Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ładne B8, a mogłem przyjechać to bym pooglądał, tylko jakoś motywacji nie miałem, muszę Hercusia wyciągnąć za tydzień i się wybrać :)

Oczywiście zapraszamy :good: U Nas zawsze jakies atrakcje :cool1:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: Witam, Grześ dzięki za :kawa: przydała się po 4 godzinach snu :kox:
Opublikowano

:hi: Witam, Grześ dzięki za :kawa: przydała się po 4 godzinach snu :kox:

A co się stało ? Rura pękła ? :gwizdanie: :kox: :kox: :tongue4:

Opublikowano

:hi: Witam, Grześ dzięki za :kawa: przydała się po 4 godzinach snu :kox:

A co się stało ? Rura pękła ? :gwizdanie: :kox: :kox: :tongue4:

Jakbyś Ty nie wiedział czemu się noce zarywa :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

Jakbyś Ty nie wiedział czemu się noce zarywa :gwizdanie

Za głośno było ? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

:hi: Witam, Grześ dzięki za :kawa: przydała się po 4 godzinach snu :kox:

:good:

Opublikowano

no to jutro jej sie poprzygladam:)

masz

dsc0137jy9.jpg

Moja slicznotka :) elegancka fotka:)

Opublikowano

Hej KRAKÓW! Zapraszam Was 21.09(niedziela) do Tarnowa na dobrze zapowiadajaca sie imprezke motoryzacyjna! Bedzie tam napewno troszke innych klubow min. bmw klub celica team ttc. Imprezka zaczyna sie o 9. MY jako a4klub mozemy sie ustawic na 11. Pisze sie ktos????)) Wiecej info: http://www.a4-klub.pl/smf/odp_pierwszy_tarnowski_zlot_tuningowy_2109-t43908.0.html;msg493493#new

Opublikowano

Hej KRAKÓW! Zapraszam Was 21.09(niedziela) do Tarnowa na dobrze zapowiadajaca sie imprezke motoryzacyjna! Bedzie tam napewno troszke innych klubow min. bmw klub celica team ttc. Imprezka zaczyna sie o 9. MY jako a4klub mozemy sie ustawic na 11. Pisze sie ktos????)) Wiecej info: http://www.a4-klub.pl/smf/odp_pierwszy_tarnowski_zlot_tuningowy_2109-t43908.0.html;msg493493#new

Na wesele idę... Nawet jakbym wstał to do auta raczej się nie będę nadawał... :disgust:

Opublikowano
  • Autor

Hej KRAKÓW! Zapraszam Was 21.09(niedziela) do Tarnowa na dobrze zapowiadajaca sie imprezke motoryzacyjna! Bedzie tam napewno troszke innych klubow min. bmw klub celica team ttc. Imprezka zaczyna sie o 9. MY jako a4klub mozemy sie ustawic na 11. Pisze sie ktos????)) Wiecej info: http://www.a4-klub.pl/smf/odp_pierwszy_tarnowski_zlot_tuningowy_2109-t43908.0.html;msg493493#new

obawiam sie ze będe rano w stanie nietrzeźwym a jak piję i nie prowadzę :cool1:

Opublikowano

obawiam sie ze będe rano w stanie nietrzeźwym a jak piję i nie prowadzę :cool1:

Ty w ogóle jak pijesz to nie prowadzisz, nawet się :decayed:

Opublikowano

A reszta ?:) Zawsze mozna ogarnac temat troche pozniej np o 15. Fajnie by bylo ..

Opublikowano

A reszta ?:) Zawsze mozna ogarnac temat troche pozniej np o 15. Fajnie by bylo ..

Hmmm, pomysł fajny, tylko troszke późno info o tym się pojawiło... :disgust:

Opublikowano

ja chyba pojade jak bedzie pogoda

Opublikowano
:hi: miło Was powitać :)
Opublikowano
  • Autor

:hi: miło Was powitać :)

siema Waski kope lat :decayed:

Opublikowano

:hi: miło Was powitać :)

Wiemy Robercik :wink4:

Siemka :hi:

Opublikowano

:hi: miło Was powitać :)

Witaj Robert, widać po miejscu Kubicy, że dobrze kibicowałeś :)

Opublikowano

Oj Oj bardzo dobrze :) a jakie było świętowanie :) Dopiero dzisiaj wróciłem :)

Było zaj...... :)

Opublikowano
  • Autor

Oj Oj bardzo dobrze :) a jakie było świętowanie :) Dopiero dzisiaj wróciłem :)

Było zaj...... :)

to wklej jakieś foty :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.