Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fajny motorek klima ogrzewanie 1,8 litra :kox: tylko cena drama :facepalm:

przecież grucha tego nie wciągnie na widełki

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie dzisiaj wieczorem chcemy zrobić spota z TTkami i Sławkiem od nas (Nsa4) jak by coś to na bora bora :dancing:

Opublikowano
Panowie dzisiaj wieczorem chcemy zrobić spota z TTkami i Sławkiem od nas (Nsa4) jak by coś to na bora bora :dancing:

o której to może będę :wink:

Opublikowano

wiem juz jak beda foty to pokaże i ocenicie czy warto :)

Opublikowano
wiem juz jak beda foty to pokaże i ocenicie czy warto :)

aaa czyli zdjęć na razie nie ma bo składają ją do kupy?? :decayed: która ćwiartka?

Opublikowano

eeee nie chyba :P ale VIN zachwile bede miał to juz coś a auto jest do ogarniecia a moze nawet dzisiaj dostane a w pon gostek jedzie sam ją sprawdzic i oceni co i jak. Dużo audi sprzedaje na alllegro i leonow TS w dieslu, nicka ma Pabloooo może znasz :)?

Opublikowano
eeee nie chyba :P ale VIN zachwile bede miał to juz coś a auto jest do ogarniecia a moze nawet dzisiaj dostane a w pon gostek jedzie sam ją sprawdzic i oceni co i jak. Dużo audi sprzedaje na alllegro i leonow TS w dieslu, nicka ma Pabloooo może znasz :)?

no to jak Pablo to napisz do niego, albo zadzwoń nr masz na podwieszonym :decayed: jego wszyscy z forum znają.. no prawie :wink::banan:

Opublikowano
o której to może będę :wink:

Ok 20:30-21:00 czekam na info jeszcze od Sławka :wink:

---------- Post dopisany at 15:39 ---------- Poprzedni post napisany at 15:38 ----------

no to jak Pablo to napisz do niego, albo zadzwoń nr masz na podwieszonym :decayed: jego wszyscy z forum znają.. no prawie :wink::banan:

:grin::decayed:

Opublikowano

fajny motorek klima ogrzewanie 1,8 litra :kox: tylko cena drama :facepalm:

przecież grucha tego nie wciągnie na widełki

hahahaha

Opublikowano
Panowie pomożecie w wyborze bo już mam cos niecoś ale nie wiem jak z tą mocą 190 km w seriii w A4B6 1.8 T w Q? co o nim sądzicie? Jakie sa wady i zalety w stosunku do 163 km? jest taka w pełnym pakiecie zew i wew s-line z DE z końca 03 roku i nie wiem... Bedzie VIN do ogarnięcia wieczorkiem za flache :D

kup BMW :wink:

---------- Post dopisany at 15:06 ---------- Poprzedni post napisany at 15:02 ----------

http://s21.postimg.org/r1wk7mx0j/Obraz_005.jpg

fajny motorek klima ogrzewanie 1,8 litra :kox: tylko cena drama :facepalm:

I bieg wsteczny

---------- Post dopisany at 15:51 ---------- Poprzedni post napisany at 15:47 ----------

fajny motorek klima ogrzewanie 1,8 litra :kox: tylko cena drama :facepalm:

przecież grucha tego nie wciągnie na widełki

hahahaha

Tomku przebacze Ci tą zniewage biorac pod uwage twoj podeszly wiek i co za tym idzie starczą złośliwosc

Opublikowano

20130822_153847.jpg

Pablo takie kominy załóż

Opublikowano
Panowie jutro odbieram auto, dobra wiadomość jest taka ze zapłacę za połowę remontu, postawił em sprawę na ostrzu noża

na jakiej podstawie tak?

na podstawie uroku osobistego i zdjęcia z Bukowiny na łóżku

Auto niezgodne z opisem według kodeksu cywilnego masz prawo na tej podstawie odstąpić od umowy wiec krótka piłka zwrot auta albo płacą fifty fifty za remont, ponadto jeszcze jeden argument i dało się, nie ma zmiłuj, pytanie jak to długo wytrzyma

Opublikowano

Tomku przebacze Ci tą zniewage biorac pod uwage twoj podeszly wiek i co za tym idzie starczą złośliwosc

:polew:

:polew:

:polew:

weź przestań bo puszczę w spodnie a zapomniałem pampersa

Opublikowano
Panowie jutro odbieram auto, dobra wiadomość jest taka ze zapłacę za połowę remontu, postawił em sprawę na ostrzu noża

na jakiej podstawie tak?

na podstawie uroku osobistego i zdjęcia z Bukowiny na łóżku

Auto niezgodne z opisem według kodeksu cywilnego masz prawo na tej podstawie odstąpić od umowy wiec krótka piłka zwrot auta albo płacą fifty fifty za remont, ponadto jeszcze jeden argument i dało się, nie ma zmiłuj, pytanie jak to długo wytrzyma

wszystko zależy od tego jak jest sformułowana umowa... będę w domu to podeślę Ci tekst z umowy, która jest tak zrobiona, że nawet prawnik by Ci nie pomógł.. :wink:

ale powiem Ci, że masz sumienie:whistling:

Opublikowano

kolega ma do sprzedania 4 szt wszystkie w ładnym stanie proste 1200zł

20130821_122520.jpg

Opublikowano

My dziś mecz gramy o 22 wiec nie dam rady chyba że po ale będzie późno

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.