Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

obecnie mam toyotę 192 KM benzyna, ale czas na zmiany :) kusi mnie kupno diesla lepszy moment i po modyfikacjach myślę ze mogło by to fajnie jeździć :wink: wg. was co szybciej się będzie zbierało jak się to ogarnie? 1.8 bym na pewno gazował dlatego myślę raczej kupić ładne 1.9 z w miarę możliwym przebiegiem i się pobawić z tym trochę. Narazie intensywnie poszukuje czegoś fajnego głownie poza granicami kraju :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Witam :banan:

Panowie jak sie domyślam następne dwa wtorki jesli chodzi o spotkania odpadają.

Przyznam szczerze że nie będe przeglądał prawie 4000 stron tematu ( w sumie za to szacun :slina:) aby dowiedziec sie kto z was ma VAG'a ale bardzo potrzebuje zlogowac przepływke w moim aucie .

prosze o kontakt PW pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spisek producentów samochodów

---------- Post dopisany at 23:42 ---------- Poprzedni post napisany at 23:10 ----------

1513294_271643349656164_688757763_n.jpg

---------- Post dopisany at 23:49 ---------- Poprzedni post napisany at 23:42 ----------

ec88eab9b33c358d096d6590bccecc15.gif?s=1387458470

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :banan:

Panowie jak sie domyślam następne dwa wtorki jesli chodzi o spotkania odpadają.

Przyznam szczerze że nie będe przeglądał prawie 4000 stron tematu ( w sumie za to szacun :slina:) aby dowiedziec sie kto z was ma VAG'a ale bardzo potrzebuje zlogowac przepływke w moim aucie .

prosze o kontakt PW pozdrawiam

Kolego teraz spot jest przeniesiony na poniedzialek.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie mam toyotę 192 KM benzyna, ale czas na zmiany :) kusi mnie kupno diesla lepszy moment i po modyfikacjach myślę ze mogło by to fajnie jeździć :wink: wg. was co szybciej się będzie zbierało jak się to ogarnie? 1.8 bym na pewno gazował dlatego myślę raczej kupić ładne 1.9 z w miarę możliwym przebiegiem i się pobawić z tym trochę. Narazie intensywnie poszukuje czegoś fajnego głownie poza granicami kraju :)

Ja bym wziął 1.9TDI a nie bawił się z 1.8T w gazowanie. Nie kupujesz wyścigówki tylko auto które ma być wygodne i w miarę dynamiczne. Z 1.9 w prosty sposób zrobisz 200KM i auto będzie bardzo dynamiczne do codziennej jazdy - na pewno będziesz zadowolony :thumbup1:, przy tym spalanie znikome.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są sk***ysyny... Tym niemniej już od dawna o tym wiadomo, więc po uj gość kazał zniekształcić głos i zamazać twarz...

A tak w ogóle, to :bry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powitać :hi:panowie znalazłem takie coś jak myślicie okazja brać czy odpuścić bo w zasadzie za same dobre opony tyle trzeba dać:facepalm:KOLA FELGI 17 AUDI ORYGINALNE JAK NOWE 2013R (3753594432) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena normalna - bez szału...pamietaj że w tych felgach jest inny otwor centrujący niż u Ciebie więc jesli chcesz to założyć do siebie to musisz dokupić dystanse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydawało mi się że okazja bo jak widzę jakie ceny niektórzy rzucają na forum za same felgi to dramat po dwa tysy za same fele S-line a na tablicy znajduje takie same bez wad z oponami 1200 pln więc z czym do czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na forum są ceny kosmos...

generalnie taka opona w takim stanie w komplecie jest warta ok. 800zł - reszte sobie sam policz ile wychodzi felga - kolo 2500 cena za felgi z oponami w 17" to cena normalna - w dobrych pieniadzach ten komplet by był jakby kosztował max do 2000zł - oczywiscie tez nie jest tak ze to nagle cena kosmos - po prostu normalna. Ale jak doliczysz do niej 150zł przesyłke + pierscienie centrujące to zaraz wychodzi ponad 2600 - jeszcze pewnie chłop nie daje FV

---------- Post dopisany at 11:33 ---------- Poprzedni post napisany at 11:28 ----------

mam takie

AUDI A4,A6,A8 PIĘKNE ORGINALNE ALUSY 16' (3778801069) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. - to tylko aukcja poglądowa

gdyby ktos szukał z ładną zima MICHELIN - cena do uzgodnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie szukam jakiś ładnych 17 albo 18 z oponami bo jak widzę ceny opon to wolę kupić jakiś felunek z oponami i sprzedać albo te nabyte jeżeli to będą 17 albo swoje obecne jeżeli to będą 18 podoba mi się za***iście 18 wzór RS siemian miał takie ale 19 no ale cena sprowadza człowieka na ziemie.

---------- Post dopisany at 11:45 ---------- Poprzedni post napisany at 11:43 ----------

w sumie mogły by być do malowania bo bym sobie je sam zrobił w końcu jestem kierownikiem lakierni proszkowej hehehe:banan:tak że jakiś czarny metalik albo grafit by mógł zrobić:naughty:

---------- Post dopisany at 11:48 ---------- Poprzedni post napisany at 11:45 ----------

no nic trzeba szukać dalej mam całą zimę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... jestem kierownikiem lakierni proszkowej hehehe:banan:....

Gdzie ta lakiernia ?

bo zaraz będę miał dla ciebie robotę :wink:

co do tych kół to jak Kerczi napisał jaj cena nie obrywa a poza tym przemyślałeś rozmiar opony 215/40 ?

zęby będą bolały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zęby będą bolały

Jak go będą bolały zęby to ty będziesz miał robotę :decayed:

:siema:

Wczoraj miałem największy ruch od ponad pół roku, telefony za telefonem się sprzedawały :)

wąski mam dla Ciebie ładowarkę i folię :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki mam 2 zestawy takie do sprzedania:

Zestaw XENON HID H7 6000K UNIWERSALNY! SUPER CENA! (3817117316) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

oczywiscie nie sa to jakies zajebistej klasy xenony, ale to nie chinskie szity, to polska firma - moonlight, sam mam taki zestaw zalozony i nie jest zly. Banalny montaż w 30 minut. Jakby ktos chcial to piszcie. :)

P.S. czemu mi caly czas pisze, ze mam tylko 1 post napisany? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąski a moze Poniedziałkowy, wigilijny spot zrobimy u Ciebie na myjce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąski a moze Poniedziałkowy, wigilijny spot zrobimy u Ciebie na myjce ?

Dobry pomysł :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... jestem kierownikiem lakierni proszkowej hehehe:banan:....

Gdzie ta lakiernia ?

bo zaraz będę miał dla ciebie robotę :wink:

co do tych kół to jak Kerczi napisał jaj cena nie obrywa a poza tym przemyślałeś rozmiar opony 215/40 ?

zęby będą bolały

Lakiernia kolego to firma PRE-czyli Producent Rozdzielnic Elektrycznych w Piekarach nie daleko Krakowa 10 min jazdy z Salwatora samochodem.

---------- Post dopisany at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany at 16:32 ----------

Co do rozmiaru opon nie myślałem wiele bo doświadczenia z takowymi nie mam do tej pory jeżdżę na 235/45 ale moc 140 koni wydaje mi się już za mała do tych gumek więc planuje zmianę felunku na wiosnę na coś innego ogólnie chciałbym 18' 225 jakieś albo 17' 225 czyli rozmiar mniejsze niż mam obecnie no i skoro już decyzja zapadła że furak zostaje to czekam na jakąś lewą gotówkę i jadę na program do Dynosoftu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja:

W środę przychodzi wezwanie żeby się zgłosić z dokumentami i samochodem już w czwartek na komisariacie.

No to pojechałem z myślą że to jakaś pierdoła. Pan policjant po otrzymaniu dokumentów wyszedł ze mną do auta i zrobił szybkie oględziny, sprawdził numer VIN itp. Zaprosił do pokoju i oświadczył że zatrzymuje mi samochód bo jest podobno kradziony w Grecji.

Auto jest w moim posiadaniu od 31 sierpnia br. (link do wątku tutaj)

Kupiłem go na polskich numerach 1.5 roku po zakupie przez poprzedniego użytkownika w niemieckim komisie z którego mam rachunek i komplet dokumentów.

Przerejestrowałem bez najmniejszych problemów, zrobiłem przegląd opłaciłem ubezpieczenie itp.

Auto oczywiście sprawdzałem przed zakupem i było czyste, zero zastrzeżeń. Po wizycie na policji ponownie zamówiłem raport VIN i nadal nie figuruje w bazie poszukiwanych. Policja oddała mi autko pod opiekę zatrzymując karę pojazdu. Mam się nim opiekować i czekać na kolejne wezwanie.

Nikt nie wie jak długo to potrwa i żadnych szczegółów.

Znacie może podobne przypadki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...