Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy

Wysłane z mojego urQuattro

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzisiaj w ASO auto special kilka fajnych gratów widziałem m.in. taki pendrive :arrow2:AUDI KLUCZYK PENDRIVE pamięć USB 4GB BRELOK Wrocła (3729994673) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

8GB za 109zł i myślałem że dużo chcą a tymczasem na alledrogo taki sam za 109zł najtaniej a powyższa aukcja za 4GB to chyba gościa powaliło.

:kox:

Opublikowano

No i w klubie można d*py wyrywac na Audi

Wysłane z urPada

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

kolega :decayed:

Opublikowano

Nie ma lekko :D

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi: Pablo co zrobił twój sąsiad z tą b8?
Opublikowano

kupil i konczy spawac :decayed:

Opublikowano

Radek widzę humor ci dopisuję dawaj w sygnaturze foty nowej bryki:wink:

Opublikowano

trzeba najpierw jakas sesje strzelic, bo jedyne zdjecia jakie mam to na myjni :decayed:

zmienie pare rzeczy w aucie i sie zrobi 'apdejta' :wink:

Opublikowano
:hi: Pablo co zrobił twój sąsiad z tą b8?

Miał dzwonić do prawnika i do handlarzy się dogadywać ale widziałem że się pakował i pojechał w góry tym autem to myślę że sobie ją zostawi..

Jeśli tak będzie to musi jechać do Marcina i ogarniać wszystkie błędy w aucie, zmienić klimatronic na normalny i pozostałe rzeczy.

Opublikowano
:hi: Pablo co zrobił twój sąsiad z tą b8?

Miał dzwonić do prawnika i do handlarzy się dogadywać ale widziałem że się pakował i pojechał w góry tym autem to myślę że sobie ją zostawi..

Jeśli tak będzie to musi jechać do Marcina i ogarniać wszystkie błędy w aucie, zmienić klimatronic na normalny i pozostałe rzeczy.

czyli gość od samego początku zapłacił za auto a tobie nawciskał kitu..... ogólnie gratuluje zakupu koledze s(z)ytego auta :decayed:

Opublikowano
:hi: Pablo co zrobił twój sąsiad z tą b8?

Miał dzwonić do prawnika i do handlarzy się dogadywać ale widziałem że się pakował i pojechał w góry tym autem to myślę że sobie ją zostawi..

Jeśli tak będzie to musi jechać do Marcina i ogarniać wszystkie błędy w aucie, zmienić klimatronic na normalny i pozostałe rzeczy.

czyli gość od samego początku zapłacił za auto a tobie nawciskał kitu..... ogólnie gratuluje zakupu koledze s(z)ytego auta :decayed:

też mi sie tak wydaje że kasa poszła na dzień dobry a powiedział że tylko zaliczka. No ale życzymy wszystkiego naj i witamy w gronie szczęśliwych posiadaczy audi

Opublikowano

popatrzmy na to z innej strony - kupil skubaniec dwie B8-ki za 50k :decayed:

sory, juz nie bede :tongue:

tylko nie rozumiem jeszcze jednego - skoro dal na dzien dobry cala kase to dlaczego zostawil auto handlarzom jeszcze na pare dni zamiast wziac od razu ze soba?

Opublikowano

Byłby wielkim c**jem jeśli na początku zapłaciłby za to auto i mi wciskał kit że dał zaliczkę tylko, więcej nic bym mu nie pomógł bo 2 dni przy tym siedziałem i jeździłem załatwiać sprawy.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.