Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

558042_231225207031312_896913631_n.jpg

fanta własnie kupił czarnulę i szybko zmodził :naughty::kox:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A świstak siedzi w sreberku

Opublikowano

KYRIE ELEISON! ile jeszcze razy zadasz to samo pytanie? :facepalm::facepalm::facepalm:

---------- Post dopisany at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany at 17:53 ----------

co za gosc :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Info z ASO :)

to nie Trubina u mnie , a rozszczelnienie przy kolektorze :wink: uffffff

Opublikowano

KYRIE ELEISON! ile jeszcze razy zadasz to samo pytanie? :facepalm::facepalm::facepalm:

---------- Post dopisany at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany at 17:53 ----------

co za gosc :wallbash:

kolego rozumiem Cie co masz na mysli ale zrozum kupującego :P

Opublikowano
Info z ASO :)

to nie Trubina u mnie , a rozszczelnienie przy kolektorze :wink: uffffff

A mówiłem:wink:

Opublikowano

Cuber flaszka też mówiłem

Opublikowano

KYRIE ELEISON! ile jeszcze razy zadasz to samo pytanie? :facepalm::facepalm::facepalm:

---------- Post dopisany at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany at 17:53 ----------

co za gosc :wallbash:

kolego rozumiem Cie co masz na mysli ale zrozum kupującego :P

nie rozumiem zasmiecania polowy forum jednym i tym samym pytaniem

i to nie jest raz czy dwa, tylko non stop, rzygac sie chce

Opublikowano

Ja i Gabriel będziemy ok 21 na Bora z tetkami jak coś.

Opublikowano

KYRIE ELEISON! ile jeszcze razy zadasz to samo pytanie? :facepalm::facepalm::facepalm:

---------- Post dopisany at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany at 17:53 ----------

co za gosc :wallbash:

kolego rozumiem Cie co masz na mysli ale zrozum kupującego :P

Kolego nie zrozum nas źle, ale dopiero co się zarejestrowałeś na forum i od razu walisz po 50 postów o tym samym. Poluzuj czapkę. :facepalm:

Przyjedź na spota, przedstaw się, pogadamy, zobaczy się w czym Ci możemy pomóc itp...

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:38 ----------

Info z ASO :)

to nie Trubina u mnie , a rozszczelnienie przy kolektorze :wink: uffffff

A nie mówiłem :wink:

ASO:facepalm:

Opublikowano

Pany jutro ja się pisze na drina tylko u mnie odpada bo Moja jest w domu z Córką, może miasto? Chyba że ktoś ma możliwość u siebie

Opublikowano

Panowie, ogromna prosba, moglby ktos pożyczyć czujnik lakieru na pare dni? w sobote jestem umowiony na ogladanie bawary :decayed:

Opublikowano

Tys widzioł baware :decayed:

---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ----------

Na Bora Lipton, na rybitwach niebiescy a teraz jesteśmy na zakopiańskiej :decayed:

Opublikowano

powaga :tongue:

Opublikowano

Pablo do spania bo znowu dowód do zabrania bedzie :naughty:

---------- Post dopisany at 01:01 ---------- Poprzedni post napisany at 00:51 ----------

0001YU54MAJWVQ22-C116-F4.jpg

Opublikowano

:hi: MIŁEGO

wybiera się ktoś ?

Powrót do przeszłości

Opublikowano

:decayed:

:hi:miłego dnia

---------- Post dopisany at 08:59 ---------- Poprzedni post napisany at 08:58 ----------

Kerczi będziesz w aqua po południu? potrzebuje Vaga...

Opublikowano
  • Autor

Siemka :hi:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi: MIŁEGO

wybiera się ktoś ?

Powrót do przeszłości

ja sie zastanawiam mozliwe ze sie przejade ale nie wiem na 100%,

apropos Wąski ty siedzisz tam w tym aqua cały czas????

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.