Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

UWAGA

Panowie pojawiła się granatowa Vecta C KSU.... oczywiście nieoznakowana i łapie takich Panów jak my szybko przemieszczających sie po mieście :evil:

Dobrze wiedzieć :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

może przyjechali na zakupy do krk :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Tak po centrum i dla tego piszę :evil:

hmmm no ale przeciez w dzien sa wszedzie korki to co Oni chca nagrywac ? :gwizdanie:

Opublikowano

Ale są pasy dla MPK szybko jeżdzące Audi w niedzielę :gwizdanie: to jest Krakowska Vectra

Opublikowano
  • Autor

Ale są pasy dla MPK szybko jeżdzące Audi w niedzielę :gwizdanie: to jest Krakowska Vectra

nie tylko w Niedziele :naughty:

Opublikowano

UWAGA

Panowie pojawiła się granatowa Vecta C KSU.... oczywiście nieoznakowana i łapie takich Panów jak my szybko przemieszczających sie po mieście :evil:

Dobrze wiedzieć :)

O fuckens, dzieki za informacje :shocked::notworthy:

ps. witam wszystkich :decayed::kox:

Opublikowano

UWAGA

Panowie pojawiła się granatowa Vecta C KSU.... oczywiście nieoznakowana i łapie takich Panów jak my szybko przemieszczających sie po mieście :evil:

No to jak KSU to moje okolice Sucha Beskidzka :disgust: No to trzeba bedzie na nich uwazac :decayed:

http://facet.wp.pl/gid,10371139,img,10371146,kat,,galeriazdjecie.html?T%5Bpage%5D=6 jak dobrze kojaze to ta fotka to jest kolo AWF-u na Jana Pawła tam gdzie jest ta chopka na drodze,ciekawe jak to sie zachowuje tam przy 220km/h :kox:

Opublikowano

UWAGA

Panowie pojawiła się granatowa Vecta C KSU.... oczywiście nieoznakowana i łapie takich Panów jak my szybko przemieszczających sie po mieście :evil:

No to jak KSU to moje okolice Sucha Beskidzka :disgust: No to trzeba bedzie na nich uwazac :decayed:

http://facet.wp.pl/gid,10371139,img,10371146,kat,,galeriazdjecie.html?T%5Bpage%5D=6 jak dobrze kojaze to ta fotka to jest kolo AWF-u na Jana Pawła tam gdzie jest ta chopka na drodze,ciekawe jak to sie zachowuje tam przy 220km/h :kox:

Michał dokładnie tam.

Kurcze ta bestia jechała 5 metrów obok mnie i jej nie wyłapałem :angry:[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2008, 18:28_________________________________________________

UWAGA

Panowie pojawiła się granatowa Vecta C KSU.... oczywiście nieoznakowana i łapie takich Panów jak my szybko przemieszczających sie po mieście :evil:

Dobrze wiedzieć :)

O fuckens, dzieki za informacje :shocked::notworthy:

ps. witam wszystkich :decayed::kox:

Diego zmien ten avatarek bo nie mogę sie skupić jak czytam forum :polew: :polew:

za***isty :good: :>

Opublikowano

Diego zmien ten avatarek bo nie mogę sie skupić jak czytam forum :polew: :polew:

za***isty :good: :>

Nie... :evil::rolleyes::decayed: :decayed: :naughty::polew:

Opublikowano

No wez :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Pany dzis piatek picia poczatek,Zdrówko :drunk: :drunk:

Opublikowano

Pany dzis piatek picia poczatek,Zdrówko :drunk: :drunk:

Ja duzo nie piję bo rano trzeba wstać, weekend pracujący czeka.

No to panowie :drunk:

Opublikowano

Zdrówko :drunk: a nasza Żabcia marznie na meczyku :polew:

Diego :good:

Opublikowano

no to siup :drunk::decayed:

Opublikowano

rob kope lat :naughty:

:kox:

Opublikowano

Ludzie, mam smyczki :cool1:

Opublikowano

Ludzie, mam smyczki :cool1:

Po ile?? :naughty:

Opublikowano

rob kope lat :naughty:

:kox:

eeeee :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.