Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zrobimy jutro listę :wink:

A co do bety to już będzie ok nie martw się, audi też potrafi zrobić figla choć moja przez 7 lat ani jednego mi nie zrobiła :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Legia zaskoczyła mnie w 2 połowie na Plus

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

:thumbup1:

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

David Villa bramka po prostu rewelka :kox: z pierwszej piły i z powietrza trudna sytuacyjna

Opublikowano
Opublikowano

ART BLACK - Kolporter 2:2

Przed meczem wydawało się, że Kolporter może pokusić się o zwycięstwo w starciu z Art Black, które nadal musi martwić się o utrzymanie. Pierwsze minuty dość szybko potwierdziły te przypuszczenia. Kilka składnych akcji pomarańczowych dało im dwubramkowe prowadzenie, które powinno nawet być wyższe. Bardzo dobrze dysponowani goście nie pozwalali na wiele czarnym, którzy w tym sezonie nijak nie mogą odnaleźć formy z poprzednich rozgrywek. Na przerwę Kolporter schodził więc z bezpiecznym 2:0 i wydawało się, że niewiele już może się zmienić. Zmiana stron przyniosła jednak również zmianę oblicza gry. Inicjatywę przejął Art Black i wykorzystujac nieporozumienia w obronie pomarańczowych najpierw strzelił kontaktowego gola a potem wyrównał. Goście, zdając sobie sprawę że trzy oczka wymykają im się z rąk ruszyli do ataków, lecz nie byli już w stanie niczego zmienić. Czarni również nie potrafili znaleźć sposobu na rywala i w efekcie obie strony zadowolić musiały się remisem, który tak naprawdę nie cieszy ani jednych ani drugich. Dla gospodarzy trafiał dwukrotnie Łukasz Olszewski, zaś dla rywali po bramce zanotowali Marek Ropka i Marcin Fic.

widzieli hehe :naughty:

Opublikowano

taki malutki.. :shock3::kwasny: ale ten co kamerował to dobre heble miał... :decayed:

Opublikowano

masakra jedziesz z rodziną i ups.... koniec

---------- Post dopisany at 23:45 ---------- Poprzedni post napisany at 23:43 ----------

Pablo co TY oglądasz..... po co sie dołować, ja mam na codzień w pracy czarne scenariusze i staram sie jednym uchem wpuszczać drugim wypuszczać bo inaczej bym zwariował.....

Opublikowano

Czasem dają dużo do myślenia takie filmy..

Opublikowano

:hi: Witam wszystkich.

Mam sprawę do Was mieszkających w Krakowie, lub dobrze znających to miasto. Chodzi o to, że wybieram się na weekend do Krakowa i chciałbym zapytać gdzie w pobliżu rynku zaparkować auto? Wiem, że jest strefa płatnego parkowania tylko może warto wiedzieć na jakie parkingi się nie pchać.

Drugie pytanie to takie, których skrzyżowań unikać bądź dróg bo są np. często zakorkowane. Żeby nie zaśmiecać Wam wątku prosiłbym osobę chętną o kontakt na PW.

Opublikowano
Opublikowano

xdanielx temat rzeka zależy co chcesz zwiedzić i gdzie ? w weekened strefa nie działa

---------- Post dopisany at 00:08 ---------- Poprzedni post napisany at 00:07 ----------

poczytaj

Płatne parkowanie - Strefa

Opublikowano
xdanielx temat rzeka zależy co chcesz zwiedzić i gdzie ? w weekened strefa nie działa

Głównie to chodzi o to aby gdzieś blisko rynku postawić auto i resztę to już spacerkiem. Na pewno Wawel, Rynek, na Kazimierz poczłapać no i w sumie to jakoś sprecyzowanego zwiedzania nie mam, możliwe że jeszcze ogród botaniczny. Piszesz że strefa nie działa w weekend, co to znaczy? Parkuje na ulicy gdzie jest miejsce i tyle, czy parkingi otwarte darmowe?:decayed:

Opublikowano

W weekend nie wkladasz pieniedzy do maszyny - jest za darmo. Co do ulic do parkowania. Sarego/sebastiana blizej wawelu/kazimierza... Sklodowskiej/zamenhofa blizej florianskiej. W weekend bycmoze trzeba bedzie zrobic pare kolek by trafic na zwalniajace sie miejsce.

Opublikowano

Zgoliles glowe? ;)

btw. Dzien dobry all.

Opublikowano
W weekend nie wkladasz pieniedzy do maszyny - jest za darmo. Co do ulic do parkowania. Sarego/sebastiana blizej wawelu/kazimierza... Sklodowskiej/zamenhofa blizej florianskiej. W weekend bycmoze trzeba bedzie zrobic pare kolek by trafic na zwalniajace sie miejsce.

Tutaj jest mapka strefy, może się przyda:

Płatne parkowanie - Strefa

Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano

Kogo witam, kogo goszcze

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Hello miłego dzionka, znowu słoneczko extra

Opublikowano

:shock3::shock3: :facepalm::kwasny:

brałem udział w bardzo podobnym wypadku :kwasny:

---------- Post dopisany at 08:40 ---------- Poprzedni post napisany at 08:40 ----------

:hi: miłego panowie

Opublikowano

:hi:pancie

Kerczi jak koncert ? :wink:

Opublikowano
Co do ulic do parkowania. Sarego/sebastiana blizej wawelu/kazimierza... Sklodowskiej/zamenhofa blizej florianskiej. W weekend bycmoze trzeba bedzie zrobic pare kolek by trafic na zwalniajace sie miejsce.

potwierdzam, mnie złapali na Sarego i msc temu, dokładnie po trzech latach od parkowania, przyszło mi wezwanie do zapłaty :decayed: ze strefą pł.parkowania w krk nie ma co ryzykowac, lepiej zapłacić parę złotych, bo potem przychodzi 5 dych mandatu za każdy postój.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.