Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

8artosh

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez 8artosh

  1. 8artosh odpowiedział(a) na sławek85 temat w 3.0
    W książce "Sam naprawiam samochód AUDI A4 B6-B7" jest napisane: "Silnik nie powinien zużywać więcej niż 0,8 dm^3 (czytaj litra) oleju na około 1000 km. Większe zużycie jest oznaką uszkodzenia uszczelniaczy trzonków zaworów, pierścieni tłoków lub uszczelnień w układzie smarowania." Chyba nie ma się czym martwić...
  2. 8artosh odpowiedział(a) na Mithrindil temat w 3.0
    U mnie to samo. Co przycisnę na Sporcie, to losowe wypadanie zapłonu i do kasowania, żeby check nie raził. Po nowym roku sprawdzę cewki, bo jeśli nie wymieniane od nowości, to darmowa wymiana w aso Jeżdżę od 3 tygodni, ale kilka poślizgów już było (tył poszedł) i quattro bardzo ładnie wyciągnęło na prosto, aż byłem zaskoczony (pierwsza styczość z tym napędem). Przy tiptronicu i włączonym tempomacie rewelka. Masz podjad pod górkę, sam sobie redukuje, żeby nie tracić prędkości, wyjedzie i zmienia na wyższy. Jak tylko dotykasz gaz, to tip jedzie na 1200-1600 obrotów przy stałej prędkości.
  3. Hej wszystkim, obowiązki przedświąteczne wzięły górę, nie dałem rady się pojawić. Tzn w gk byłem, ale niestety w tym mniej przyjemnym celu... Zdrowia dla Waszych Aczwórek życzę. Niech zawsze dowiozą gdzie trzeba. Chociażby na porządnego sylwestra, którego również wszystkim życzę! Pozdro! Do Nowego Roku Pisząc tę wiadomość nie prowadziłem samochodu
  4. Dzięki Panowie za spotkanie. Podziękowania dla Gabriela za sprawdzenie błędów - oby nie wróciły
  5. Sprawdziłem. I na dodatek ustrzegłem się przed kilkoma innymi autami, które niby wyglądały ok. Tego nawet nei brałem pod uwagę, więc kupowałem na zimno. Ale przynajmniej wiem, że serwis co roku w szwajcarskim aso, przebieg rzeczywisty i lakier ori, a to, że ma parę rysek i wgniotkę, to mnie nawet cieszy. Nie kupowałem nowego auta... Nie znają. Będę miał obiad od babci, jeśli to pomoże się wkupić
  6. Ja dziś się pojawię - własnie odebrałem tablice Będzie może ktoś z VAGiem? //nie ma to jak dobrze zacząć ;P błędami...
  7. Witajcie! Od tego tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem srebrnego Avanta. Przywiał mnie niestety błędami wypadania zapłonu (16684, 16685 i 16687) gdy przycisnąłem w trybie S. Błędy sporadyczne. Nie znam się niestety jeszcze na obsłudze VAGa i tylko tyle udało mi się dowiedzieć... Dodatkowo, ku mojemu nieszczęściu, system bose zmienia mi dowolnie nagłośnienie (raz działają wszystkie, raz lewy, raz prawy...). Pewnie to coś z kablami, jednak nie miałem jeszcze czasu, żeby to ogarnąć. Przy tym silniku miło jeździ się też z wyłączonym radiem. Pozdrawiam serdecznie! Bartek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.