Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Myjnia u Wąskiego - Polecam w 100%:banan::hi:

To auto masz jak nowe

---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ----------

A myjnia swoją drogą jak wszystko za co zabierze się Wąski, za***ista

a Świstak zawija sreberka :naughty:

co on ci tak cedzi zbiera pkt na gold katrę w aquaauto :naughty:

no tak WRC musi być cacy :decayed:

jeszcze bardziej?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry: dziewczęta :hi:

Pamiętajcie o dzisiejszym spociku.

---------- Post dopisany at 12:08 ---------- Poprzedni post napisany at 11:43 ----------

Bo jak nie przyjedziecie to spotka was taka przygoda na drodze :decayed:

Opublikowano

Pablo zrób akcje sms

Wysyłane z mojego Vertu Constellation Quest za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

O kurde blisko było a byłby placek z tego auta.

Opublikowano

Bartuś lodówa kox :buziak:

Opublikowano
Pablo zrób akcje sms

Już po, FANTOMAS jak zawsze będzie miał poprawiony humor :lol1::decayed:

---------- Post dopisany at 12:22 ---------- Poprzedni post napisany at 12:21 ----------

O kurde blisko było a byłby placek z tego auta.

Akcja jak z filmu 2012 :decayed:

Opublikowano

wybiera się ktoś :wink:

http://classicmotoshow.pl/

Opublikowano
O kurde blisko było a byłby placek z tego auta.

będziesz na spocie?? :wink:

---------- Post dopisany at 12:31 ---------- Poprzedni post napisany at 12:30 ----------

wybiera się ktoś :wink:

Classic Moto Show 2013

chyba wybiorę się :wink:

Opublikowano
Myjnia u Wąskiego - Polecam w 100%:banan::hi:

To auto masz jak nowe

---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ----------

A myjnia swoją drogą jak wszystko za co zabierze się Wąski, za***ista

a Świstak zawija sreberka :naughty:

co on ci tak cedzi zbiera pkt na gold katrę w aquaauto :naughty:

no tak WRC musi być cacy :decayed:

jeszcze bardziej?

to images?q=tbn:ANd9GcQSNko9pco8NjOYlm-D5cW4BEL68iN_a58XKCMbW3TVYozNA2BbdQ-y

też myjesz

Opublikowano
  • Autor

Siemka Panowie i Panie :)

Pamiętajcie o spociku dzisiaj :)

Opublikowano

dzieki pablo za sms postram sie byc:wink:

Opublikowano

R.I.P Nokia

Microsoft kupił Nokię!

"Nokia po prostu zniknie z rynku mobilnego. Wszystkie kolejne smartfony z Windows Phone będą już opatrzone logo Microsoftu."

Opublikowano
R.I.P Nokia

Microsoft kupił Nokię!

"Nokia po prostu zniknie z rynku mobilnego. Wszystkie kolejne smartfony z Windows Phone będą już opatrzone logo Microsoftu."

Cuber to ćwicz już szybki układ palców na ctrl+atl+del :grin:

Opublikowano
wybiera się ktoś :wink:

Classic Moto Show 2013

Chyba się wybiorę z córą w niedzielę.

---------- Post dopisany at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany at 14:03 ----------

O kurde blisko było a byłby placek z tego auta.

będziesz na spocie?? :wink:

Jak żona szybko wróci to bym w końcu wpadł i tego lapka Ci podrzucił. Podejrzewam że to jednak nastąpi około 22-giej to Was już tam nie będzie.

Opublikowano
Myjnia u Wąskiego - Polecam w 100%:banan::hi:

To auto masz jak nowe

---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ----------

A myjnia swoją drogą jak wszystko za co zabierze się Wąski, za***ista

a Świstak zawija sreberka :naughty:

co on ci tak cedzi zbiera pkt na gold katrę w aquaauto :naughty:

no tak WRC musi być cacy :decayed:

jeszcze bardziej?

to http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQSNko9pco8NjOYlm-D5cW4BEL68iN_a58XKCMbW3TVYozNA2BbdQ-y

też myjesz

taaaa
Opublikowano

dzieki Pablo za ess :wink4:

moze za tydzien sie pojawie, spróbuję pożyczyć auto :smiley:

Opublikowano
dzieki Pablo za ess :wink4:

moze za tydzien sie pojawie, spróbuję pożyczyć auto :smiley:

nie musisz pożyczać :wink: bierz moje :wink: załatwie Ci dobre finansowanie w kredycie 50/50 :wink:

Opublikowano

a ja mam wyjazd i lipa z spota:kwasny: A chciałem Cubrowi skórę obwąchać :decayed:

Opublikowano
dzieki Pablo za ess :wink4:

moze za tydzien sie pojawie, spróbuję pożyczyć auto :smiley:

nie musisz pożyczać :wink: bierz moje :wink: załatwie Ci dobre finansowanie w kredycie 50/50 :wink:

to jeszcze zalatw mi dobra robote zebym mogl ten kredyt splacac to wezme :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.