Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Jestem teraz tym autem z bratem w aso bo sąsiad nie dał rady podjechać, dojedzie tutaj.

Wszystko przedstawilem w aso jak wygląda sprawa i sprawdzają auto, potrwa to ok 2h a ja uciekam do pracy.

To pewno 30km/h, zimny łokieć i ciemny okular był jak jechałeś :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ciekawe jak sie sprawa zakonczy, pewnie handlarz bedzie sie zarzekal, ze o zadnych kretactwach nie wie.

Wyslano z samolotu

Opublikowano
pewnie handlarz bedzie sie zarzekal, ze o zadnych kretactwach nie wie.

Wyslano z samolotu

ja mysle, ze bedzie plakal :wink:

Opublikowano

Pablo bo już popcorn mi się kończy a tu dalej cisza :decayed:

Opublikowano

Tak na szybko co się dowiedziałem przez telefon:

Auto ma masę błędów w elektronice, mechanik powiedział że auto w każdej chwili może się zatrzymać i laweta, 25 tys jest przejechane na oleju, zero płynu do wspomagania, przód cały malowany, komora była malowana, brak poszczególnych mocować i auto na szybko robione pod sprzedaż, reszta auta po szybkiej polerce, brak osłony silnika od dołu, szyba przednia wymieniania i wstawiona z tego samego roku, 4 ostatnie numery VIN Z TYŁU AUTA SĄ USUNIĘTE co się potwierdza kombinowanie przy samochodzie, opony bieżnikowane, 4 strony błędów w elektronice, panowie w ASO powiedzieli że pojechali by na policję tym autem zwłaszcza że sąsiad się wkopał ponieważ niepotrzebnie zarejestrował auto na siebie :wallbash::facepalm:

Później w domu zobaczę cały raport z ASO

Opublikowano
pewnie handlarz bedzie sie zarzekal, ze o zadnych kretactwach nie wie.

Wyslano z samolotu

ja mysle, ze bedzie plakal :wink:

I wysyłał paczki :grin:

Opublikowano

No i kto teraz będzie płakał? Bo napewno nie Niemiec...

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano
  • Autor

hehehe a nie mówiłem :decayed:

Opublikowano

No to teraz kolo ma lipe, bo na psiarni mu zrobia mlyn.

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jak można było kupić takie auto ja sie pytam?????

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 13:01 ---------- Poprzedni post napisany at 13:00 ----------

Jeszcze Cię PABLO zamkną

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano

mowilem, ze ktos bedzie plakal :decayed:

Opublikowano

A my z Gruszka dzisiaj kupiliśmy a3 piękna ciorna i z dobrym vinem

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano

Karty w niedziele godzina 11 kto chętny ???

Opublikowano

Ja i Gruszka

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano

Ja pier... i tylko tyle mam do powiedzenia na ten temat

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Karty w niedziele godzina 11 kto chętny ???

bedzie mozna w wojne zagrac? :decayed:

Opublikowano

Najlepsze jest to ze chłop nawet do ASO nie pojechał tylko wysłał Pabla

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano
Najlepsze jest to ze chłop nawet do ASO nie pojechał tylko wysłał Pabla

Wysłane z mojego urQuattro

Karol on nie mógł jechać ponieważ ma jakieś nagrania i coś tam reżyseruje, nie kupił auta tylko 4 tys dał zaliczki.

Teraz ma sprawę do odkręcenia albo zgłosi to na policji od razu albo dzwoni do handlarzy i oddają mu pieniądze tylko pytanie jak będzie z tym że jest teoretycznie właścicielem tego auta.

Opublikowano

PABLO ale jak dał zaliczkę i jest właścicielem auta? Zastanów sie

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 13:12 ---------- Poprzedni post napisany at 13:11 ----------

Jutro będę u Ciebie dam Ci 40zl zaliczki a Ty mi wystaw fakturę i daj iPhone 5s

Wysłane z mojego urQuattro

Opublikowano

Bo na początku był zdecydowany i chciał kupować auto więc szybko pojechał auto zarejestrować z umową tej poprzedniej właścicielki od której handlarze kupili auto a po tym miał wypłacić pieniądze i im zapłacić.

Wiem że to wszystko wygląda pokombinowane, przecież jak by wyłożył kasę to chyba by mi powiedział.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.