Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzieje się coś dziś na rybitwach?

Sent from my Voyager

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzisiaj nic, za tydzien bedzie

Opublikowano
:hi:Lolo będziesz w ten wtorek na spocie? Bym Ci te amory wpakował do bagażnika :naughty:
Opublikowano
:hi:Lolo będziesz w ten wtorek na spocie? Bym Ci te amory wpakował do bagażnika :naughty:

We wtorek mnie nie będzie bo z synem jestem ale w czwartek się na bora wybieram to możesz wpaść albo stykniemy się gdzieś czy nawet podjadę do ciebie

Opublikowano

Lolo dzięki za mini spontana na kiełbaskach pod NCK'iem :wink:

Opublikowano

Panowie, gdzie w Krakowie i okolicach są jakieś szroty rozbierające auta grupy VAG ?

Opublikowano
Lolo dzięki za mini spontana na kiełbaskach pod NCK'iem :wink:

Nie ma za co Pablo:)

Opublikowano

Jeśli się nie zjawię na spocie to pewnie z powodu tej gry :grin:

:arrow2:http://a4-klub.pl/multimedia-komputery-gry-hi-fi-tv-foto-telefonia-internet-gadgety-122/grand-theft-auto-v-211051/index3.html#post3769894

X360 czeka pół roku na odpalenie i w końcu się przełamię :decayed:

Opublikowano
Lolo dzięki za mini spontana na kiełbaskach pod NCK'iem :wink:

O której byliście, do 20-tej byłem w rolminexie :wink:

Opublikowano
:hi:Lolo będziesz w ten wtorek na spocie? Bym Ci te amory wpakował do bagażnika :naughty:

bodowp nex ostatnie prosił mnie abyś miernik podrzucił do mnie albo do Wąskiego na myjnie to sobie tam odbierze..

---------- Post dopisany at 08:22 ---------- Poprzedni post napisany at 08:21 ----------

Panowie, gdzie w Krakowie i okolicach są jakieś szroty rozbierające auta grupy VAG ?

jakich części potrzebujesz ??

Opublikowano

A6 C5 i S4 B5, ewentualnie Allroad C5

Opublikowano

9e8upeqa.jpg

Dwa szpeje zakupione

Sent from my Voyager

Opublikowano
http://img.tapatalk.com/d/13/09/13/9e8upeqa.jpg

Dwa szpeje zakupione

Sent from my Voyager

to teraz będą wojaże .. :whistling:

Opublikowano
Panowie, gdzie w Krakowie i okolicach są jakieś szroty rozbierające auta grupy VAG ?

na Mogilskiej na przeciwko byłego salonu Mercedesa :wink:

---------- Post dopisany at 08:39 ---------- Poprzedni post napisany at 08:38 ----------

a teraz chyba się przenieśli na Siemiradzkiego :decayed:

Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano

Pablo byleś ?

Doda przyleciała do Krakowa helikopterem [WIDEO]

---------- Post dopisany at 08:41 ---------- Poprzedni post napisany at 08:39 ----------

http://img.tapatalk.com/d/13/09/13/9e8upeqa.jpg

Dwa szpeje zakupione

Sent from my Voyager

:kox:
Opublikowano
Panowie, gdzie w Krakowie i okolicach są jakieś szroty rozbierające auta grupy VAG ?

na Mogilskiej na przeciwko byłego salonu Mercedesa :wink:

---------- Post dopisany at 08:39 ---------- Poprzedni post napisany at 08:38 ----------

a teraz chyba się przenieśli na Siemiradzkiego :decayed:

yyyy a nie masz jakichś namiarów ?

---------- Post dopisany at 08:50 ---------- Poprzedni post napisany at 08:50 ----------

Boże drogi, a na co jej ta smycz ?

Opublikowano

Boże drogi, a na co jej ta smycz ?

To chyba kołnierz usztywniający, może po tym wypadku co na koncercie zaliczyła glebę :grin::wink:

Opublikowano

Boże drogi, a na co jej ta smycz ?

To chyba kołnierz usztywniający, może po tym wypadku co na koncercie zaliczyła glebę :grin::wink:

dokładnie to jest kołnierz ortopedyczny nawet coś takiego musieli jej odpicować niektórzy to mają nieźle w sedes naje..ne

Opublikowano
Lolo dzięki za mini spontana na kiełbaskach pod NCK'iem :wink:

O której byliście, do 20-tej byłem w rolminexie :wink:

Byliśmy ok 21 z ogonkiem

---------- Post dopisany at 11:08 ---------- Poprzedni post napisany at 11:02 ----------

Witam z ranka-mam pytanko zna ktoś solidną firme z oknami. bo ukręciłem dziś klamkę:) i kręci się w kółko:grin: i ani okna otworzyć ani uchylić.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.