Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzieki za spota co poniektórych sponiewierało :grin:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

W najbliższy czwartek (22 sierpień godz. 20.00) podczas zlotu klasyków, Krakowskie Klasyki Nocą:

https://pl-pl.facebook.com/krakowskie.klasyki

który odbywa się na parkingu Stadionu Wisły Kraków, od strony Błoń al. 3 Maja, odbędzie sie zbiórka pieniędzy na rzecz 10 letniego, niewidomego chłopca Patryka, również dla niego w najbliższą niedziele organizujemy zlot:

http://a4-klub.pl/zloty-ogolnopolskie-101/zlot-patryk-radzyn-podlaski-25-sierpien-2013-a-278679/

Jeśli miałby ktoś ochotę wspomóc tego młodego człowieka, a z jakiś powodów nie może uczestniczyć w niedzielnym zlocie, serdecznie zapraszam pod Stadion Wisły w czwartek.

Opublikowano

Pewnie jeszcze się męczą z VAGiem :decayed: turbina, mikroszczelina ? Tak czy inaczej ASO będzie miało zjebkę :grin:

Opublikowano
  • Autor

dzieki za spocika :hi:

Opublikowano
dzięki Panowie za spocika :decayed: szkoda, że wcześniej musiałem odjechać...

miodzio dzięki za vaga i pomoc

Gdzie mój mały morderca:rolleyes:

Opublikowano

podziękował za spocika :hi:

Cuber tu jest coś o Twoim błędzie http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/b8-cag-zawor-filtra-powietrza-klapa-obejscia-n275-blad-05380-a-201299/

Zlikwiduj go i wtedy będziesz pewny że to nie żaden zawór itp. :wink:

Opublikowano

Dzieki rowniez za spota :)

Opublikowano

Cuber odrazu wrzuć CAHA 170

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor
podziękował za spocika :hi:

Cuber tu jest coś o Twoim błędzie http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/b8-cag-zawor-filtra-powietrza-klapa-obejscia-n275-blad-05380-a-201299/

Zlikwiduj go i wtedy będziesz pewny że to nie żaden zawór itp. :wink:

thx za info ale to pewnie nie bedzie miało ni wspolnego z Turbo :kwasny:

Opublikowano
podziękował za spocika :hi:

Cuber tu jest coś o Twoim błędzie http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/b8-cag-zawor-filtra-powietrza-klapa-obejscia-n275-blad-05380-a-201299/

Zlikwiduj go i wtedy będziesz pewny że to nie żaden zawór itp. :wink:

thx za info ale to pewnie nie bedzie miało ni wspolnego z Turbo :kwasny:

nie byłbym taki pewny :wink:

może to tak jak z tym stukaniem...

dobranoc Pany

Opublikowano

Również dzięki za spota:hi:

Cuber no to lipa :kwasny:

Opublikowano
dzięki Panowie za spocika :decayed: szkoda, że wcześniej musiałem odjechać...

miodzio dzięki za vaga i pomoc

Gdzie mój mały morderca:rolleyes:

obiecuję Ci, że Ci przywiozę na następnego spota :wink:

Opublikowano

dzięi za spota Panowie

Cuber to wyciąg filter powietrza i zobacz moze u Ciebie też sie kabelek wypiął ...... moim zdaniem to nie turbina , zupełnie nie w tym miejscu świszczy.....

podejrzewam ze problem jest błahy

---------- Post dopisany at 00:31 ---------- Poprzedni post napisany at 00:23 ----------

Ramzes Miodzio dziękuje za transport :thumbup1: dam Wam sie przejechac BMką :wink:

i nie fukać mi sie Calvinem Kleinem na spoty :decayed:

Opublikowano

Dzięki za spota :wink:

Opublikowano

Dzień dobry wszystkim, miłego słonecznego dnia

Opublikowano

Boseron nie ma wielkiej różnicy w reflektorach po lifcie

---------- Post dopisany at 08:50 ---------- Poprzedni post napisany at 08:50 ----------

czemu zmieniasz :whistling:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

bry dzień :hi:

Boseron nie ma wielkiej różnicy w reflektorach po lifcie

---------- Post dopisany at 08:50 ---------- Poprzedni post napisany at 08:50 ----------

czemu zmieniasz :whistling:

Nie zmienia tylko chciał zmienić, tu trzeba użyć dobrego czasu i trybu. :wink:

Skrzynia powiedziała albo ksenony albo ja. :polew:

Opublikowano
  • Autor

Bry alll :hi:

Opublikowano
bry dzień :hi:
Boseron nie ma wielkiej różnicy w reflektorach po lifcie

---------- Post dopisany at 08:50 ---------- Poprzedni post napisany at 08:50 ----------

czemu zmieniasz :whistling:

Nie zmienia tylko chciał zmienić, tu trzeba użyć dobrego czasu i trybu. :wink:

Skrzynia powiedziała albo ksenony albo ja. :polew:

no tak :naughty: zawsze jest chińczyk w zanadrzu :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.