Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bardziej niż pewne że zrobi to transit

:takiego::ssij:

Pablo już to zrobił :decayed:

d:decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
a może dzisiaj zrobić spota w PizzaHut tak jak to było rok czy dwa lata temu??? :wink:

tiaa....

z tego co pamiętam to Gruszka wtedy podszedł do stolika obok i spytał się towarzystwa pokazując na to co zostało na stoliku " będziecie to jeszcze jeść" :decayed:

chyba nas już tam nie wpuszczą

Opublikowano
:polew::polew::polew: poplułem monitor :decayed:
Opublikowano

a ty z czego lejesz ty chciałeś zamawiać jakiś jeden półmisek co to można jeść bez końca tak żeby był dla wszystkich z tego co pamiętam to kelner ...:facepalm:

Opublikowano
Nie znają. Będę miał obiad od babci, jeśli to pomoże się wkupić :wink:

A więc tradycja jest taka że każda nowa osoba która przyjeżdża pierwszy raz na spota jest zobowiązana przywieźć ze sobą kubełek KFC

http://media2.pl/g/0/31029.jpg

a który wybierze to już jego decyzja :decayed:

Nie chcę nic sugerować, ale dla Pabla liczy się tylko Classic XL. Za to "nowy" będzie mógł sobie wybrać kolor ramek, za które i tak będzie musiał zapłacić :wink:

Opublikowano

Powołaj się na kolege Pabla, tego specjaliste od B8 :arrow2:https://www.facebook.com/mariusz.jasuwienas

można się było tego spodziewać że to taki kolega :grin:, na bank nosi torebkę przewieszoną przez ramie

Opublikowano

Powitać Elitę :hi: a Wy znowu z Pabla się śmiejecie :cicho:

Opublikowano

Czesc Elyta Krakowska, jak zdrowie, czy tylko ja kurva choruje czy jak

Wysłane z mojego GT-I9300

Opublikowano
Czesc Elyta Krakowska, jak zdrowie, czy tylko ja kurva choruje czy jak

Wysłane z mojego GT-I9300

pogoda pod psem to i chorujesz :grin:

:wink:

Opublikowano

Da sie? Da sie prosze, chyba Mojej kupie (zmodze) ałdi hehe

9a7ega3u.jpg

Opublikowano

Panowie jsk ms ktoś miernik to poproszę na spota potrzebuje sprawdzić ładowanie akumulatora

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Czesc Elyta Krakowska, jak zdrowie, czy tylko ja kurva choruje czy jak

Wysłane z mojego GT-I9300

Tyś kurva non stop choryś :co:

Opublikowano

jak przybędę to mam w bagażniku - sprawdzałem godzinę temu w motocyklu

Panowie jsk ms ktoś miernik to poproszę na spota potrzebuje sprawdzić ładowanie akumulatora

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
a może dzisiaj zrobić spota w PizzaHut tak jak to było rok czy dwa lata temu??? :wink:

Załatwię zniżkę :wink:

Redjasper popraw ten post wyżej bo cytujesz do góry nogami :decayed:

Opublikowano
:hi: popołudniem :decayed:
Opublikowano

nie poprawię... ja tak cytuję (do wiadomości zainteresowanego) - po co czytać drugi raz cytat...

a może dzisiaj zrobić spota w PizzaHut tak jak to było rok czy dwa lata temu??? :wink:

Załatwię zniżkę :wink:

Redjasper popraw ten post wyżej bo cytujesz do góry nogami :decayed:

Opublikowano
nie poprawię... ja tak cytuję (do wiadomości zainteresowanego) - po co czytać drugi raz cytat...
a może dzisiaj zrobić spota w PizzaHut tak jak to było rok czy dwa lata temu??? :wink:

Załatwię zniżkę :wink:

Redjasper popraw ten post wyżej bo cytujesz do góry nogami :decayed:

No i Pablo co Ty na to?

Opublikowano

Mialem sie zebrac ale za slaby jestem, pozdrowienia dla Wszystkich Was

Wysłane z mojego GT-I9300

---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:25 ----------

Discovery Channel - Skywire LIVE With Nik Wallenda crossing Grand Canyon - FULL VIDEO 720p hdtv x264 - YouTube

---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ----------

co za koleś..... :kox:

Opublikowano

Dzieki dupeczki za spota

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

dzieki za spota Panowie :hi:

Gabriel dzieki za pomoc, co ja bym bez Ciebie zrobil :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.