Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie spać - zwiedzać

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie spać - zwiedzać

w Krakowie nie ma co zwiedzać :decayed::lazy:

Opublikowano

nie wszyscy mają takie same priorytety , pamiętajcie o tym :wink4

Jakże spokojny i ułożony post.

Tszenió, nie poznaję Ciebie - musisz częściej przyjeżdżać do Warszawy, bo widać to pomaga - jesteś spokojniejszy i bardziej stonowany :nabijasie::buahaha::gicior:

nie mogę dojść do siebie po tych kebabach :naughty::wink4:

Trzeniu dzisiaj nie jest sobą, może to jakaś choroba :mysli:

coś w tym jest :wink4:

narazka :rolleyes:

Opublikowano

Ale tu znowu cisza,pewnie odsypiacie wczorajsze :naughty:

Opublikowano

mu juz po hamownii

nie wiem jak inni ale ja jestem zadowolony :decayed:

Opublikowano

nie wiem jak inni ale ja jestem zadowolony :decayed:

Ja może nie tak bardzo jak Sokol ale też :decayed:

Opublikowano

mu juz po hamownii

nie wiem jak inni ale ja jestem zadowolony :decayed:

Ile wyszło? :naughty:
Opublikowano
  • Autor

Ale tu znowu cisza,pewnie odsypiacie wczorajsze :naughty:

eeee tam odsypiacie :naughty:

Sokol,Themon i Tytus byli na hamowni :gwizdanie: o wynikach zapewne Nas poinformuja :evil:

Opublikowano

u mnie wszystko w normie, a Sokół dał w łapę i ma taki wynik jaki ma :wink4:

Opublikowano
  • Autor

u mnie wszystko w normie, a Sokół dał w łapę i ma taki wynik jaki ma :wink4:

to czekamy aż wyniki wklei na forum :naughty:

Opublikowano

Themon pochwal sie ile Ci wyszło?

:naughty:

Opublikowano

u mnie wszystko w normie, a Sokół dał w łapę i ma taki wynik jaki ma :wink4:

to czekamy aż wyniki wklei na forum :naughty:

wklei jak podniesie moment w fotoszopie :>[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2008, 13:52_________________________________________________

Themon pochwal sie ile Ci wyszło?

:naughty:

zaraz wam dam porównanie hamowni inercyjnej z obciążeniową :)

Opublikowano

u mnie wszystko w normie, a Sokół dał w łapę i ma taki wynik jaki ma :wink4:

to czekamy aż wyniki wklei na forum :naughty:

wklei jak podniesie moment w fotoszopie :>[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2008, 13:52_________________________________________________

Themon pochwal sie ile Ci wyszło?

:naughty:

zaraz wam dam porównanie hamowni inercyjnej z obciążeniową :)

:good:
Opublikowano

zaraz wam dam porównanie hamowni inercyjnej z obciążeniową :)

rozumiem Marku że parametry jak np. temp będą takie same? bo jeśli nie to wiesz że nie będzie to porównanie a zestawienie? :wink4:

z tego co słyszałem to ładnie wam powychodziło więc gratulacje :good:

Opublikowano

zaraz wam dam porównanie hamowni inercyjnej z obciążeniową :)

rozumiem Marku że parametry jak np. temp będą takie same? bo jeśli nie to wiesz że nie będzie to porównanie a zestawienie? :wink4:

z tego co słyszałem to ładnie wam powychodziło więc gratulacje :good:

no więc będzie to zestawienie bo dzisiaj było zimniej :D

Opublikowano

zaraz wam dam porównanie hamowni inercyjnej z obciążeniową :)

rozumiem Marku że parametry jak np. temp będą takie same? bo jeśli nie to wiesz że nie będzie to porównanie a zestawienie? :wink4:

z tego co słyszałem to ładnie wam powychodziło więc gratulacje :good:

no więc będzie to zestawienie bo dzisiaj było zimniej :D

= kilka PS-ów wiecej :decayed:
Opublikowano
:rolleyes: no to dajesz Maro :wink4:
Opublikowano

mi wyszło coś takiego :) seria + wtryski od 110 - tki

hamowniavs7.jpg

chłop nie chciał uwierzyc ze to bez chipa jest auto, nawet poprosił mnie zebym mu silnik pokazał :decayed:

Opublikowano

MAHA:

99cd85558ac8912em.jpg

INERCJA:

c93f93237e07314dm.jpg[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2008, 14:03_________________________________________________

...

chłop nie chciał uwierzyc ze to bez chipa jest auto, nawet poprosił mnie zebym mu silnik pokazał :decayed:

musiałeś mu wytłumaczyć czym się różni pompa 10 od 11 :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.