Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany nie wiem jak Wy ale ja chce oglądać dziś mecz Legii o wejście do fazy grupowej LM, mecz jest o 20.45 moze jakaś miejscówka z dużym TV , knajpa czy coś.... taka propozycja moja co Wy na to ? połączymy przyjemności

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to moze spotkamy sie na spocie i stamtad pojedziemy do knajpy

p.s. odebrales auto??

Opublikowano

nie odebrałem, dziś miała przyjść uszczelka i sie zakłada :kwasny:

dobry pomysł tylko ktoś zna fajną miejscówke z dużym TV lub ekranem ? moze by sie tam spotkać odrazu ? mi obojętne bo i tak przyjade z kims kto mnie zabierze :wink:

Opublikowano
nie odebrałem, dziś miała przyjść uszczelka i sie zakłada :kwasny:

dobry pomysł tylko ktoś zna fajną miejscówke z dużym TV lub ekranem ? moze by sie tam spotkać odrazu ? mi obojętne bo i tak przyjade z kims kto mnie zabierze :wink:

ZESTAW DO WYMIANY OLEJU 5HP19 Bmw Midparts- Automatyczne skrzynie biegów

taki zestaw powinieneś bezwzlędnie dostać bo przy dużym ubytku oleju powinien być całkowicie spuszczony i przeglądnięta skrzynia w środku czy coś się nie "przypaliło" z powodu jego za niskiego poziomu bo potem może to skutkować w przyszłości.

W końcu pojawił się olej zamiennik do 6-ścio biegowych tipów w audi nie trzeba już dawać 220zł za litr tylko 1/4 z tego

Z tego co wiem to jest jedyny zamiennik oryginału na rynku

Opublikowano

Panowie jeździ ktoś na profilu 40 w zimie ?

Opublikowano
Wąski a bedzie swoją nową Niunią??

kiedyś to była nowa :kwasny:

---------- Post dopisany at 13:57 ---------- Poprzedni post napisany at 13:56 ----------

Panowie jeździ ktoś na profilu 40 w zimie ?

ktoś bogaty i odważny :wink:

Opublikowano

No właśnie różnica na oponie pomiędzy profilem 40 a 45 to raptem 20 zł.

Opublikowano
a gdzie i o której ?

Standardowo w Galerii o 20:00 chyba że :naughty:

https://sphotos-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/543150_649531191732353_714193377_n.jpg

Zdjęcie zrobione przez kolegę pod biurem przy Placu na Groblach. Sam ma CRX EE8… mimo braku prawka. :D

Opublikowano

Ze strony Top Gear to wziąłem :wink:

Opublikowano
Ze strony Top Gear to wziąłem :wink:

powaga?

Opublikowano

Wiem, wiem, podesłał wczoraj chyba. :)

Dziś mnie nie będzie ;( Jadę do Sosnowca by jutro rano Aligator mi serię softu wgrał.

Opublikowano

To kto dziś będzie

Opublikowano

Ja :decayed:

Opublikowano

Mnie znowu nie będzie. Żona pojechała na dyżur. Za to jutro albo w czwartek jakby ktoś chciał to mogę się spocić ;-)

Opublikowano

Ja będę

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Panowie mecz w fanej knajpie z dużym telebimem i miejscem siedzącym do oglądania

ul. Sodowa 7 , www.trattoriaunicorno.pl

chętni zapraszamy JA , Student i inni

Opublikowano

Ja będę

Opublikowano
Ja będę

a Ty po co

Opublikowano
Ja będę

a Ty po co

żebyś nie musiał tam stać sam, jak widły w gnoju

Opublikowano

Panowie ktoś ana jakąś opinie na temat tego zakładu tuningowego? ť Kontakt

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.