Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:grin:

---------- Post dopisany at 18:24 ---------- Poprzedni post napisany at 18:24 ----------

btw, Bry :hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:grin:

A Ty co się podśmiec**jesz?? :baseball:

Auto kupione?? Czy zbierasz do 13k??

Opublikowano

nie kupione, nie ma nic ciekawego :decayed:

na razie zbieram :wink:

Opublikowano

Tyle ze ja dla klubowiczów oddam za 30 :-)

Zima

Opublikowano
Tyle ze ja dla klubowiczów oddam za 30 :-)

Zima

Tyle, że zapomniałeś o tym wspomnieć :wink:

Opublikowano

Siema dupeczki wieczorową porą :hi: komu oscypka jadę jutro do Zakopanego:naughty:

Opublikowano
Siema dupeczki wieczorową porą :hi: komu oscypka jadę jutro do Zakopanego:naughty:

Tylko nie próbuj niczego kraść :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Siema dupeczki wieczorową porą :hi: komu oscypka jadę jutro do Zakopanego:naughty:

Tylko nie próbuj niczego kraść :decayed:

:jerk: już masz plamę na fotelu :polew:

Opublikowano
Tyle ze ja dla klubowiczów oddam za 30 :-)

Zima

Mialem powoli zmieniać W koncu swojego ale zanim ją sprzedam to i Ty go opchniesz.

Naciapane z sedesu ...

Opublikowano

Ogr, daj okazyjna cene to jutro pomoge Ci problem rozwiazac :decayed:

Opublikowano

hehe, jeść nie woła ;-)

Opublikowano
predzej pati !!! :)

Fantomas rezasz ze mna?? Zamawiam sprezynki...

już jeblem pare słówek

Opublikowano

Buahahah widziałem. To wymysł co i ogarnę graty

Zima

Opublikowano

Powiem Ci że przyglądnę się w łykend tematowi. Mam kolegę który robi różne sprężyny przemysłowe (na Blokowej) może coś podpowie w temacie :wink:

---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ----------

a tak poza tym to nie wiem czy nie dało by się zamontować takich "długopisów" w tej pokrywie plastikowej klapy. Widziałem kiedyś u sąsiada Wąskiego (za nim jest taki duży sklep z akcesoriami meblowymi). To było to drzwiczek meblowych że je naciskałeś i się same dźwigały na teleskopie oglądałem je i pamiętam że były mocne i długie może coś takiego ?

Opublikowano

a co podnoszenie rączką sie znudziło ? to ja tez chce ,

Jak mi Kerczi odda a6 za 30 to ja za tyle samo oddam X3 ........

---------- Post dopisany at 00:54 ---------- Poprzedni post napisany at 00:52 ----------

dodam ze dałem za nie 37 i włożyłem troche . ideał teraz i wygoda duza :wink:

---------- Post dopisany at 00:57 ---------- Poprzedni post napisany at 00:54 ----------

a jak nie to po zimie będe ją pchał , bo na miesiące chlapy i śniegu przyda sie taki wózek.

Opublikowano

bosek, wytrzymaj chwilę w jednym aucie ;-) za bardzo kobinujesz

żonie coś kup.

Opublikowano

....a jak nie to po zimie będe ją pchał....

eeee...nie kracz może będzie dłużej jeździć :decayed:

Opublikowano

buahahah- dajcie Chłopakowi spokoj

Opublikowano
Siema dupeczki wieczorową porą :hi: komu oscypka jadę jutro do Zakopanego:naughty:

TY mi lepiej powiedz kiedy w WLPK jedziesz? :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.