Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie wynajmę swoje mieszkanie od już 43m2 cena 1500 zł wszystkie koszty miesięczne

Opublikowano
Panowie wynajmę swoje mieszkanie od już 43m2 cena 1500 zł wszystkie koszty miesięczne

Fanta nie szukał ostatnio?

Naciapane z sedesu ...

Opublikowano

A Ty co? Będziesz teraz mieszkał w Beemce?

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Skrzynia sie sama nie oplaci :decayed:

Opublikowano

Konieczność zamieszkania w innym rejonie, Kurdwanów tam będę mieszkał a swoje do czasu aż się sprzeda musze wynająć, przynajmniej będę miał garaż podziemny i większe mieszkanie za praktycznie te same pieniądze

Opublikowano
Konieczność zamieszkania w innym rejonie, Kurdwanów tam będę mieszkał a swoje do czasu aż się sprzeda musze wynająć, przynajmniej będę miał garaż podziemny i większe mieszkanie za praktycznie te same pieniądze

i będziemy sąsiadami :drinks:

Opublikowano

No ;-) będziemy drinkować he he

Opublikowano
:hi: Fanta dzięki za świetną zabawę
Opublikowano

Powitać z wieczora :hi:

Opublikowano
:hi: Fanta dzięki za świetną zabawę

Koledzy

Opublikowano
Radekst kupiłeś już coś :naughty:

nie :confused4:

ogladalem wczoraj E46 ale porazka totalna :disgust:

---------- Post dopisany at 13:26 ---------- Poprzedni post napisany at 13:24 ----------

jak tak dalej pojdzie to przy dobrych wiatrach na spocie zjawie sie dopiero na przyszly rok :decayed:

nie przesadzaj aut jest w ciul tylko trzeba sie uzbroic w cierpliwość i kupisz w końcu coś nie zajechanego

chce mu sprzedać moje to nie chce a takie ładne amerykańskie :grin::decayed:

---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ----------

:hi: Fanta dzięki za świetną zabawę

to ja Tobie dziękuję za udany weekend :wink:

---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ----------

:hi: Fanta dzięki za świetną zabawę

Koledzy

no pewnie, że koledzy.. :decayed:

---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ----------

Panowie wynajmę swoje mieszkanie od już 43m2 cena 1500 zł wszystkie koszty miesięczne

Ty masz jeden pokój ? czy dwa ?

Opublikowano
Radekst kupiłeś już coś :naughty:

nie :confused4:

ogladalem wczoraj E46 ale porazka totalna :disgust:

---------- Post dopisany at 13:26 ---------- Poprzedni post napisany at 13:24 ----------

jak tak dalej pojdzie to przy dobrych wiatrach na spocie zjawie sie dopiero na przyszly rok :decayed:

nie przesadzaj aut jest w ciul tylko trzeba sie uzbroic w cierpliwość i kupisz w końcu coś nie zajechanego

chce mu sprzedać moje to nie chce a takie ładne amerykańskie :grin::decayed:

bo przy okazji dostane kredyt w gratisie :decayed:

Opublikowano
Radekst kupiłeś już coś :naughty:

nie :confused4:

ogladalem wczoraj E46 ale porazka totalna :disgust:

---------- Post dopisany at 13:26 ---------- Poprzedni post napisany at 13:24 ----------

jak tak dalej pojdzie to przy dobrych wiatrach na spocie zjawie sie dopiero na przyszly rok :decayed:

nie przesadzaj aut jest w ciul tylko trzeba sie uzbroic w cierpliwość i kupisz w końcu coś nie zajechanego

chce mu sprzedać moje to nie chce a takie ładne amerykańskie :grin::decayed:

bo przy okazji dostane kredyt w gratisie :decayed:

Oj tam bierz B6 od Fantowskiego napewno ci jakiś rabat da :decayed:

Opublikowano

Koledzy pilna sprawa, potrzebuje warsztatu/mechanika który ogarnia 3.0 tdi - mam 2 rzeczy do zrobienia. Bardzo prosiłbym o ew. namiary lub kontakt,

Pozdrawiam!

Opublikowano

Poczekam az stanieje :decayed:

Opublikowano
Koledzy pilna sprawa, potrzebuje warsztatu/mechanika który ogarnia 3.0 tdi - mam 2 rzeczy do zrobienia. Bardzo prosiłbym o ew. namiary lub kontakt,

Pozdrawiam!

Mariusz 607 796 873

ul. Mierzeja Wiślana 6

Opublikowano
Koledzy pilna sprawa, potrzebuje warsztatu/mechanika który ogarnia 3.0 tdi - mam 2 rzeczy do zrobienia. Bardzo prosiłbym o ew. namiary lub kontakt,

Pozdrawiam!

Mariusz 607 796 873

ul. Mierzeja Wiślana 6

Dziękuje :thumbup1:

Opublikowano
Poczekam az stanieje :decayed:

to jak będziesz tyle czekać to autko wejdzie na klasyka i pójdzie pod koc :decayed:

Opublikowano
Koledzy pilna sprawa, potrzebuje warsztatu/mechanika który ogarnia 3.0 tdi - mam 2 rzeczy do zrobienia. Bardzo prosiłbym o ew. namiary lub kontakt,

Pozdrawiam!

Mariusz 607 796 873

ul. Mierzeja Wiślana 6

Bardzo dobry i Szybki serwis

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.