Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witajcie!

Jedno pytanko: czy jest sens i logika w wymianie zwykłego RNS-a na ledowego?? Czy poza lepszym wyświetlaczem i obsługą kart SDHC coś jeszcze różni obie jednostki?

ROZDZIELCZOŚĆ I KARTY, DOKŁADNIE TAK JAK POWIEDZIAŁEś...

zależy ile masz dopłacić...generalnie jeśli nie dużo to tak, jeśli jest troche grosza to nie ma większej róznicy...

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Witajcie!

Jedno pytanko: czy jest sens i logika w wymianie zwykłego RNS-a na ledowego?? Czy poza lepszym wyświetlaczem i obsługą kart SDHC coś jeszcze różni obie jednostki?

ROZDZIELCZOŚĆ I KARTY, DOKŁADNIE TAK JAK POWIEDZIAŁEś...

zależy ile masz dopłacić...generalnie jeśli nie dużo to tak, jeśli jest troche grosza to nie ma większej róznicy...

W grę wchodzi dopłata 700 zł...

Opublikowano
Witajcie!

Jedno pytanko: czy jest sens i logika w wymianie zwykłego RNS-a na ledowego?? Czy poza lepszym wyświetlaczem i obsługą kart SDHC coś jeszcze różni obie jednostki?

ROZDZIELCZOŚĆ I KARTY, DOKŁADNIE TAK JAK POWIEDZIAŁEś...

zależy ile masz dopłacić...generalnie jeśli nie dużo to tak, jeśli jest troche grosza to nie ma większej róznicy...

W grę wchodzi dopłata 700 zł...

no to odpowiedz sobie sam :)

jesli nie cierpisz na brak miejsca na kartach zwykłych SD to moim zdaniem nie ma sensu...

Opublikowano

Chyba odpuszczę temat, może zamiast tego wrzucę grille od S4 albo lusterka od S4 :decayed: Albo to i to :wink:

Opublikowano

kto dziś pije........ ja, zastanawiam sie czy kolejnym podejściem odbiore auto bez zarzutu :angry:....... najlepszego za bezawaryjne samochody :wink:

Opublikowano
kto dziś pije........ ja, zastanawiam sie czy kolejnym podejściem odbiore auto bez zarzutu :angry:....... najlepszego za bezawaryjne samochody :wink:

zdrowie :wink:

Opublikowano

to i ja sie napiję :) WASZE ZDROWIE !

"boseron : kto dziś pije........ ja, zastanawiam sie czy kolejnym podejściem odbiore auto bez zarzutu ....... najlepszego za bezawaryjne samochody "

spokojnie ... naprawisz usterki i sprzedasz .. kolejny "ktoś" będzie się cieszył !

Opublikowano
Wąski; nawiedzam aquaauto przed zamknięciem. :)

tenx :wink:

Opublikowano

Zdrowie!

Opublikowano

Zdrówko :naughty:

Opublikowano

siema :hi: widzę że w nocy była impreza on-line :decayed:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Radekst kupiłeś już coś :naughty:

Opublikowano
Radekst kupiłeś już coś :naughty:

Nie kupił :decayed:

Opublikowano
Radekst kupiłeś już coś :naughty:

nie :confused4:

ogladalem wczoraj E46 ale porazka totalna :disgust:

---------- Post dopisany at 13:26 ---------- Poprzedni post napisany at 13:24 ----------

jak tak dalej pojdzie to przy dobrych wiatrach na spocie zjawie sie dopiero na przyszly rok :decayed:

Opublikowano

Widzę że posiadacze BMW przesiadają się na Audi, a posiadacze Audi na BMW.

Opublikowano
Widzę że posiadacze BMW przesiadają się na Audi, a posiadacze Audi na BMW.

Jak w kalejdoskopie :naughty:

---------- Post dopisany at 13:47 ---------- Poprzedni post napisany at 13:44 ----------

Zaraz wyścig F1 :kox:

A Robert:

Rewelacja w Rajdzie Niemiec! #Kubica/Baran trzeci raz w sezonie wygrali w WRC-2, do tego 5. miejsce w generalce – najwyższe w historii startów polskich załóg w mistrzostwach świata. Do tego prowadzenie w mistrzostwach WRC-2. Super weekend, GRATULACJE!!!

:kox:

Opublikowano
Radekst kupiłeś już coś :naughty:

nie :confused4:

ogladalem wczoraj E46 ale porazka totalna :disgust:

---------- Post dopisany at 13:26 ---------- Poprzedni post napisany at 13:24 ----------

jak tak dalej pojdzie to przy dobrych wiatrach na spocie zjawie sie dopiero na przyszly rok :decayed:

nie przesadzaj aut jest w ciul tylko trzeba sie uzbroic w cierpliwość i kupisz w końcu coś nie zajechanego

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.