:37 ---------- Poprzedni post napisany at 15:36 ----------

Na wszystkim kasę czepią

Opublikowano
Robert adres Ci nic nie da, to zadupie za kielcami wioska Baczyna

kup maczetę to ponoć pomaga w negocjacjach

nawet kupowac nie musi, zapewne maczet maja pod dostatkiem :decayed:

Opublikowano
Był na meczu z Lewante wygranym przez Barce 7:0

Co oni tak dziwnie wyszli na tym zdjęciu jak by ich ktoś wkleił:eusathink:

Skojarzyło mi się z tą fotką :decayed:

fotoprikoly4217.jpg

Opublikowano

a ja np wczoraj z nudów się tutaj rajdnołem

drzewo.jpg

---------- Post dopisany at 17:00 ---------- Poprzedni post napisany at 16:58 ----------

a przed wczoraj tu byłem i Tony Halik był też

100002ph_10335.jpg

Opublikowano

Kurde zazdroszczę widoków..:shock3::slina:

:decayed:

Opublikowano

Dobra Panowie,

Jak się zabrać za wymianę rozrządu w 3.0TDi? Wojtek z COMPSportu podrzucił mi kogoś od Bełtwoskiego co ponoć dobrze ogarnia. Jakiś*inny kontakt/pro tip?

Opublikowano

okropne_tatuaze_5.jpg

FANTOMAS coś ty zrobił, rozumiem dresowóz ale żeby skode sobie wydziargać:facepalm::decayed:

Opublikowano
Dobra Panowie,

Jak się zabrać za wymianę rozrządu w 3.0TDi? Wojtek z COMPSportu podrzucił mi kogoś od Bełtwoskiego co ponoć dobrze ogarnia. Jakiś*inny kontakt/pro tip?

Przygotuj sobie 7000zl i wtedy mogę Cię umówić z Mariuszem z Mierzei

Wysyłane z mojego Vertu Constellation Quest za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Pozdrowienia z Teneryfy :)

Gdyby ktoś z Was chciał to mogę przywieźć oryginalne perfumy w dobrych cenach

Opublikowano

image.jpg

---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 20:25 ----------

Wreszcie moge zatankowac za jakas normalna cene.

moj nowy woz miazdzy

Opublikowano

Czyli jednak wybrałeś Kamaz-a

Opublikowano

Też mam takie liczby jak tankuje w dresowozie :decayed:

---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

Co za mecz :decayed:

Opublikowano

Właśnie przełączyłem i widziałem ostatniego gola ;-)

Opublikowano

Karne

Opublikowano

i w piz*u wylądował

Opublikowano

Karol bedzisz jutro na myjni?

Opublikowano

Może na chwile jak będę wracał z Cieszyna...

Wysyłane z mojego Vertu Constellation Quest za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Karol bedzisz jutro na myjni?

TYLKO wody nie ma :kwasny:

---------- Post dopisany at 10:53 ---------- Poprzedni post napisany at 10:52 ----------

Dobra Panowie,

Jak się zabrać za wymianę rozrządu w 3.0TDi? Wojtek z COMPSportu podrzucił mi kogoś od Bełtwoskiego co ponoć dobrze ogarnia. Jakiś*inny kontakt/pro tip?

Przygotuj sobie 7000zl i wtedy mogę Cię umówić z Mariuszem z Mierzei

Wysyłane z mojego Vertu Constellation Quest za pomocą Tapatalk 2

no może część coś taniej załatwimy :whistling:

Opublikowano
Pozdrowienia z Teneryfy :)

Gdyby ktoś z Was chciał to mogę przywieźć oryginalne perfumy w dobrych cenach

s

Byłem 2 lata temu w Playa de Americas i drugi tydzień w Lost Christianos, polecam zwiedzić Wulkan i wyjechać na Maske , oraz odwiedzić Loro Park i Siam Park rewelacja :thumbup1:, a na perfumerie uważaj bo 70 % właściceli to Turcy którzy sprzedają podróby , rozmawiałem tam z Polką która własnie w takiej perfumerii pracowała.

Teneryfa bajka super klimat ani nie za gorąco ani za zimno, nie wiedzą co to kaloryfer :wink: no i ceny hoteli powalają, niskie ceny , jak sie załatwi przelot w dobrej cenie to wakacje super za psie pieniądze,

ja płaciłem za tygodniowy nocleg w hotelu 3 gwiazdkowym za 4 osobowy pokój 1200 zł i warunki nie jak w Egipcie ze musi być 5 gwiazdek, tam 2 wystarczają i jest komofort

---------- Post dopisany at 12:13 ---------- Poprzedni post napisany at 12:12 ----------

Udanego wypoczynku :naughty:

---------- Post dopisany at 12:43 ---------- Poprzedni post napisany at 12:13 ----------

Panowie zastanawiam sie czy nie zabrać mojego auta od tego "magika" i zawieź do kogoś kto ma pojęcie na ten temat zapłacić 3-4 koła i mieć gwarancje rozruchową na rok czasu , szkoda kasy ale jak mam sie bujać i tyle czasu bez auta to mnie krew zalewa .....

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.