Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

również podziękował..

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ma ktoś założone w B6/7 spryski mgłowe?

Opublikowano

np ja mam i inni też :decayed:

Opublikowano

Dzieki wielkie! Milo bylo, teraz juz na bank za tydzien sie pojawie. :)

Opublikowano
Ma ktoś założone w B6/7 spryski mgłowe?

ja tez

dzieki za spota miodzio dzieki za zmierzenie!!

Opublikowano

Zadowoleni? Zastanawiam się czy zakładać bo na tym filmiku w wątku o montażu nie wygląda to cudownie. W Fabii miałem to działało super, tak szeroko pryskało że cała szyba mokra od razu a tu widzę że nadal idą jakby cztery strumienie tylko bardziej rozproszone

Opublikowano

Dzięki wielki wszystkim i dzięki fantomas za tą opcje z lustereczkami, poszukam pobadam i dam znac dla potomnych.

Ps. A co do spota to chyba nastepny w poniedzialek z tego co slyszalem, jak to tam dokladnie?

Sent from my RM-821_eu_poland_360 using Tapatalk

Opublikowano

dzieki rowniez za spota!:wink:

milo bylo :decayed:

Opublikowano

Oczywiście Karol nie mogłeś sobie na koniec darować

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema: i dzięki za spota.. teraz już wiem, że trzeba uważać na policjantów z aktywnym uranem :grin:
Opublikowano

Dzięki za spota

Opublikowano

Dzień dobry Elyta, milego dzionka

Wysłane z mojego GT-I9300

Opublikowano

Dzięki Panowie za spotkanie.

Podziękowania dla Gabriela za sprawdzenie błędów - oby nie wróciły :decayed:

Opublikowano

Dzięki za spota frekwencja git (25 audic nie licząc mojej bawary :decayed:)

A nowi myślę że już będą przyjeżdżac :wink:

Opublikowano
Zadowoleni? Zastanawiam się czy zakładać bo na tym filmiku w wątku o montażu nie wygląda to cudownie. W Fabii miałem to działało super, tak szeroko pryskało że cała szyba mokra od razu a tu widzę że nadal idą jakby cztery strumienie tylko bardziej rozproszone

Tak :wink: najtańszy i najlepszy mod :wink: polecam

---------- Post dopisany at 09:30 ---------- Poprzedni post napisany at 09:29 ----------

Technologie mobilne w służbie kierowcom. :thumbup1::thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za spocika wczorajszego :hi:

ps. Nowi nie postawili KFC-a chyba ze Pablo zjadłęś wszystko :kwasny:

Opublikowano

Dzieki za spocisława - szukałem w necie i policjanci nie musza mi dawac zadnego papieru do podpisania jak odmawiam przyjecia...przychodzi dopiero wezwanie.....

p.s. Fantomas to Ty nie mogles sobie darowac :) - 220km/h po Kocmyrzowskiej to lekka przesada....

p.s.2

Pany jakby ktos chciał sobie coś zamówić na świeta to krzyczeć dzisiaj do końca dnia:

O firmie

Opublikowano
Fantomas to Ty nie mogles sobie darowac :)

Co ty gadasz :doh:

To ja sobie spokojnie jadę 50-siątką na 70-siątce patrze a tu jedzie jakieś ałdi 40-stką więc sobie myślę wyprzedzę go bo może się zgubił szuka drogi albo cóś. Rozpocząłem więc sygnalizowany kierunkowskazem manewr wyprzedzania. Na to kierowca ałdi odpowiedział agresywnym przyśpieszeniem co zasutkowało tym iż musiałem nieznacznie zwiększyć prędkość aby móc kontynuować rozpoczęty manewr wyprzedzania. Po jego szybkim zakończeniu zorientowałem się że kierowcą wyprzedzonego ałdi był KERCZI który kurw.. mać jak zwykle musiał się :witch: ścigać w drodze do domu ja pierd.. :bicz2:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.