Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
umie ktos podlaczyc lusterko fotochrom?? obecnie jest tak podlaczone ze nie wylacza sie z canbusem i ciagnie prad

Jeśli robisz to w związku z tymi problemami z aku to od razu ci mówię że efekt może być żaden. Ciekłe kryształy z lusterka biorą znikomy prąd można to porównać do zegarków i ich małej bateryiki i proporcjonalnie twojego aku i wielkości lusterka. Wiesz ile wytrzymuje mniej więcej bateria w zegarku. W/g. mnie wydasz kasę którą mógłbyś wydać na wymianę tego alternatora bo podłączenie tego lustra tanie nie będzie bo trzeba pociągnąć kilka kabli słupkiem itd. Możesz zobaczyć co faktycznie doi to lustro wyłączając je na stałe przełącznikiem ale jak dla mnie to nie tędy droga chyba że chcesz mieć jak trzeba i o to ci chodzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Siemka ALL :hi:

ps. Odnosnie kolegi Pabla Mariusza, Ja wnioskuję ze popełnił błąd kupując auto ( dramatu nie ma :) ) i aby wyjsc z twarzą naopowiadał głupot Pablowi a ze Pablo jest osobą która łyka wszytsko i przekazuje dalej nie zastanawiając sie nad sensem to później wychodzi akcja jaka była :)

Opublikowano

:hi:

jak sie zapowiada frekwencja na dzisiaj?:wink:

Opublikowano
  • Autor

chyba dobrze :hi:

Opublikowano

to dobrze. w przyszly wtorek chyba spota nie bedzie... a za 2tyg mamy sylwester - wiec mozna przypuszczac, ze to ostatni wtorkowy spot w tym roku :wink:

Opublikowano
  • Autor

Gabriel w przyszłym tygodniu robimy spota w Poniedziałek :)

---------- Post dopisany at 11:35 ---------- Poprzedni post napisany at 11:33 ----------

ps. wrzuciłem Ankietę :grin:

Opublikowano

Ja dziś się pojawię - własnie odebrałem tablice :D Będzie może ktoś z VAGiem? //nie ma to jak dobrze zacząć ;P błędami...

Opublikowano

ładnie się zapowiada - 2ch nowych :decayed:

zapraszamy :wink::naughty:

Opublikowano

ps. wrzuciłem Ankietę :grin:

czemu nie ma ankiety odnośnie ankiety sie pytam ja

znowu zielony stolik rulezz :decayed:

Opublikowano

Buahahaha

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano
nie ma to jak dobrze zacząć ;P błędami...

no jak nie sprawdziłeś vin-u to tak jest

no i ci tu zaraz koledzy o jakimś wiadrze przypomną to tak żeby ustrzec cię przed kolejnymi błędami

Opublikowano
nie ma to jak dobrze zacząć ;P błędami...

no jak nie sprawdziłeś vin-u to tak jest

no i ci tu zaraz koledzy o jakimś wiadrze przypomną to tak żeby ustrzec cię przed kolejnymi błędami

bardziej niż pewne że zrobi to transit

Opublikowano

:hi:

A nowi znają tzw. tradycję na Krakowskich z tytułu pierwszego przyjazdu na spota? :decayed::whistling:

Opublikowano

no jak nie sprawdziłeś vin-u to tak jest

Sprawdziłem. I na dodatek ustrzegłem się przed kilkoma innymi autami, które niby wyglądały ok. Tego nawet nei brałem pod uwagę, więc kupowałem na zimno.

Ale przynajmniej wiem, że serwis co roku w szwajcarskim aso, przebieg rzeczywisty i lakier ori, a to, że ma parę rysek i wgniotkę, to mnie nawet cieszy. Nie kupowałem nowego auta...

A nowi znają tzw. tradycję na Krakowskich z tytułu pierwszego przyjazdu na spota? :decayed::whistling:

Nie znają. Będę miał obiad od babci, jeśli to pomoże się wkupić :wink:

Opublikowano

O, ankieta :grin:

Siema :hi:

---------- Post dopisany at 13:00 ---------- Poprzedni post napisany at 12:59 ----------

ładnie się zapowiada - 2ch nowych :decayed:

zapraszamy :wink::naughty:

:decayed:

Opublikowano
Nie znają. Będę miał obiad od babci, jeśli to pomoże się wkupić :wink:

A więc tradycja jest taka że każda nowa osoba która przyjeżdża pierwszy raz na spota jest zobowiązana przywieźć ze sobą kubełek KFC

31029.jpg

a który wybierze to już jego decyzja :decayed:

Opublikowano

a może dzisiaj zrobić spota w PizzaHut tak jak to było rok czy dwa lata temu??? :wink:

Opublikowano

Ja z moja jade do lekarza jak sie w miare wyrobie to wpadne

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

żarłoki:facepalm:

Opublikowano

bardziej niż pewne że zrobi to transit

:takiego::ssij:

Pablo już to zrobił :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.