Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Downgrade z 285 do 204KM… nie spodziewałem się*aż takiej różnicy. ;( Wkładamy spowrotem ~265KM. ;]

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: miłego popołudnia
Opublikowano
Downgrade z 285 do 204KM… nie spodziewałem się*aż takiej różnicy. ;( Wkładamy spowrotem ~265KM. ;]

czemu downgrade? dzialo sie cos?

Opublikowano

Za bogata mieszanka -> Za wysoka temperatura spalin -> Odcięcie przy okolicach 200km/h.

W piątek rano nowy soft w COMPSporcie. :)

Opublikowano

miałem podobną sytuacje tyle że z 1,9 :kwasny:

Opublikowano
miałem podobną sytuacje tyle że z 1,9 :kwasny:

Bo masz lepsze 2.2 to nie tylko ropniak

Opublikowano
Downgrade z 285 do 204KM… nie spodziewałem się*aż takiej różnicy. ;( Wkładamy spowrotem ~265KM. ;]

jutro odbieram BMW nie wiem czy sie cieszyć czy płakać :facepalm: bo jak znowu cos pier.lnie to wyjde z siebie , miejmy nadzieje ze nie....:decayed: z tej okazji to sie chyba opije i to juz dzisiaj

ile płaciłeś za zjazd w dół softem , moze być PW ?

Opublikowano

Ładowałem przez noc aku i rano odpalil, ale potem znowu lipa, nie chcial juz nawet z kabli odpalic...

kupiłem nowego BOSHA S5 - problemy znikneły :)

Opublikowano

s5 to jeden z lepszych na rynku

---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:29 ----------

bedziesz zadowolony

Opublikowano

Podobno lepsza jest varta, ale potrzebowałem na szybko a jeszcze znajomy mi załatwił za 400brutto za 100aH wiec spoko

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

varta jest przereklamowana

Opublikowano
Ładowałem przez noc aku i rano odpalil, ale potem znowu lipa, nie chcial juz nawet z kabli odpalic...

kupiłem nowego BOSHA S5 - problemy znikneły :)

ta, jakiś rympel z T4-ki

Opublikowano

a jak rano tata nie zapali i będzie

.....no popatrz tatuś jaki pech.....:mysli: trzeba kupić nowy

Opublikowano

Ta, wyście widzieli..

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 07:46 ---------- Poprzedni post napisany at 05:16 ----------

Kto dziś będzie na spocie?

Wysyłane z mojego Vertu Constellation Quest za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Podobno lepsza jest varta, ale potrzebowałem na szybko a jeszcze znajomy mi załatwił za 400brutto za 100aH wiec spoko

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

kolega :facepalm:

---------- Post dopisany at 08:11 ---------- Poprzedni post napisany at 08:06 ----------

w końcu inaczej zrobiony film :wink:

---------- Post dopisany at 08:20 ---------- Poprzedni post napisany at 08:11 ----------

Miasteczko Rajdowe w Makowie Podhalaskim - News: O 2. RPH sw kilka :thumbup1:

Opublikowano

:hi: bry

Kto dziś będzie na spocie?

Ja będę. O tej co zawsze, tam gdzie nikt nie wie? :wink:

Opublikowano
:hi: bry

Kto dziś będzie na spocie?

Ja będę. O tej co zawsze, tam gdzie nikt nie wie? :wink:

No chyba ze ktoś cos

Wysyłane z mojego Vertu Constellation Quest za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Ja też przyjadę jak zajade odpukac

Opublikowano

O której odbierasz wóz ??

---------- Post dopisany at 10:00 ---------- Poprzedni post napisany at 09:59 ----------

to ja się pochwalę nowym WOZEM dziś :kox:

Opublikowano

No w końcu bo cedzisz tak ta czerwona strzale ze glowa boli.

Wysyłane z mojego Vertu Constellation Quest za pomocą Tapatalk 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.