Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powiedzcie mi jaka jest roznica pomiedzy sprezynami h&r? Sa rozne ich kolory oznaczaja one cos?

Wysłane z kosmosu

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

twardosc

Opublikowano

Czyli ktore kolory za jaka twardosc odpowiadaja?

Wysłane z kosmosu

Opublikowano

chyba jednak nie o twardosc chodzi

Zobacz temat - Kolory sprezyn

:decayed:

---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:27 ----------

"kolory sprężyn wbrew absurdalnym dyskusjom na forach internetowych nie są wyznacznikiem twardości"

H&R - zawieszenia sportowe Cup-Kit, spryny, zestawy gwintowane, stabilizatory, H&R Springs, H&R Suspensions ...

Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Jol

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 09:47 ---------- Poprzedni post napisany at 09:37 ----------

Panowie gdyby ktoś gdzieś to mam bilety na bramki a4 po 7zl

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano
Jol

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 09:47 ---------- Poprzedni post napisany at 09:37 ----------

Panowie gdyby ktoś gdzieś to mam bilety na bramki a4 po 7zl

Wysłane z mojego urQuattro

Ja chce :decayed:

a tak ogólnie to ...:hi:

Opublikowano

:siema:

Myślałem że historia słynnej już B8ki sąsiada jest za nami a wczoraj przyjechałem o północy i patrzę a tutaj meganka po cywilu i vectra policyjna oraz ten większy otoczyli pod blokiem białą śnieżynkę :decayed:

Opublikowano

i sprawdzili po VINie, ze kradziona?

Opublikowano

Tak i jest ok tyle dobrze.

Opublikowano
  • Autor

Siemka :hi:

Opublikowano
Tak i jest ok tyle dobrze.

a sprawdzali z przodu, czy z tylu?:wink:

Opublikowano

Nie byłem przy tym w momencie gdy sprawdzali, pewnie z przodu.

Opublikowano

A mieli uran?

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano

:grin:

pewnie mieli, ale nieznajomosc prawa... :decayed:

Opublikowano
A mieli uran?

Wysłane z mojego urQuattro

I jak tam KERCZI ile godzin trwa to anulowanie punktów?

Opublikowano

5h :/

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano

Mały indiański chłopiec rozmawia ze swoim ojcem, Stojącym Bykiem

- Tato, dlaczego moja starsza siostra ma na imię Kwiecista Pokana ?

- Bo widzisz synku, została poczęta na kwiecistej polanie.

- Tato, a dlaczego mój starszy brat ma na imię Rwący Potok ?

- Bo widzisz synku, został poczęty nad rwącym potokiem.

- Tata, a dlaczego...

- E...daj mi już spokój Pęknięta Gumo.

Opublikowano
Tak to wyglada, slowo conajmniej dwoch policjantów przeciwko Tobie jednemu, zawsze jestes przegrany niestety

czyli jednym słowem jak w filmie drogówka jak się im nie spodobasz to zawsze mogą coś wmówić bo jest ich dwóch :facepalm:

---------- Post dopisany at 12:07 ---------- Poprzedni post napisany at 12:04 ----------

Mały indiański chłopiec rozmawia ze swoim ojcem, Stojącym Bykiem

- Bo widzisz synku, została poczęta na kwiecistej polanie.

- Tato, a dlaczego mój starszy brat ma na imię Rwący Potok ?

- Bo widzisz synku, został poczęty nad rwącym potokiem.

- Tata, a dlaczego...

- E...daj mi już spokój Pęknięta Gumo.

wychodzi że mama taty (czyli babcia pękniętej gumy) nadziała się na stojącego byka i tak się począł tatuś :grin:

---------- Post dopisany at 12:10 ---------- Poprzedni post napisany at 12:07 ----------

Miodzio :wink:

sprawdziłem na krótkiej trasie były dwa stacjonarne ale nic nie woła i nie ostrzega tylko na mapie pokazane jest w tym miejscu jakie jest ograniczenie

Kerczi działają ci fotoradary na RNS-E ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.