Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja nie mam quattro :(

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a ja nie mam quattro :(

Ja też :cool1: a na dodatek śliskie oponki :gwizdanie:

Opublikowano

No ja juz we czwartek bede mial -35mm to moze mi to cos pomoze w trakcji ale Q bym chcial :decayed:

Opublikowano

E tam Q... Ja tam wole RNS-E :decayed:

Opublikowano

E tam Q... Ja tam wole RNS-E :decayed:

Co ma piernik do wiatraka :mysli: Q to Q RNS-E to RNS-E :)
Opublikowano

35 mm to nie za wiele... :polew:

Opublikowano
  • Autor

35 mm to nie za wiele... :polew:

Kepasa Ty się nie śmiej tylko sam bys coś obniżył swojego allroad-a

Opublikowano

obniżenie nic nie da

jak jest mokro trzeba na wstecznym popier.alac i tyle :)

Opublikowano

obniżenie nic nie da

jak jest mokro trzeba na wstecznym popier.alac i tyle :)

Wole jezdzic autem z tylnym napedem,niz moim na wstecznym :polew:
Opublikowano

obniżenie nic nie da

jak jest mokro trzeba na wstecznym popier.alac i tyle :)

dobre dobre :polew:
Opublikowano

obniżenie nic nie da

jak jest mokro trzeba na wstecznym popier.alac i tyle :)

Wole jezdzic autem z tylnym napedem,niz moim na wstecznym :polew:

A ja dalej swoje... Wolę mieć napęd na przodzie i RNS-E w środku :decayed:

Opublikowano

jarko a co to za problem? 2k i masz :wink4:

Opublikowano

jarko a co to za problem? 2k i masz :wink4:

no właśnie Jarko, zarobiłeś na koszulkach 20k a nie chcesz 2 na rnsese wydać :gwizdanie:
Opublikowano

jarko a co to za problem? 2k i masz :wink4:

no właśnie Jarko, zarobiłeś na koszulkach 20k a nie chcesz 2 na rnsese wydać :gwizdanie:

Jak to nie chce, chce - tylko mam tyle planów co do auta że sam nie wiem od czego zacząć :mysli:

Opublikowano

jarko a co to za problem? 2k i masz :wink4:

no właśnie Jarko, zarobiłeś na koszulkach 20k a nie chcesz 2 na rnsese wydać :gwizdanie:

Jak to nie chce, chce - tylko mam tyle planów co do auta że sam nie wiem od czego zacząć :mysli:

od kupna B8 ewentualnie B7 a nie pakować kasę w muzeum :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

jarko a co to za problem? 2k i masz :wink4:

no właśnie Jarko, zarobiłeś na koszulkach 20k a nie chcesz 2 na rnsese wydać :gwizdanie:

Jak to nie chce, chce - tylko mam tyle planów co do auta że sam nie wiem od czego zacząć :mysli:

od kupna B8 ewentualnie B7 a nie pakować kasę w muzeum :polew: :polew: :polew: :polew:

to fakt , bezsensem jest dokładanie kasy do B5 , lepiej kupić b6 :wink4:

Opublikowano

myślałem o tym... Tyle że jak kupię np B6 to tak samo zacznę myśleć - po co inwestować, poczekam rok i kupię B7 itd... :wallbash:

A poza tym dobrze zrobione muzeum też jest fajne :tongue4:

Opublikowano

Jarko ale co innego jest dokładac do auta np4 letniego a co innego do 9 letniego :wink4:

Opublikowano
  • Autor

A poza tym dobrze zrobione muzeum też jest fajne

dokładnie :good:

Opublikowano

dobre muzeum nie jest złe :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.