Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ejej tu akurat bylo odwrotnie

Wysłane z mojego GT-I9300

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Buahahaha....każdy mówi co innego Bog tylko wie któremu wierzyć...mnie Boseron mówił ze sprzedał za 40 a Michail ze kupił za 25 i co teraz? Pat...

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 15:49 ---------- Poprzedni post napisany at 15:46 ----------

Boseron mówił ze wyrypal Michaila na zimówki i mu nie dał, Michail mówi ze nie dość ze za 25 kupił to zimę dostał, a prawda jest taka ze

Zima leży u mnie do tej pory bo nie dałem zadnemu...bądź tu człowieku mądry ;)

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 15:50 ---------- Poprzedni post napisany at 15:49 ----------

No i na koniec Michail chciał mi sprzedać zimę której to Boseron

Mu nie dał , a BOSERON odkupił zimę ode mnie rok pózniej i zaloZyl do Bety ;)

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano
Buahahaha....każdy mówi co innego Bog tylko wie któremu wierzyć...mnie Boseron mówił ze sprzedał za 40 a Michail ze kupił za 25 i co teraz? Pat...

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 15:49 ---------- Poprzedni post napisany at 15:46 ----------

Boseron mówił ze wyrypal Michaila na zimówki i mu nie dał, Michail mówi ze nie dość ze za 25 kupił to zimę dostał, a prawda jest taka ze

Zima leży u mnie do tej pory bo nie dałem zadnemu...bądź tu człowieku mądry ;)

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 15:50 ---------- Poprzedni post napisany at 15:49 ----------

No i na koniec Michail chciał mi sprzedać zimę której to Boseron

Mu nie dał , a BOSERON odkupił zimę ode mnie rok pózniej i zaloZyl do Bety ;)

Wysłane z mojego urQuattro

:polew::grin:

Opublikowano
Buahahaha....każdy mówi co innego Bog tylko wie któremu wierzyć...mnie Boseron mówił ze sprzedał za 40 a Michail ze kupił za 25 i co teraz? Pat...

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 15:49 ---------- Poprzedni post napisany at 15:46 ----------

Boseron mówił ze wyrypal Michaila na zimówki i mu nie dał, Michail mówi ze nie dość ze za 25 kupił to zimę dostał, a prawda jest taka ze

Zima leży u mnie do tej pory bo nie dałem zadnemu...bądź tu człowieku mądry ;)

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 15:50 ---------- Poprzedni post napisany at 15:49 ----------

No i na koniec Michail chciał mi sprzedać zimę której to Boseron

Mu nie dał , a BOSERON odkupił zimę ode mnie rok pózniej i zaloZyl do Bety ;)

Wysłane z mojego urQuattro

Prawda jest taka że FANTOMAS wie jak było :naughty::grin:

Opublikowano

Prawda jest taka że FANTOMAS wie jak było :naughty::grin:

Pytał CIę ktoś o zdanie?? To pilnuj swoich spraw

Opublikowano

Prawda jest taka że FANTOMAS wie jak było :naughty::grin:

Pytał CIę ktoś o zdanie?? To pilnuj swoich spraw

:grin:

Opublikowano

MIODZIO bilety na a4 dla Ciebie juz wydrukowane jak cos

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano
Buahahaha....każdy mówi co innego Bog tylko wie któremu wierzyć...mnie Boseron mówił ze sprzedał za 40 a Michail ze kupił za 25 i co teraz? Pat...

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 15:49 ---------- Poprzedni post napisany at 15:46 ----------

Boseron mówił ze wyrypal Michaila na zimówki i mu nie dał, Michail mówi ze nie dość ze za 25 kupił to zimę dostał, a prawda jest taka ze

Zima leży u mnie do tej pory bo nie dałem zadnemu...bądź tu człowieku mądry ;)

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 15:50 ---------- Poprzedni post napisany at 15:49 ----------

No i na koniec Michail chciał mi sprzedać zimę której to Boseron

Mu nie dał , a BOSERON odkupił zimę ode mnie rok pózniej i zaloZyl do Bety ;)

Wysłane z mojego urQuattro

:facepalm::grin:

Opublikowano
MIODZIO bilety na a4 dla Ciebie juz wydrukowane jak cos

Wysłane z mojego urQuattro

Elegancko... to te po 5zł sztuka:decayed:

Opublikowano

Nie nie moje sa droższe bo na grubszym papierze

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano
Nie nie moje sa droższe bo na grubszym papierze

Wysłane z mojego urQuattro

a jak tak to ok... w takim razie muszę dodrukować więcej pieniędzy:grin:

Opublikowano

Buahaha chcesz przed świętami czy later?

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano
Buahaha chcesz przed świętami czy later?

Wysłane z mojego urQuattro

jakimi świętami??:decayed:

Opublikowano

Wielkanocnymi

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 16:33 ---------- Poprzedni post napisany at 16:32 ----------

A jak nie to teraz wcześniej w ta niedziele jest chyba niedziela palmowa

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano

No prosze patrzyc jak boseron bedzie jeździł karola autem

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Podobno nasyła kolegów żeby mi wlepiali pkt karne żebym szybciej stracił prawko i sprzedał taniej nie potrzebny samochod

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano
Pozdrowienia dla użytkownika Boseron, który bezczelnie ściemnia, że owa x3 do sprzedania ma przejechane 180 tyś km, a ma grubo ponad 300 tyś km do czego sam się przyznał - dobrze że przestudiowałem posty. Mówię że z forum i chcę wiedzieć prawdę i nie oczekuję ideału :facepalm: Mechanik na jutro umówiony, kasa przygtowana a tu takie kwiatki - powodzenia we wciskaniu ściemy dalszej - poracha :facepalm:

jak cos mam taką X3 z prawdziwym przebiegiem :wink:

Opublikowano

Ja tez mam taka x3 na full opcji granatową, panoramy, xeny, skóra bezwypadek

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano
Gosciu pytales co jest do roboty w aucie wiec Ci powiedzialem ze maglownica ze spuszcze z ceny tysiac, ze opony srednie spuszcze 2 kola, mechanika umowiles jakbym mial cos do ukrycia to bym sie nie godzil, poza tym w ogloszeniu nie ma ani jednego slowa o przebiegu, zastanów sie co piszesz.

Wysłane z mojego GT-I9300

O mechanice nic nie mowię, tego byłem świadomy.

W ogłoszeniu nie ma, ale wyraźnie mówiłeś parokrotnie, że ma 180 tyś, a w starych TWOICH POSTACH już jest, że auto ma ponad 300 k- a raczej było - bo chyba je edytowałeś z tego co widzę... ktoś tam pisał o tym również, znajdę to specjalnie i wrzucę, żeby nie było, że jestem niewiarygodny...Mogłeś powiedzieć ma na budziku 180, ale wiem, że tak naprawdę 300 tk, ja bym nie robił z tego problemu, bo wiem, ze kupuję używane auto i zawsze jest jakaś dokładka, piję tylko do tego, że trzeba było powiedzieć prawdę a nie walić kłamstwa i dalej się ich trzymać. Koniec.

co wy macie wszyscy z tymi przebiegami w polsce to chory temat auto moze miec i 500 albo 1mln bo auta 10 letnie i do tego diesele tak maja myslisz ze jak kupisz od niemca to bedziesz miec orginalny przebieg jesli tak to lepiej idz do salonu a nie zasmiecaj nam watku

Dokładnie tak ;)

Rozumiem że ty byłeś świadomy prawdziwego przebiegu Karol ci mówił o ile skręcił :)

Opublikowano

Oczywiście ze mu powiedziałem o ile jest skręcony

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 16:41 ---------- Poprzedni post napisany at 16:40 ----------

Nawet Mu pokazałem potajemna naklejkę

Wysłane z mojego urQuattro

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.