Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:grin:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

potrzebny mi kontakt do osoby która przygotuje mi koszulki pod moje zamówienie.. ma ktoś kogoś?:wink: z góry dziękuje

Opublikowano
Koledzy pilna sprawa, potrzebuje warsztatu/mechanika który ogarnia 3.0 tdi - mam 2 rzeczy do zrobienia. Bardzo prosiłbym o ew. namiary lub kontakt,

Pozdrawiam!

Mariusz 607 796 873

ul. Mierzeja Wiślana 6

:polew:

---------- Post dopisany at 09:58 ---------- Poprzedni post napisany at 09:56 ----------

potrzebny mi kontakt do osoby która przygotuje mi koszulki pod moje zamówienie.. ma ktoś kogoś?:wink: z góry dziękuje

Kolega 602 760 360 powiedz że od Wąskiego :wink:

Opublikowano

Kolega 602 760 360 powiedz że od Wąskiego :wink:

dzięki :wink: co ja bym bez Ciebie zrobił :tongue4:

Opublikowano
Koledzy pilna sprawa, potrzebuje warsztatu/mechanika który ogarnia 3.0 tdi - mam 2 rzeczy do zrobienia. Bardzo prosiłbym o ew. namiary lub kontakt,

Pozdrawiam!

Mariusz 607 796 873

ul. Mierzeja Wiślana 6

Bardzo dobry i Szybki serwis

:D

Opublikowano
  • Autor

Siema Towarzystwo :hi:

Opublikowano
Siema Towarzystwo :hi:

;)

Opublikowano
:hi: szukam EGR do 1,9 AVF posiada ktoś ?>
Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:hi:

Wysłane z mojego GT-S5830i

Opublikowano

Siema

Opublikowano

jak pokażesz auto w normalnych pieniądzach to pewnie ktoś coś gdzieś...... :wink: podaj mi 6 cyfr które wypadną jutro to biere

---------- Post dopisany at 18:42 ---------- Poprzedni post napisany at 18:42 ----------

ale jedyna słuszna marka :decayed: poza skrzynią :grin:

Opublikowano

Ono jest w całkiem normalnych pieniadzach...nowa taka kosztuje prawie 300tyś zł

Opublikowano
Ono jest w całkiem normalnych pieniadzach...nowa taka kosztuje prawie 300tyś zł

No tak Karol tylko że BMW to najlepsza marka w polsce jesli chodzi o rabaty na auta potestowe i ich dostepność.W klasie niemieckich premium.

Kumpel kupił z lepszym silnikiem (525d 218KM) roczna z przebiegiem 5 tys km za 210 brutto cena katalogowa była w okolicach 300tys.Auto na gwarancji i to było auto jak nowe.Bo miało 5tys a nie prawie 80 tys km.Nie analizuje wypasu dokładnie ale ma naprawde super pełny pakiet m pare fajnych gadzetow.Absolutnie nie neguję atrakcyjnosci oferty,jednak w tym wzgledzie bawarczycy sa naprawdę niezli.

Opublikowano
Ono jest w całkiem normalnych pieniadzach...nowa taka kosztuje prawie 300tyś zł

No tak Karol tylko że BMW to najlepsza marka w polsce jesli chodzi o rabaty na auta potestowe i ich dostepność.W klasie niemieckich premium.

Kumpel kupił z lepszym silnikiem (525d 218KM) roczna z przebiegiem 5 tys km za 210 brutto cena katalogowa była w okolicach 300tys.Auto na gwarancji i to było auto jak nowe.Bo miało 5tys a nie prawie 80 tys km.Nie analizuje wypasu dokładnie ale ma naprawde super pełny pakiet m pare fajnych gadzetow.Absolutnie nie neguję atrakcyjnosci oferty,jednak w tym wzgledzie bawarczycy sa naprawdę niezli.

dlatego moja sztuka nie kosztuje 210 tyś a 150...:whistling:

Opublikowano

baby są jakieś inne :kwasny:

Opublikowano
baby są jakieś inne :kwasny:

co zas?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.