Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

się okazę jutro , odstawiam Audi do ASO i mają wszystko rozbebeszyć ( będzie to wina Trubo ok kupię nowe )

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak tylko wyciągną turbo (a to nie jest problem w stosunku do wymiany wszystkich tych uszczelek jakie podałeś) to powinno być widać na korpusie że są ślady ocierania wirnika i po temacie wiadomo czy turbo czy nie

Opublikowano
  • Autor
jak tylko wyciągną turbo (a to nie jest problem w stosunku do wymiany wszystkich tych uszczelek jakie podałeś) to powinno być widać na korpusie że są ślady ocierania wirnika i po temacie wiadomo czy turbo czy nie

dokładnie :)

Opublikowano

zobaczymy kto był najbliżej prawdy :wink:

Opublikowano

Cuber w takim razie to fotele będą nowe ?? nie przejdzie okazja obok nosa? :decayed:

Opublikowano
  • Autor
zobaczymy kto był najbliżej prawdy :wink:

ankieta ? :decayed:

---------- Post dopisany at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany at 14:04 ----------

Cuber w takim razie to fotele będą nowe ?? nie przejdzie okazja obok nosa? :decayed:

się okaże :)

Opublikowano

Czesc dziewczynki ;)

Opublikowano
:hi:

Wysłane z mojego GT-S5830i

A ty gdzie się podziewasz ostatnio:whistling: :decayed:

A gdzie mam się podziewac za tydz.postaram się dotrzeć na spota

Wysłane z mojego GT-S5830i

Opublikowano
Czesc dziewczynki ;)

cześć foczko

---------- Post dopisany at 14:51 ---------- Poprzedni post napisany at 14:50 ----------

zobaczymy kto był najbliżej prawdy :wink:

ankieta ? :decayed:

myślę że by się zdało bo już dawno nie było

---------- Post dopisany at 14:54 ---------- Poprzedni post napisany at 14:51 ----------

pytania do ankiety

na co stawiasz jako usterkę u cubra:

1.turbo

2.przedmuch

3.dolegliwości gastryczne kierowcy

4.problemy geriatryczne kierowcy

5.

Spod maski gwiazda bo kierowca.... ;-)
:eusathink:

i co jeszcze ???

Opublikowano

Kto uważa że to

1 turbo

2 nieszczelnosc

3 pewnie skrzynia ;-)

Opublikowano
:wink::wink:
Opublikowano

Truth jest taka że za dużo Calvin Klein-a :grin:

---------- Post dopisany at 15:04 ---------- Poprzedni post napisany at 15:02 ----------

myślisz :eusathink:

ale on nie ma naklejki aquaauto

Opublikowano
Truth jest taka że za dużo Calvin Klein-a :grin:

Mówiłem, trust me :decayed:

Opublikowano

Witam

Opublikowano
Witam

Kiedy R8 :naughty::decayed:

Opublikowano

Czas pokaże

---------- Post dopisany at 17:21 ---------- Poprzedni post napisany at 17:15 ----------

A jak będzie to tylko 4.2V8

Opublikowano

Nsa4 jak możesz to wpadnij za tydzień na spota bo chętnie bym obczaił twoje TT, możliwe że w najbliższym czasie pomyślę o kupnie podobnego cacka :banan:

Opublikowano

Audi A4 24890.00 PLN. - otoMoto.pl

co myślicie o tej "nowej aukcji "?

warto czy znowu masakra...?

ogarnie moze ktoś VIN za $ :naughty:?

Opublikowano

siema :hi:

Opublikowano

no to patrzymy na "L" :naughty: a potem na FCB :naughty: Wasze :drinks:

---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ----------

Legia nie istnieje co sie dzieje grają przestraszeni :kwasny:

---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:49 ----------

Panowie co co Fifka piątek by night :naughty: zbieram chętnych moze być PW lub na ogólnym trzeba bedzie oblać skrzynie w BMce co by sie nie psuła ( choć pewnie i tak poleci znając życie ) wtedy auto do żyda , dam jej szanse jeszcze..... tak ze jak będe jeździł jak kapelusz po mieście prosze mnie nie prowokować :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.